Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Stalno se dobro osjećam.
2018 02 21
Pozdrav! Samo bih dala informaciju! Zivim u Glini i na nasem kiosku Tiska, tocnije INovina ne postoji mogucnost kreiranja on line paketa! Na zalost, nismo svi u istoj poziciji Vise puta pitala, molila prodavacice da skrenu pozornost nadredenima... Jako bih voljela da je moguce i uvijek bih to ucinila svojim kupcima kao sto bih voljela da se i meni! Inace postarinu racunam prema postojecem cjeniku poste sukladno tezini artikla i nacinu slanja. Hvala
2018 02 24
Ona i slične uništiše i temu Prijedlog -molim pročitajte, odnosno temu za prodaju novo sa ili bez etikete.
2018 02 26
Kaj te silne kvočke s "pogledajte u mene" moraju upropastit svaku hebenu temu na forumu? Trebalo bi vam blok spičit iste sekunde, totalno bespotrebno i nekulturno.. Ovo nije tema za reklamiranje! Al baš, 138 kom., znači nije nova ovdje i još nije naučila.... ,:(
2018 02 26
Neki očito preozbiljno shvaćaju ovu stranicu! Ispričavam se, post svoj sam odmah izbrisala, i nadovezala sam se na prvi post, ako već pričamo cijenama.. Izbrišite i vaše odgovore na moj post, tako da nema 'samopromocije'.. Hvala vam i doviđenja! Sretno svima u prodaji ;)
2018 02 26
> furMadchen: > Neki očito preozbiljno shvaćaju ovu stranicu! > Ispričavam se, post svoj sam odmah izbrisala, i nadovezala sam se na prvi post, ako već pričamo cijenama.. > Izbrišite i vaše odgovore na moj post, tako da nema 'samopromocije'.. > Hvala vam i doviđenja! Sretno svima u prodaji ;) A sad mos prec na tagove, da ne ostanes bez svih oglasa. Onda na slike s neta.
2018 02 26
Imate cure kod mene prejeftinih stvari pola toga novog i pola s ukljucenom postarinom samo se hocu tog svega rijesit
2018 03 02
> Bigi2308: > Imate cure kod mene prejeftinih stvari pola toga novog i pola s ukljucenom postarinom samo se hocu tog svega rijesit Želiš reći da su cijene kod tebe pretjerane? 😂
2018 03 02
Sad sam naletila na ovu temu, pa da se odmah nadovežem vezano za pretjerivanje s cijenama. Sto s prodavačicama koje prodaju pulover iz Zare (koji je trenutačno i u Žari u prodaji), početna cijena u Zari 230 kn, a trenutno na sniženju - 59 kn. A ovdje se isti takav, nošen par puta prodaje za 300, pa ipak snižen cak na 280. A razlog visoke cijene je to sto je prodavačici artikl drag :/. Kak je to ok? Evo sam primjer, al takvih prodavaca tu ima puno sta je najgore :(
2018 03 20
Sve gore navedeno je pretjerivanje, ali ova LV replika je vrh. Trebalo bi prodavačicu pitati da se možda nije zabunila za jednu nulu :')
2018 03 23
Meni je jasno da svaka od nas zeli zaradit. Ali sto je s onim curama koje kupe npr fake Moschino majicu na iofferu za 8€ i prodaju je tu za 500kn ili Gucci naocale za 7€ i prodaje ih za 300kn. Realno da neka od nas ima toliko para da nosi Gucci, LV i sl. nebi bila tu nego u New Yorku. I te fore orginal gucci i sl. Ma daaaj ko uopce u HR ima para da kupi to a i da ima nebi bila na krpicama jer je nebi zanimala prodaja kad si to moze priustit! 😊😊
2018 03 30
To je ono o čemu 166 stranica svi pričamo. Nema pomoći nego profil prijaviti adminki, na temu o preprodavačima ili u njen inbox.
2018 04 01
Pegi.maca je mozda i prevara, nema povratnih i sve su slike sa neta. Oprez! Vec sam to napisala u dr.temi. To je meni za neku dr.temu tipa Sumnjivci ili tako nesto (imamo li tu temu, ja ne znam :/ ?!)
2018 04 01
Stavila sam tu i na preprodavace, ima jos potencijalni prevaranti A mislim nitko ne blokira 90 posto profila preprodavača, možeš se samo nadat da netko neće bit dovoljno blesav da nasjedne
2018 04 01
Evo ja prodajem super jeftino,neke stvari imaju etiketu jos neke ne. Al sve u odlicnom stanju. I nemogu vjerovati koliko ljudi pate na marke. I za to ce toboze one koje nemaju novaca baciti 250 kn na fejk nike tenke. A ja prodajem haljinu s etiketom za 30 kn pa je i to previse. Mislim halo. -.- Tako da curke pogledajte moj profil. Uskoro se selim i sto prije se moram rijesit toga svega. Tak da imam sad veliku rasprodaju u kojoj vi nudite cijenu,dogovaramo se i nositeee. Saljem puse svim krpicarkama. 😙😙😙
2018 04 19