Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ne vrijedi uopće objašnjavati išta samokrpice jer mislim da se radi o curki koja ne pripada klubu 18+. Gubljenje vremena. Neka prodaje svoje tričarije, neće ih nikad prodati po toj cijeni. A kozmetika nije roba, ima rok trajanja. Pa eto, ili će je sama iskoristiti ili će smanjiti cijenu. Svakako joj sretno a prodajom.
2018 08 20
> teehee: > > Samokrpice12: > > Maloprodajne cijene koje sam navela u opisu oglasa kao pravu cijenu toga u ducanu, sto ste sami iskomentirali. Ah vidi se da sporije shvacate stvari, odnosno uopce ne shvacate. Lijep pozdrav i sretno u poklanjaju tih krpa :) > Oglas za taj lotić apsolutno je zavrijedio mjesto na ovoj temi, a tvoja reakcija i stav na nekoj listi bahatih. Kao i vasa guess kozmeticka torbica koja je trenutno u njihovom ducanu snizena 60% te takoder vase nyx rumenilo za ukupno 45 kn ;)
2018 08 21
60% off Guess torbe/torbice? Javi mi gdje, molim te! Smiješna si. Svi znamo da nije tako. Anyway, hvala na podizanju broja pregleda. Ovaj tvoj natipkani proljev o Nyxu ti neću ni komentirati.
2018 08 21
Teehee, ignoriraj je. Vidiš da je izignorirala moj link, kao i svaki upis koji je apsolutno pokazao da je njezin lot precijenjen. Ovce će biti ovce. :)
2018 08 21
> teehee: > 60% off Guess torbe/torbice? Javi mi gdje, molim te! Smiješna si. Svi znamo da nije tako. Anyway, hvala na podizanju broja pregleda. Ovaj tvoj natipkani proljev o Nyxu ti neću ni komentirati. Guess na Cvjetnom trgu ;)
2018 08 21
> Samokrpice12: > > teehee: > > 60% off Guess torbe/torbice? Javi mi gdje, molim te! Smiješna si. Svi znamo da nije tako. Anyway, hvala na podizanju broja pregleda. Ovaj tvoj natipkani proljev o Nyxu ti neću ni komentirati. > Guess na Cvjetnom trgu ;) Ok, pametnice, uđi u taj dućan i pogledaj etikete na svim torbama koje su na akciji. Nemoj se sramotiti i prepucavati s drugima zbog svog kiksa. Pogriješila si, nabila si nerealnu cijenu tog lota i nastavljaš se inatiti. Stani malo na loptu, nitko ti neće zamjeriti. Ja ću nastojati poslušati savjet Tamare5485.
2018 08 21
> teehee: > > Samokrpice12: > > > teehee: > > > 60% off Guess torbe/torbice? Javi mi gdje, molim te! Smiješna si. Svi znamo da nije tako. Anyway, hvala na podizanju broja pregleda. Ovaj tvoj natipkani proljev o Nyxu ti neću ni komentirati. > > Guess na Cvjetnom trgu ;) > Ok, pametnice, uđi u taj dućan i pogledaj etikete na svim torbama koje su na akciji. Nemoj se sramotiti i prepucavati s drugima zbog svog kiksa. Pogriješila si, nabila si nerealnu cijenu tog lota i nastavljaš se inatiti. Stani malo na loptu, nitko ti neće zamjeriti. > Ja ću nastojati poslušati savjet Tamare5485. Znam ja dobro koje su cijene,zato i kazem da preprodajes :) Ocito ti ne ide dobro u slusanju savjeta, pametnice.
