Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Sama me navukla da pogledam profil.. :D
2018 09 21
Mango outlet je sad super stvari, kupis odjece za do 50 kn-a i jeftinije pa ovdje prodajes po 100 i nesto, sad je mango prevladao krpicama 😃 Tako da pazite se toga, dzemperi su nedavno bili po 50 kn a sad ih vidam na krpicama po 100 kn...
2018 09 22
Lijep pozdrav svim članicama🤗 Slažem se što se tiče pretjerivanja cijena, zaista sam se nagledala svakakvih. Evo npr., još od prošle godine jako si želim Zarine čizme s biserima, ali tada ih nisam uspjela uloviti u dućanu. I reko,ajde,neka prođe zima pa ću onda početi tražiti na MK, pošto sam ovdje često. I kako to obično biva, baš svake mi nekako izmigolje kroz prste ili su rezervirane. Zadnjih mjesec dana sam prekasno vidjela oglas za troje takve čizmice, realna cijena, drage curke, ali opet, otišle. I sad, u par navrata gledam opet i ne vjerujem. Cijene nošenih čizama porasle abnormalno. Ne okrivljujem ni prozivam nikoga, da se razumijemo, ali mi jednostavno nije jasno. Iz očaja sam više stavila oglas da ih tražim i kupujem za 400 kn što smatram i više nego realnom cijenom za nošeni proizvod, ali nitko ne želi ni čuti. Znam, tražene su čizme, hit, must have, bla bla, ali jel to opravdava njihovu cijenu koja ide više od 500 kn za nešto što je nošeno😏, a u dućanu su bile 600 kn? To je nešto što si želim još od prošle godine, skupljala sam novce za njih i onda dok ih želim kupiti, šokira me cijena. Gdje je sve to otišlo i gdje i dokle će ići? Ovo se ne tiče samo mojih čizma nego i ostalih artikala s pretjeranim cijenama. Ovo nije svrha MK. Oprostite mi na podužem postu, morala sam olakšati dušu. 😹
2018 09 30
> Elliesabb: > Lijep pozdrav svim članicama🤗 Slažem se što se tiče pretjerivanja cijena, zaista sam se nagledala svakakvih. Evo npr., još od prošle godine jako si želim Zarine čizme s biserima, ali tada ih nisam uspjela uloviti u dućanu. I reko,ajde,neka prođe zima pa ću onda početi tražiti na MK, pošto sam ovdje često. I kako to obično biva, baš svake mi nekako izmigolje kroz prste ili su rezervirane. Zadnjih mjesec dana sam prekasno vidjela oglas za troje takve čizmice, realna cijena, drage curke, ali opet, otišle. I sad, u par navrata gledam opet i ne vjerujem. Cijene nošenih čizama porasle abnormalno. Ne okrivljujem ni prozivam nikoga, da se razumijemo, ali mi jednostavno nije jasno. Iz očaja sam više stavila oglas da ih tražim i kupujem za 400 kn što smatram i više nego realnom cijenom za nošeni proizvod, ali nitko ne želi ni čuti. Znam, tražene su čizme, hit, must have, bla bla, ali jel to opravdava njihovu cijenu koja ide više od 500 kn za nešto što je nošeno😏, a u dućanu su bile 600 kn? To je nešto što si želim još od prošle godine, skupljala sam novce za njih i onda dok ih želim kupiti, šokira me cijena. Gdje je sve to otišlo i gdje i dokle će ići? Ovo se ne tiče samo mojih čizma nego i ostalih artikala s pretjeranim cijenama. Ovo nije svrha MK. > Oprostite mi na podužem postu, morala sam olakšati dušu. > 😹 Bit cu kratka, ja bi radije hodala bosa nego kupila nosene po vecoj cijeni nego u trgovini koliko god mi se svidale cizme ili bilo sto drugo..Princip!
2018 09 30
Meni isto svasta nesto nije jasno.. na primjer, imam cizme koje su 80 kn, a potpuno iste takve, po fotkama bih rekla cak i isto stanje ocuvanosti, netko drugi prodaje za 180. Mislim da su cak nove takve u Deichmanu bile na snizenju za 179. Ali opet, sta tu mozemo.. sami odredjujemo svoje cijene i nikoga ne silimo da nesto kupi. Ili Zarini i Mango sakoi..strasno me zivciraju oglasi s fotkama s neta, ja ih nemam, ono sto pridajem uslikam. Pa bila to Zara ili iz kineskog ducana, to sto imamo je rabljena odjeca i gotovo. Takve oglase vise ni ne otvaram, jer su cijene redovito nebulozne. Kuzim ako netko prodaje zaista novu stvar. Ali i ona se moze fotkati!
