Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

kylie jenner ruževi po 700kn ahahaha naručeni za 3-4 dolara sa neta :D
2016 07 24
Ajd sta je Ljupka Gojic nabila cijene za Jolie Petite, ali sad i majice ala ili moje omiljeno "like Jolie Petite" imaju pozamasnu cijenu 😒 sta misli da joj taj nasiveni motiv curice automatski lansira cijene pod nebo? Mislim najobicnija majica 300 kn? No name majica,ne markirana. Iskreno, ne znam sta rec. Ja sam jeftinije platila original ovdje na krpicama. A "Kylie" ruzeve bolje da ne komentiram
2016 07 24
A jooooj cure, dopušteno je i pravo prodavatelja postaviti cijenu koju želi, na kupcu je da je prihvati ili ne. Komentiranje cijene je besmisleno te uspoređivanje sa nečim drugim ili istim. Najbolje je ako vam se nešto sviđa a skupo vam je zamoliti prodavatelja da snizi cijenu. Nadalje ne podržavam nabijanje cijene nebu pod oblake, ni omalovažavanje niskih cijena. Mnogobrojni misle ako je nešto jeftino da nije uredu. Naprimjer mene jedna korisnica za predmet koji je definitivno ne korišten i to jasno piše i jako povoljna cijena piše bez pozdrava doslovce ovako citiram: "Nudim 30 kn još ako moram nositi krojačici na popravak i manje" Nakon takvog pitanja, odnosno totalno glupog zaključka jednostavno obrišem komunikaciju i idem dalje, ako ne može normalno. Trguje se na kulturan način a ne napad unaprijed bez čitanja što piše o predmetu. Uglavnom kad bi bilo sigurno slanje obično poštom bilo bi super, no takvi predmeti mogu normalno stići do kupca i taj jednostavno navede da nije dobio ništa. Htjela sam navesti da ima jako mnogo prevaranata ovdje kao i svugdje ,te da bez dokaza da se nešto poslalo neće proći. Pojam proritetno znaći doslovce baciti novac, jer to je brži prijenos pošiljke, koja ionako dođe u isto vrijeme kao i ono koje nije prioritetno, nije to nikakav dokaz. Sveukupni dojam treba više iskrenosti i poštenja to bi bilo izvrsno za prodavatelja i kupca.
2016 07 25
Normalno da je svacije pravo da stavi cijenu koju zeli, al je i nase pravo komentirat. Osobito ako se radi o stvarima koje apsolutno ne vride toliko ili ako neke idu pravit budale od ljudi. A i jednog i drugog fala Bogu, ima
2016 07 25
Mogu, naravno da mogu svi komentirati što god žele i koliko žele! Ne vidim gdje sam napisala da vam je to pravo uskračeno! Budala je onaj tko kupi od onog tko ga pravi budalom i to bi bilo to!
2016 07 25
Cure posto vas ovdje ima dosta htjela bih vas samo obavijestit da ni u kojem slucaju ne poslujete s Katica11111111, prevarant, lopov i lazov!
2016 07 26
Cure posto vas ovdje ima dosta htjela bih vas samo obavijestit da ni u kojem slucaju ne poslujete s Katica11111111, prevarant, lopov i lazov!
2016 07 26
Veliki bezobrazluk i polepa, nisam to vidjela prije, no i dalje ostaje da treba takve ignorirati, nema pomoći od komentiranja ili prijaviti ako se to ne smije., mislim da ne smije stvarno ne znam.
2016 07 29
> zakrpa: > Veliki bezobrazluk i polepa, nisam to vidjela prije, no i dalje ostaje da treba takve ignorirati, nema pomoći od komentiranja ili prijaviti ako se to ne smije., mislim da ne smije stvarno ne znam. A smije se valjda, svatko ima pravo staviti svoju cijenu... Ali nije mi jasno kako takvi artikli dođu u popularne. Mislim 3 najobičnije mini pencil suknjice za 150 kn?? Nekidan sam prodala dvije u lotu za 30 kn. (malo osobne reklame :') :') ) Ali zbilja, šalu na stranu, moraš bit glup da tražiš ili platiš 50kn za suknju koju u dućanu na rasprodaji nađeš i po 15-20kn.