2018 08 21
> Samokrpice12: > > teehee: > > > Samokrpice12: > > > > teehee: > > > > 60% off Guess torbe/torbice? Javi mi gdje, molim te! Smiješna si. Svi znamo da nije tako. Anyway, hvala na podizanju broja pregleda. Ovaj tvoj natipkani proljev o Nyxu ti neću ni komentirati. > > > Guess na Cvjetnom trgu ;) > > Ok, pametnice, uđi u taj dućan i pogledaj etikete na svim torbama koje su na akciji. Nemoj se sramotiti i prepucavati s drugima zbog svog kiksa. Pogriješila si, nabila si nerealnu cijenu tog lota i nastavljaš se inatiti. Stani malo na loptu, nitko ti neće zamjeriti. > > Ja ću nastojati poslušati savjet Tamare5485. > Znam ja dobro koje su cijene,zato i kazem da preprodajes :) > Ocito ti ne ide dobro u slusanju savjeta, pametnice. Da znaš koje su cijene, ne bi se blamirala tim takozvanim lotom. To što su digla cijenu i napisala da hitno prodaješ, ne znači da ćeš i prodati. Baš naprotiv. Učini nam svima uslugu, odi se šminkati tim svojim stvarčicama i ostavi odrasle da razgovaraju.
2018 08 21
:') :') Tamara di ce ti dusa :D
2018 08 21
Tamara odlučila istjerati mak na konac :') Ne mogu vjerovati da je netko ustrajan na takvoj budalaštini, stavi ti srce i 500 kun premalo si to 200 stavila. :') :')
2018 08 21
> Tamara5485: > > Samokrpice12: > > > teehee: > > > > Samokrpice12: > > > > > teehee: > > > > > 60% off Guess torbe/torbice? Javi mi gdje, molim te! Smiješna si. Svi znamo da nije tako. Anyway, hvala na podizanju broja pregleda. Ovaj tvoj natipkani proljev o Nyxu ti neću ni komentirati. > > > > Guess na Cvjetnom trgu ;) > > > Ok, pametnice, uđi u taj dućan i pogledaj etikete na svim torbama koje su na akciji. Nemoj se sramotiti i prepucavati s drugima zbog svog kiksa. Pogriješila si, nabila si nerealnu cijenu tog lota i nastavljaš se inatiti. Stani malo na loptu, nitko ti neće zamjeriti. > > > Ja ću nastojati poslušati savjet Tamare5485. > > Znam ja dobro koje su cijene,zato i kazem da preprodajes :) > > Ocito ti ne ide dobro u slusanju savjeta, pametnice. > Da znaš koje su cijene, ne bi se blamirala tim takozvanim lotom. To što su digla cijenu i napisala da hitno prodaješ, ne znači da ćeš i prodati. Baš naprotiv. Učini nam svima uslugu, odi se šminkati tim svojim stvarčicama i ostavi odrasle da razgovaraju. Kako odjednom od "pristojne" gospode dode ovakav nametak bez zivota izvan krpica. I necu se ja sminkat hvala. :) Al rado poklonim Vama sminku jer sam sigurna da ce Vam pomoci u ovoj borbi s teskim prihvacanjem Vasih starackih godina. Razumijem da ne znate cijene sminke jer ocito dok sve vi bili mladi nije ni bilo jos toga za koristenje, sve pet ne ljutim se ja ;) I stvarno xd, btw, sestro? U kojem ste stoljecu Vi ostali ostali? Dajte gospodo chill.
2018 08 22
Nadam se da se tako razgovarate sa svojim roditeljima, gospodična. Blago njima. Cure, je li koja prijavila ovo adminki? Ne mogu više čitati te bljuvotine.
2018 08 22
> Tanči14: > Nadam se da se tako razgovarate sa svojim roditeljima, gospodična. > Blago njima. > Cure, je li koja prijavila ovo adminki? > Ne mogu više čitati te bljuvotine. Ko te tjera da citas?
2018 08 22
Ja nigdje nisam rekla da sam pristojna. A s druge strane nisam nigdje ništa nepristojno rekla. :D I vjeruj mi, svaka "gospođa" od 20+ koja se koristi krpicama i forumom jako dobro zna cijene kozmetike i za razliku od tebe, kupuju si je same, ne traže novčiće od mame i tate. I sad te lijepo molim, ili se skuliraj ili ću stvarno poslati adminki da te blokira na forumu. Zdravo!
2018 08 22
Nema potrebe, sretno u daljnjoj prodaji bakinih stvari, pozdrav :)
2018 08 22