Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

> batmaan: > Marta45, nula frustracija kod mene u trenutku ostavljanja komentara, ali sad me već smeta tvoj stav. Komentar je ostavljen dok su ti na profilu bile vidljive fotke oštećene robe kakvu si poslala korisnici koju si potom iskomentirala kao lažljivicu na skoro svakoj temi osim na onoj gdje si trebala obraniti sebe s nekim dokazima. > Ako sam ja ili bilo tko komentirala kako prije kupnje treba pročitati povratne informacije, samo sam skrenula pažnju na način na koji si ti, baš tih dana kad si se ovdje reklamirala (što je također protiv pravila), pokušala riješiti situaciju u kojoj je sve upućivalo na to da si pogriješila, a nisi htjela priznati. > Da ne duljim, ovako se s nikim ne razgovara, naročito kad je moj komentar bio "pogledajte povratne." > Tome povratne služe, da se pročitaju :) > Boze kakve teorije zavjere haha nemam toliko slobodnog vremena da tako smisljam i kalkuliram ali dobro valjda vi znate bolje od mene i admina i doticne korisnice. Eto kada smo to rijesili mozete preci na nekog drugog prevaranta. :p Ispricavam se na reklamiranju nisam znala da se ne smije reklamirati na stranici za prodaju. ;)
2016 04 01
Da baš to, 40 sviđanja za jaknu koja je dušu dala za kantu za smeće :o Ova stranica bi se po nekima trebala zvati mojesmeće.hr hahahahahaaa
2016 04 02
:') :') :') Ili mozda :'(
2016 04 03
A meni je šteta "nabiti cijenu" na 35 kn za torbu koju nikad nisam nosila... Bože kakvih ljudi ima.
2016 04 07
Propustila sam raspravu ali se potpuno slažem da cure pretjeruju sa cijenama :* Mislila sam da smo sve tu da se riješimo viška stvari koje nam više ne trebaju a nekome možda trebaju ali krajnji cilj bi trebao biti da si kupimo druge stvari ali ne po ovim besramno visokim cijenama :@ Da imam novaca kupovati po tim cijenama onda bi kupovala novo a ne rabljeno bez obzira na marku :(
2016 04 08
Nije objasnila, nego je bezobrazno i prepotentno ispljuvala krpičarku koja ju je prozvala. Iz njenog izlaganja zaključujemo da samo mi koje nemamo život možemo gubiti vrijeme na raspitivanje o realnoj cijeni artikala kojima cijenu ne znamo ali ih namjeravamo staviti u prodaju, a one koje imaju život stavljaju cijene po slobodnoj procjeni, pomogućnosti dvostruke od kupovnih :s
2016 04 11
> gitadevi: > Nije objasnila, nego je bezobrazno i prepotentno ispljuvala krpičarku koja ju je prozvala. > Iz njenog izlaganja zaključujemo da samo mi koje nemamo život možemo gubiti vrijeme na raspitivanje o realnoj cijeni artikala kojima cijenu ne znamo ali ih namjeravamo staviti u prodaju, a one koje imaju život stavljaju cijene po slobodnoj procjeni, pomogućnosti dvostruke od kupovnih :s Kako god, ne ističem kompletni sadržaj njenog teksta nego kažem da možda ipak nije išla nabijat cijenu. Vidim sad da ima još postova u onoj temi otkad sam ovdje komentirala, ali pretpostavit ću da je svađa u điru pa ću preskočit, nemam volje za ove prozivke. Dovoljna mi je ona tema di je prodavačica potpuno fulala korisnicu koja ju je navodno prevarila.
2016 04 11
E to je bila tema za Oskara :') ! Za pamćenje! Možeš se slobodno uključiti na temu, nema svađe, samo zezanje :) . Naime, pljuvačica se više nije javljala.
2016 04 11
cure bok, ja sam tek došla među vas, imam malo artikala i to ono što mi je stvarno višak u ormaru. škicnite malo maju stranicu, nisam skupa, pa da mi malo krene,hvala
2016 04 18
Pa stvarno?! Vidite li naslov teme? Svašta!
2016 04 18
Zar ne dobijete želju odmah kupiti haljinu ako je u opisu i tagovima navedeno da je haljina bandage? Jeli još netko primjetio kako se taj tag zloupotrebljava u zadnje vrijeme? Svaka druga haljina je bandage, čak i one od tila :') Zaista nevjerojatno!
2016 04 20
da vintage.. antikvitet.
2016 05 15
ma dobro vam stoji, ko vas tjera da gledate tako skupe stvari, ili da je neka marka, nađe se jako dobrih stvari jako jeftino, budite skromnije
2016 05 20
> SonjaSpoljaric: > ma dobro vam stoji, ko vas tjera da gledate tako skupe stvari, ili da je neka marka, > nađe se jako dobrih stvari jako jeftino, budite skromnije okej, istina, ali kad odem na tag h&m, ne očekujem bluzicu za 300 kuna :D
2016 05 20
mislim da je ovo iz trend kolekcije. tamo su ti artikli od 250-1500kn. tako da ako netko lovi baš tu bluzicu koja dođe 350kn (valjda), uštedio je 70kn. bo.
2016 05 20