Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

I još nešto... Kad napišete LOT i cijenu, onda ta cijena znači da se sve to prodaje za tu cijenu. A ne da kliknem i onda vidim da se u stvari svaka stvar prodaje zasebno i da je cijena za komada. Nije LOT neka fensi šmensi riječ nego ima svoje značenje. Vidim da čak ima i tema na tu temu.
2017 08 18
Za sve curke koje poštuju niske cijene i iz Zagreba su i mogu primopredajom, pogledajte moj ormar. Spustila sam cijene jer takve volim vidjeti na krpicama, znam kaj je normalna cijena za rabljenu robu a roba je stvarno super. U ormaru mi stvari rade gužvu i nisam sve to nosila godinu ili više pa umjesto da bacim eto ajmo se dogovoriti za neku cijenu na lot, lotić ili mijenjanje. Hvala
2017 08 22
Bok cure! Ja sam ovdje nova pa me zanima vaše mišljenje o cijenama. Prvo bi htjela znati da li je itko od vas prodao nešto za 300+ kuna ili je vidio da je netko prodao i ako da, koliko puta? -.- A drugo što me zanima, ako npr. tražite nove haljine na krpicama, hoćete uopće doživjeti ove koje su skuplje od 100 kuna ili npr majice skuplje od 50 kuna? Može li mi netko dati okvirnu cijenu koju bi dale za svaki tip odjeće : D? Npr. napravila sam acc na letgo i prodala dvije haljine za 40 kuna, a takvu sam cijenu stavila jer sam ih kupila u pothodniku u Zagrebu i nisu to bas najkvalitetniji komadi sto se tice sivanja, materijala itd...ali eto bile su potpuno neostecene, a znam da ih necu vise nikada obuci. No, imam jednu RED Valentino crvenu kratku haljinu, koju sam dobila na poklon i što mislite da li bi ju mogla prodati na krpicama i za koliko?
2017 08 29
dorica1 Pozdrav 😊 Prodala sam i za 700kn nekih 5 puta. Jednoj curi cak za cca 1200kn i to je prvo uplatila pa sam poslala, dobila je brdo slika i mjere (mada to svakom izadjem u susret bez obzira na cijenu artikla,to mi je normalno,samo sam jos detaljnije da nebi bilo zamjerki kasnije). Tako da da, moze se prodati skuplje i jeftino. Nekih 5 puta sam prodala za oko 300kn lot. Na mk koliko bih platila odredjeni artikl..zanimljivo pitanje :) Recimo ovako, naravno ovisi o broju pozitivnih pa i mogucnosti primopredaje sa korisnicama sa malim ili nikakvim povratnima. Ali recimo da korisnica ima blizu 100ak pozitivnih, tad bi hlace platila do 250, kosulju/bluzu isto tako, haljinu do 500 mozda ako je brand Asos/Mango/zara/bilo koji nazovi brand, a za dizajnerske do 1500kn ali bih trazila primopredaju ili neki dogovor pola-pola ili pouzecem (platila bih odmah sve ako je netko koga recimo znam preko nekog ili sam sa tom curom vec suradjivala). Cipele do 300kn jer postoji solidna sansa da ce mi biti male ili uske..jakne i kapute do cca 500. Majice i dzempere ne placam nigdje puno, opet ovisi o brandu ali do 120kn plafon na mk. Bas razmisljam koji je najveci iznos koji sam potrosila na mk i mislim da je bilo cca280kn za cipele. Usudila sam se i za uslugu kupnje cizmi uplatiti 450kn ali sam znala da ce mi odgovarati. Haljina od 1200 mi umakla ali bih kupila da nije. Pa eto, nadam se da inas neku predodzbu. Ima dosta cura kojima je za sve na mk 150kn plafon. Ne zele riskirati. Ja riskiram ali dobro gledam i pitam nakon duljeg razmisljanja hocu/necu. Jako rijetko kupujem na mk, cak ni sve povratne "o kupcu" nisu o kupcu.. ali usudim se kad zapnem za nesto :) Cijene formiram po placenoj cijeni u trgovini i ocuvanosti artikla pa valjda je 40kn ok i povoljno za robu iz pothodnika :D Ne treba ni oboriti jako cijene jer su ljudi skepticni,pa nadji neku sredinu.
2017 08 29
sonja90 Hvala ti puno na odgovoru!