2018 10 22
A jedno je neznanje, a drugo bezobrastina. Mozda i ja u ducanu sad imam stogod da je otislo na popust, ja cijenu odredim po tom koliko sam ja platia. Hocu reci ako vec netko ukaze na cijenu trenutnu, pregovarat cu. A bezobrastina je kad ukazes na cijenu trenutnu, i bezobraznice opet po svom. Najdraze mi je jos, pa meni je taj predmet drag, necu spustit cijenu. Emocionalna vezanost za predmet. Onda ga ne prodaji, a ne radi ljude budalama.
2018 10 22
Najsmjesniji su mi oglasi za roberto obucu po cijenama od 150, 200kn. I to mahom obuca obucena jednom dvaput jer je toliko neudobna lol. Ne sjecam se jesam li tamo kupila ista skuplje od 50-60kn jer su snizenja svakp malo. :D
2018 10 24
Ja nisam ni mjesec dana na krpicama, imam možda 100-tinjak artikala i mislim da su mi samo 2 preko 100 kn. Sve stvari koje sam nosila vise, manje ili nimalo, sve kao i kod dosta ostalih cura /zara, H&M itd da ne nabrajam. Skoro sve kupovala na snizenju, pa znamo svi te cijene. Htjela sam reci, malo vremena sam tu i stvarno mi nije jasno cemu 150, 200, 170, 300, 250 za rabljene stvari tih marki?? Ma i za nove, kako mogu biti skuplje od onih u trgovini? I onda si mislim, ako budem jeftina mislit ce da nisu u dobrom stanju, mislit ce da nesto nije u redu. A zapravo je sve u redu samnom, zakljucila sam. I ostajem jeftina, pa i to je nekome skupo pa se mozemo dogovoriti. Jako puno oglasa , osim svecanih haljina i dobrih kaputa, su mi nebuloze sa cijenama. Ako sam kupila Zarin sako za 180, nosila ga na par prigoda, on sasvim sigurno vise ne vrijedi ni 150 ni 160 pa ni sto. Vrijedi upola manje. Ali dobro..sami odredjujemo, sami cijenimo..ja znam da takvu precijenjenu polovnu stvar sigurno necu kupiti.
2018 10 25
Pardon. Imam 5 stvari skupljih od 100 kn, bas sam isla gledati 🤣🤣 mada nije stvar u tome..vidim da ima profila sa skupim stvarima samo zato sto su nove 3x skuplje. Kvalitetne stvari. Kojeg god cjenovnog ranga roba bila, bilo bi super da su ljudi malo realniji.
2018 10 25
Sad je pocela sezona adventskih vijenaca sa cetiri svijece, pokojom kuglicom za bor, eventualno ceserom, koje naplate i po 150kn lol. Cak se ne potrude sakriti ruzni slamnati vijenac nekakvim granama bora ili cime vec. Strasno nesto, ne znam tko bi to kupio. :D
2018 11 04
Svratite malo kod mene i pronjuskajte 💄👗👜👠
2018 11 08
Ne kazem ja da nije sad na snizenju, cijena joj je bila 299 kn. BILA. Cura kaze da ju je platila toliko, a vi tvrdite da nikad nije bila po toj cijeni. A ja kazem da je, jer sam je gledala i probavala. Na etiketi je pisalo 299 kn. Nisam slijepa. Tako da nije iskljuceno da je ona tu jaknu zapravo i platila toliko. Ne ulazim u to kad ju je kupila, samo kazem se jakna stvarno prodavala po toj cijeni.
2018 11 22
Meni to tako karikaturalno djeluje da mi je teško povjerovati da je osoba ozbiljna. To ili je trol ili nema previše dodira sa stvarnim životom i tek je sada otkrila internet. :D :D Baš mi dođe da je pitam koliko je platila tri vješalice koje prodaje za 120kn. Ispod 200kn nema šanse. :D
2018 11 25
> Desinićka: > Meni to tako karikaturalno djeluje da mi je teško povjerovati da je osoba ozbiljna. To ili je trol ili nema previše dodira sa stvarnim životom i tek je sada otkrila internet. :D :D > Baš mi dođe da je pitam koliko je platila tri vješalice koje prodaje za 120kn. Ispod 200kn nema šanse. :D A zena ima 19 suradnji.ocito nije nova Ali cijene su koma Mozda su to specijalne vjesalice koje same vjesaju robu ;-)
2018 11 25
Tih 19 očito imaju novaca. :D
2018 11 25