2016 07 30
Slazem se ...sramotno je pretjerivati
2016 08 04
Ova skroz gornja na pruge nije iz iste serije kao ove dvije ispod, to govorim. :") Ako je ta nova, i za svaku od ovih je stavila cijenu 30 kn, a nove su, onda mi je jasna sveukupna cijena. Osobno bih je spustila za makar 10 kn po komadu, al to sam ja. :D
2016 08 05
U zadnje vrijeme sve rijede i rijede posjecujem krpice , cure ocito nisu svjesne da je ovo 90 posto polovna roba i da njihov profil nije ducan xD Neka lagana obicna haljina 300 kn? Pa da je i nova nemozes mi toliko trazit za obicnu krpu. Da zelim dat te novce sigurno nebih tu kupila vec isla u ducan i spiskala 300 tinjaj kuna. Strasno :(
2016 08 05
> Adyady: > U zadnje vrijeme sve rijede i rijede posjecujem krpice , cure ocito nisu svjesne da je ovo 90 posto polovna roba i da njihov profil nije ducan xD > Neka lagana obicna haljina 300 kn? Pa da je i nova nemozes mi toliko trazit za obicnu krpu. > Da zelim dat te novce sigurno nebih tu kupila vec isla u ducan i spiskala 300 tinjaj kuna. > Strasno :( Morat ću se složit sa vama po tom pitanju. Kad vidim kako pojedinci pretjeraju sa cijenama, isplativije je otići u second hand shop i proći daleko jeftinije. Mislim, svatko ima pravo tražit cijenu koju želi, ali treba biti realan. Da imam silne novce, ne bih bila na krpicama, već bih te novce trošila u skupim buticima. Ovako, kao i većina građana koji nisu financijski dobro podmazani, kupujem preko krpica (zasad vrlo pozitivno iskustvo) ili u second hand shop-u.
2016 08 12
Hajmo sada sa druge strane. Prodajem bodi za klince po 4 kune, ženska mi uzme 15 bodija. Dam joj 2 gratis. I kažem ok 60 kn + 15 kn poštarina. ok. Kaže mi dan prijr slanja pošalji prioritetno jer u petak idem na more. Ja pojma nemam koliko košta poštarina na prioritetno i ispadne 34 kn. Plaća mi otkupninom i povisim otkupninu na 90 kn sa odjećom i poštarinom. Javim joj u inbox u ćemu je stvar i ona mi odgovori: a to mi je puno. I ja joj napišem nemoj mi vraćat paket pa neću ja plaćati 70 kn poštarinu zbog bodija. Ona se isključi sa krpica. Pa hajd vi sad meni recite?! Sa tih 90 kn i ona 2 bodija koja sam gratis poslala jedan ju ispadne 5,20 kn. Mislim nemam komentara. I šta sad da radim? Prosto sam u šoku.
2016 08 16
> wanjaaaa: > Hajmo sada sa druge strane. Prodajem bodi za klince po 4 kune, ženska mi uzme 15 bodija. Dam joj 2 gratis. I kažem ok 60 kn + 15 kn poštarina. ok. Kaže mi dan prijr slanja pošalji prioritetno jer u petak idem na more. Ja pojma nemam koliko košta poštarina na prioritetno i ispadne 34 kn. Plaća mi otkupninom i povisim otkupninu na 90 kn sa odjećom i poštarinom. Javim joj u inbox u ćemu je stvar i ona mi odgovori: a to mi je puno. I ja joj napišem nemoj mi vraćat paket pa neću ja plaćati 70 kn poštarinu zbog bodija. Ona se isključi sa krpica. Pa hajd vi sad meni recite?! Sa tih 90 kn i ona 2 bodija koja sam gratis poslala jedan ju ispadne 5,20 kn. Mislim nemam komentara. I šta sad da radim? Prosto sam u šoku. A svašta...i to samo zato jer joj je ispalo 90 kn, umjesto 75. A sama je htjela prioritetno. Ne znam šta je mislila...da prioritetno košta 5kn. o.O Takve treba stavit na listu.
2016 08 16