Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Nekako mislim da to nije orginal Replay torba u pravom smislu tih riječi. Sumnjiv mi je taj trokutić. Eventualno su to nekad bila replay traperice koje je netko prerastao, sašio si torbu i sad oglašava pod replay torba. Ako je tako, onda to tehnički je replay i je torba samo što ju nije replay, jel, dizajnirao... A ja sam uvijek nekako naivno mislila da uz kvalitetu neke marke plaćamo i njen dizajn, ali eto, to sam samo ja.
2016 11 06
Ja imam tu torbu, s tim trokutićem, identičnu , samo je malo zlatno 'zabrljana' na jednom dijelu, original, kupljena u Shoe be doo dućanu za sedamsto i nešto kn.Dobila na poklon (s računom , da mogu mijenjati ako mi se ne sviđa). Sanjaurban posve se slažem s tobom, i sama je sašijem za pola sata ( i za još manje para) - ovu sam zadržala jer se moj ćale stvarno potrudio da mi, za promjenu, ne promaši modni izričaj. No s obzirom na obzir, ako je torba plaćena 750, pa se malo nošena i očuvana prodaje za 300 - meni je to čisto okej. Tko voli.
2016 11 06
> MeriPopins: > Nekako mislim da to nije orginal Replay torba u pravom smislu tih riječi. Sumnjiv mi je taj trokutić. Eventualno su to nekad bila replay traperice koje je netko prerastao, sašio si torbu i sad oglašava pod replay torba. Ako je tako, onda to tehnički je replay i je torba samo što ju nije replay, jel, dizajnirao... A ja sam uvijek nekako naivno mislila da uz kvalitetu neke marke plaćamo i njen dizajn, ali eto, to sam samo ja. Nažalost, original je. Meni osobno izgleda kao DIY projekt koji sam radila u 5.osnovne... tu ne možemo kriviti korisnicu za pretjerivanje s cijenama, nego replay. Njena cijena je sasvim ok, a sad oće li se prodati je već neka druga tema
2016 11 06
e, ako je poklon od ćaleta onda stvarno vrijedi bez obzira na cijenu! ma da, malo mi se čini da su tu promašili, jer ne šivaju oni od starih traperica da im treba trokutić kao krojačici 8-) da popuni...trokutić..
2016 11 06
:D
2016 11 06
Replayu a i ti me iznevjeri... ,:( Pala mi marka u očima nakon ovog, ali zato Gitadevin čale - respect. Bi meni moj kupio torbu od traperica za 700 kuna nikad pa ni tad. Živcirale su ga i izblijedjele traperice za 100 kuna. Ali još je ova Replay torba i dobra s obzirom kakve krpe, ali baš KRPE, Diesel voli uvaljivat po još višim cijenama, pogotovo majice. Da ne znaš da je Diesel mislio bi čovjek da si majicu naslijedio od modno o(ne)sviještenog pradjeda s obzirom na ofucanost i broj rupa i rupica. Radije odem do Hrelića :")
2016 11 07
Hrelić je zakon :") Je da živim daleko dva sata se tramakam busom u jednom pa u drugom smjeru, ali ništa mi nije teško za otići tamo i potrošiti dvajs-tries kuna na obnovu garderobe ;) :') O Dieselu - sve istina! Ps Ta torba je bila ćaletova kapitulacija nakon desetljeća pokušavanja djelovanja mišlju, rječju i djelom na moje vizuelno predstavljanje svijetu (posebno rodbini i susjedima, je l' x-) ). Znam da mu nije bilo lako platiti je i pokloniti, ali vjerujem da mu je još teže vidjeti me s njom u javnosti :')
2016 11 07
Gitadevi, sve razumijem. Činom darivanja te torbe ti je čale na neki svoj način, tipično nespretan za očeve, htio jednostavno reći "Prihvaćam te takvu kakva jesi, makar u ronilačkom odijelu hodala selom - ja te volim". Pomirio se sa svojom nesposobnošću utjecaja na tvoj modni izričaj, uvidio da mu je curica postala djevojka sa svojim ukusima i pogledima na svijet... Zapravo veliki značaj ima ta torba... Ili ju je i on upecao na Hreliću za 10 kuna, rekao u sebi "vidi takve krpe moja mala nosa, aj za 5 kuna i prodano", a ja sad tu bezveze filozofiram i psihoanaliziram :')
2016 11 07
:') :') :') Potonja varijanta bi mi bila najdraža :') :') :')
2016 11 07
treba to kupit iz Engleske su :')
2016 11 17
*čobanica ne mogu eidtirati post. Klasika
2016 11 17
> Blliss: > *čobanica ne mogu eidtirati post. > Klasika :') :') I ja bih htjela znati sortu ovih ovaca! Pa ćemo da ti Bliss, Gumbić Sanja i ja da krenemo u čoban školu i nakon toga ćemo da uzgajamo ofce za Agz simpli kroejša u duginim bojama!
2016 11 18
kad je kravica ljubičasta zašto nebi ovce bile ovako šarolike, sviđaju mi se :)
2016 11 18
Treba omogućiti kometiranje pojedinih artikala. To bi bio raspašoj :') :') :')
2016 11 23
Treba omogućiti kometiranje pojedinih artikala. To bi bio raspašoj :') :') :')
2016 11 23