Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Pa sori, ali ono, tebi je nenormalno što se ja čudim kako možeš opravdavati prodaju stvari po većoj cijeni nego u trgovini frazama poput "nećemo socijalizam" i "slobodno tržište", a meni treba biti normalno da postoje cure kojima je to sve skroz oke, jer eto, "ponuda i potražnja". D fak, ljudi, d fak. Ne znam što sam ti ružno rekla, po meni to jest prijevara, prijevara jest krađa pa eto, stojim pri svome. A tebi ovo nije prva tema na kojoj si na strani pametnica koje za pola sela traže cijenu cijeloga. Eh
2017 09 19
Upravo to sto si rekla - ovo je forum. I svaka od nas iznosi svoje stavove. I slozit cemo se da se ne slazemo. Nitko nikome nije nista ruzno rekao. I stajat cu uvijek na njihovoj strani. Kao i na strani bilo koga koji tu prodaje svoje stvari iz bilo kojeg razloga.
2017 09 19
> Aveira: > Upravo to sto si rekla - ovo je forum. I svaka od nas iznosi svoje stavove. I slozit cemo se da se ne slazemo. > Nitko nikome nije nista ruzno rekao. > I stajat cu uvijek na njihovoj strani. Kao i na strani bilo koga koji tu prodaje svoje stvari iz bilo kojeg razloga. "bravo"
2017 09 19
> Aveira: > Upravo to sto si rekla - ovo je forum. I svaka od nas iznosi svoje stavove. I slozit cemo se da se ne slazemo. > Nitko nikome nije nista ruzno rekao. > I stajat cu uvijek na njihovoj strani. Kao i na strani bilo koga koji tu prodaje svoje stvari iz bilo kojeg razloga. Prema ovoj logici i dileri su dobrodošli. :D No dobro, odustajem, nema vajde.
2017 09 20
Ma meni je to sve okej, ali ove cure što kupe nešto na ebayu i onda prodaju po duplo skupljoj cijeni, a vjerojatno nije ni kvalitetno(kupujem često na internetu,pa sam iskusila na svojoj koži nažalost) No ,dobro.
2017 09 26
Moram se složiti, cijene na toj temi su dobrim dijelom nebulozne, rabljeno po cijeni novog, novo po cijeni novog (hvala lijepa, odem si to kupiti u trgovinu i ne plaćam slanje nečeg bez garancije i računa) itd., no ni to nije najveći problem. Pojedini nisu u stanju nit opisati što prodaju, nit po kojoj cijeni prodaju. Da ne velim da se ljudi nisu u stanju držati "home decora" pa svašta oglašavaju pod tu temu, iako maltene imamo za sve posebnu temu (dječju opremu, knjige i da dalje ne nabrajam). Iz navedenih razloga tu temu odavno ne pratim. Ovakve teme su nam jedina opcija za prodaju nekrpičastih stvari ovdje pa su i to uspjele upropastiti.
2017 09 30
Ja volim pogledat čega ima kad mi je dosadno i kad me ništa drugo ne živcira u životu, pa dobro dođe da malo razbije monotoniju života. Najdraži su mi oni koji preprodaju stvari po nekoliko puta većoj cijeni nego što oni to nabave, tipa ono čudo za cappuccino 40 kn, a ja viđala u offertissimi za 9 kn. Takve stvari nabave na ebayu za 2-3 dolara i onda se tu prodaje po 50ak kn.
2017 09 30
Bila je nedavno poplava Zara velvet balerinke za cca 100 kn. Šokiralo me jer sam sestri ubola ih upravo u to vrijeme za 28 kuna na webshopu.
2017 10 03
TOTALNA RASPRODAJA SVEGA......sve sa profila u pola cijene,takodjer stavit cemo vam dole na dnu 2 sifre sa njuskala pa svaku posebno kopirajte u trazilicu te dole u desnom kutu SVI OGLASI OVOG OGLASIVACA....tako cete vidjeti sve predmete......ukupno preko 150 predmeta...SVE U POLA CIJENE-znaci sve cijene koje pisu umanjite za pola(akcije vrijedi do kraja tjedna)odvojite nekoliko minuta jer se isplati hvala i lijep pozdrav...16822272.....23415855
2017 10 05
> MajaOmerovic: > TOTALNA RASPRODAJA SVEGA......sve sa profila u pola cijene,takodjer stavit cemo vam dole na dnu 2 sifre sa njuskala pa svaku posebno kopirajte u trazilicu te dole u desnom kutu SVI OGLASI OVOG OGLASIVACA....tako cete vidjeti sve predmete......ukupno preko 150 predmeta...SVE U POLA CIJENE-znaci sve cijene koje pisu umanjite za pola(akcije vrijedi do kraja tjedna)odvojite nekoliko minuta jer se isplati hvala i lijep pozdrav...16822272.....23415855 Promašila si cijeli fudbal.
2017 10 05
Ruksak Minnie mali, "kožni" ima crvenu mašnu i uši ovdje po cjenama do 150 kn Na web shopu pazarq novi 120 kn
2017 10 07
Vidjela sam ga neki dan u DM-u na Vukovarskoj, kod stanice Miramarska. :)
2017 10 22
> Aveira: > Vidjela sam ga neki dan u DM-u na Vukovarskoj, kod stanice Miramarska. :) hvalaaa(:
2017 10 22
> UmriMuski: > Ruksak Minnie mali, "kožni" ima crvenu mašnu i uši ovdje po cjenama do 150 kn > Na web shopu pazarq novi 120 kn ja ga kupila preko Alija za 60-tak kuna ;)
2017 10 23
> Aveira: > Mene nervira kad je jedna cijena u oglasu, a u opisu vidis da se zapravo sve prodaje pojedinacno po puno vecoj cijeni. Upravo to, to mi je baš jadno. Ono, navlakuša valjda. Ili napravi za svaki proizvod oglas pojedinačno, ili za ovakav skupni napiši u naslovu cijena 'od do'.
2017 10 25
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija