Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ja jos razmisljam o zom masovnom.. ma kakav trud i vrijeme ulozen.. kupovni krug kupovne kuglice potrebno samo ljepilo na onaj pistolj..
2016 12 13
Meni pak nije jasno kako neka no name stvar koja je like nešto ( umetni Zara, Herve Leger, Balmain...) može koštat više nego takva brendirana stvar. Ahjoj ,:(
2016 12 13
> Zrinkic26: > Ja jos razmisljam o zom masovnom.. ma kakav trud i vrijeme ulozen.. kupovni krug kupovne kuglice potrebno samo ljepilo na onaj pistolj.. Zapravo. Ja čak niti to se ne potrudim. Nego oberem susjedova zelenja. Ili muža natjeram da buši panj. I dalje u sve uložim do 28 kuna. Skup s patronom za pištač i kavicom dok to delam.
2016 12 13
jel' otišao masovni? ,:)
2016 12 16
> ShangriLa: > jel' otišao masovni? ,:) Tu je jos
2016 12 16
curke, nevezano uz temu ali meni važno.. skupljam novce za mali humanitaran pothvat, u dogovoru sa još nekoliko mojih prijatelja dobrog srca, kupujemo potrpštine za dvije obitelji s malom dječicom, koji su slabog imovinskog stanja, šaljemo im na kućnu adresu i uljepšavamo ove blagdane. zato sam svoje krpice spremna prodavati za vrlo male cijene, pogotovo ako uzmete više stvari pristajem na popuste, da stvari koje ne nosim, na ovaj način zamijenim za osmijeh na nečijem licu :) nadam se da će moja ''misija'' biti uspješna <3 <3 <3 <3
2016 12 18
Nadam se da ja ne pretjerujem, a i voljna sam dogovoriti se oko cijene ako smatram da mogu još spustiti.
2016 12 20
Svaka cast,apsolutno se slazem vama
2016 12 23
Molim vas, pa to su strašne skupe cijene , na portalu "moje krpice," ja također prodajem garderobu, ali po simboličnim cijenama, znači ne u pola, nego pola od pola koliko sam platila, jer dok odem na kiosk ili poštu, potrošim vrijeme, a vrijeme je veliki novac, ako dobijem robu, ne odgovora, ne mogu vratiti, znači bacila sam novce, i šta dalje, pa u DEIHMANU, SU NIŽE CIJENE OBUĆE NEGO NA " moje krpice", dajte ljudi?!!!!
2016 12 28
Svi ćemo se ovdje složit da se u velikoj mjeri na krpicama pretjeruje s cijenama. Ali ne rade to svi. I nije svaka stvar koja je malo ''skuplja'' nužno pretjerano cijenjena. Ima stvari iz Deichmana kako kažeš i na takvo nešto je blesavo stavit neke veće cifre, ali ima i stvari koje su u startu plaćene dosta, koje su kvalitetnije i koje stvarno još mogu trajat. Ne znam - lupam, al npr - uzmi neke ajmo reć no name tenisice iz Deichmana i Nike Air Maxice koje u startu koštaju 700 + kn. Ako prodaješ relativno nove i malo korištene i jedne i druge, nećeš im stavit istu cijenu, a možda ćeš čak Najkicama stavit više nego što su te ove no name koštale kad si ih kupila. Nije stvar što je ovo marka, a ovo drugo nije i možda je glup primjer jer vjerujem da je preko 50 % vrijednosti najkica zapravo cijena marketinga i ne vrijede toliko po koliko se prodaju, ali čisto primjera radi. Poanta je, svaka stvar ima svoju neku realnu cijenu, nekim stvarima je ta cijena veća, nekima manja, ali i jedna i druga imaju potencijalnog kupca.
2017 01 02
Ja sve prodajem po 10 ili 15 kn jer prvenstveno želim smanjiti količinu odjeće koju posjedujem. :)
2017 01 02
Ja odvajam - jedna hrpa koja je nova ili jako malo nošena za frendice ili krpice, a druga na reciklažu i dobijem 15% popusta u HM-u i kupim pidžamu i dobro XD
2017 01 04
Sta ovdje nece bit prodaju se stvari koje su dijeljene besplatno jos imaju i logo lol
2017 01 06
Cure sorry sta upadam ali kako da mi uploada slike 🤔 Kako da ih smanjim da ih primi 😪
2017 01 20
> ButiqueLUCE: > Cure sorry sta upadam ali kako da mi uploada slike 🤔 > Kako da ih smanjim da ih primi 😪 Otvori u paintu, kliknes ikonicu resize , i resize-as da bude cca 1000x1000 piksela. Moze do 1500x1500. Meni kad zaboravim smanjiti velicinu po deset min uploadava..:D A također postoji i mogućnost da ti uopće ni smanjene fotose neće primiti ali onda je do samih Krpica (navodno su, ako sam dobro shvatila, u koliziji s nekim adonima na kompjuteru, tipa Avira :( )
2017 01 21