2017 08 29
> dorica1: > Bok cure! Ja sam ovdje nova pa me zanima vaše mišljenje o cijenama. > Prvo bi htjela znati da li je itko od vas prodao nešto za 300+ kuna ili je vidio da je netko prodao i ako da, koliko puta? -.- > A drugo što me zanima, ako npr. tražite nove haljine na krpicama, hoćete uopće doživjeti ove koje su skuplje od 100 kuna ili npr majice skuplje od 50 kuna? Može li mi netko dati okvirnu cijenu koju bi dale za svaki tip odjeće : D? > Npr. napravila sam acc na letgo i prodala dvije haljine za 40 kuna, a takvu sam cijenu stavila jer sam ih kupila u pothodniku u Zagrebu i nisu to bas najkvalitetniji komadi sto se tice sivanja, materijala itd...ali eto bile su potpuno neostecene, a znam da ih necu vise nikada obuci. > No, imam jednu RED Valentino crvenu kratku haljinu, koju sam dobila na poklon i što mislite da li bi ju mogla prodati na krpicama i za koliko? to se i ja pitam...najskuplje što sam prodala (totalno ispod cijene su ART-ice za 150 kuna, nenošene)...a sama sam se usudila ovdje kupiti GUCCI naočale koje sam onako pod hormonima :-D platila 800 kn. Naravno od prvog dana ih prodajem jer sam se predomislila sa stavljanjem dioptrije u njih i ne mogu ih prodati niti za puno manje. Valjda nas ima puno i previše je robe, pa ljudi ne stignu gledati, tražiti,...a za skidanje stvari i ponovno stavljanje na krpice treba imati vremena.
2017 08 31
AKo za nešto trebam platiti puno love, a postoji mogućnost da će mi biti malo/veliko/usko/blablabla...dogovorim s prodavateljicom da joj uplatim lovu, kad mi stigne krpica/cipele probam i ako mi je vel.okej izmijenimo povratne i mislimo s ljubavlju jedna na drugu, ako nije - vratim robu, vrati mi pare. Usprkos uvriježenom mišljenju većina krpičarki su ljubazne, razumne žene , spremne na dogovor i kompromise . Nemoguće da samo ja nalijećem na takve. Evo, prošli tjedan sam uplatila 250 kn za artice, dobila ih, probala, bile male - vratila, dobila pare nazad i dala prodavateljici odličnu povratnu :) Inače, prodavala sam stvari po 500, 800, 1000kn; kupovala za iste svote. Osim jednom, sve koje su me pokušale smuljati probale su to za neku smiješno sitnu lovu.
2017 09 01
Falila je s ovim privjeZak.
2017 09 06
nisam ni primjetila da je napisala privjeZak, stavila sam to zbog cijene ovdje, gledam i ne vjerujem haha
2017 09 06
joooooj nevjerujem idalje!
2017 09 10
Ja sam trazila neku haljinicu za svatove a nisam bas pri parama.. Ne ocekujem 50kn al bar ono oko 200 😏...IDK Neke cure su previse uzdignute ili varaju kao sto se dogodilo UmriMuski, uzas...Ovo je bila stranica da se ljudima pomogne, razmjeni i rjesi stvari iz ormara za cijenu za koju bi Vi sami zeljeli kupiti tu stvaar😶😶
2017 09 16
meni je interesantno da pojedine cure prodaju neke stvari za VIŠU cijenu nego za koju je kupljena, kod masu krpičarki sam to vidjela.
2017 09 16
Ja sam vidjela netko prodaje dijamante..wtf? Meni je prije par godina dok su krpice tek bile pocele rekla jedna zenska, koja je dosta imucna - dolazila mi je na tarot konzultacije dugo vremena i ona bi isla kupovat na snizenjima i ovdje prodavat onda "novo s etiketom" za vise novaca, a u zivotu joj ne nedostaje nista osim sto je bila i jos uvijek je nesretna. Jos sam jednu tako malo bolje upoznala koja je kupovala u Grazu i na osnovu toga nabrijavala cjenu, uzivo mislim da nitko ne bi od nje nista kupio jer je neuredna i opcenito po zagrebacki prljavica. Medjutim imala sam iskustvo da sam od jedne, takodjer imucne cure kupila torbu za 500 i torba je bila nenosena na kraju me ista pozvala na kavu vratila mi 500 kn i pitala me jel bi joj htjela pravit drustvo A i dozivjela sam da kad sam pitala za neke hlace zarine koje su bile cc 300 jel moze sta jeftinije da ne vrijedi toliko jer je noseno gdje mi je zenska odgovorila aaaa sta je tebi pa znas kolko to kosta u ducanu Moje misljenje da dosta njih ne kuzi da je ovo internet jakusevac i opce je glupo od vecine ocekivat neki extra cifru
2017 09 16
Pa ja zapravo ne kuzim uopce zasto ikome smetaju (pre)visoke cijene, zakon ponude i potraznje, ne bih ni ja snizavala cijene ako postoji netko tko ce kupiti za vise love :D Ako su nekome stvarno previsoke cijene, jednostavno ne kupite od njega, pa ce onda morati ili sniziti cijenu ako zeli prodati, ili ce mu stajati doma.
2017 09 16
Meni ne smetaju, s obzirom da imam peh kad kupim u dućanu ili uzmem baš onu s greškom ili poderem isti dan ili uništim jednostavno..a ovdje mi onda nije žao dat pola cijene Međutim, mislim da ovdje ima dosta osoba koje ne kupuju iz razloga kao ja, nego im je ovo jedina opcija da si kupe nešto što si žele posebno, a onda na kraju da ni ovdje za to isto nemaju novaca ili takva ista osoba jedva skupi određen iznos za majicu pa joj fali za neku možda bitniju potrepštinu -- sa humane strane uvijek bi stala iza tih osoba
2017 09 16