Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ne znam, ne kupujem baš puno. Tražeći cipele slučajno sam naletjela na ove i bacila pogled jer imam iste takve. Bilo je lani puno Guliverovih koje su već onda bile na popustu po 199 kn i 299 kn. Tu su se prodavale za duplo. I prodale se , naravno.
2018 09 09
Nemoj tako, istrosila jadna vrijeme i energiju cipele hodocasteci po ljekarnama i drugerijama proseci testere. Treba to naplatit.
2018 09 13
ja to ne kužim, kod mene ako sam kaput ili haljinu platila 1000 kn, ako sam je samo jednom obukla ne bi je prodala za više od 150 kn, sad sam čak snizila sve ljetno na 90 kn. I onda ispada šta da imam preniske cijene...pa čitajte komentare korisnika koji su kupovali kod mene, neki su dolazili kod mene doma u ormar i birali šta će sve uzet
2018 09 14
> Vilenjacica: > ja to ne kužim, kod mene ako sam kaput ili haljinu platila 1000 kn, ako sam je samo jednom obukla ne bi je prodala za više od 150 kn, sad sam čak snizila sve ljetno na 90 kn. I onda ispada šta da imam preniske cijene...pa čitajte komentare korisnika koji su kupovali kod mene, neki su dolazili kod mene doma u ormar i birali šta će sve uzet Lol. Rofl. Snizila si ti lijepo i zimsko. Eno maksinova tasnicu si s 9,90 kuna snizila na 90 kuna.
2018 09 14
> Vilenjacica: > ja to ne kužim, kod mene ako sam kaput ili haljinu platila 1000 kn, ako sam je samo jednom obukla ne bi je prodala za više od 150 kn, sad sam čak snizila sve ljetno na 90 kn. I onda ispada šta da imam preniske cijene...pa čitajte komentare korisnika koji su kupovali kod mene, neki su dolazili kod mene doma u ormar i birali šta će sve uzet > Vilenjacica: > evo kod mene nove stvari, nikad nošene, i snizila sam cijene upravo, samo da ode sve...prepuni ormari svačega, da ovo ode pa slikam još...a o cijenama, ma dajte, ako je nekome da proda, onda će spustiti cijenu. > Ja imam tamo haljine oje sam kupila za 600 kn, nikad obukla pa ne mogu ih tu stavit za ne znam koju cijenu stvaila sam 90kn, samo da odu ajd pliz bez reklamiranja više
2018 09 14
I dalje linkate oglase koji se mogu obrisati, a profile nista. Zzzz
2018 09 17
@Vedranapv Mislim da nema pol tih stvari, 2puta sam slala upit i nista. Nedugo i samo je nestao oglas.
2018 09 18
Krpice su preplavljene sa Stan Smith Adidas tenisicama. To su one kožne, bijele sa zelenim, rozim ili zebrastim "repićem" na peti. Cijene se kao suho zlato. NE NASJEDAJTE! Te tenisice sam kćeri kupila u King Crossu prije tjedan dana za 218 kn!!! U Tomas sport trgovini sa tenisicama. 218 kuna, nove, novcate, savršene. Ovdje se iste takve tenisice dilaju za duplo pa i više od toga. Nemojte biti naivne i plaćati duplo.
2018 09 20
> Vilenjacica: > Meni su čak isto znali zamjerat za visoke cijene, što mi smiješno...ali kad dobe proizvod i vide u kojem je stanju onda kažu da sam ga dala prejeftino...toliko...nismo svi baš prevaranti ovdje. Kod mene je čak moguć i povrat ako Vam artikal iz bilo kojeg opravdanog razloga ne odgovara. De nanizi nam te ‘opravdane’ razloge. Jel medju njima spoznaja da si im uvalila artikl od 9 za 100 ili 300 kuna?
2018 09 21
Poruka za dotičnu STOP Prevara koja mi je sad temeljem ovog komentara ovdje na Forumu, ničeg drugog ostavila negativnu ocijenu nikad čula za nju. Pozivam je da kod mene izabere bilo koji artikal i dobije ga besplatno pa procijeni sama koliko je prevarena kad dobije artikal. Vidim piše Zadar inače bih joj i osobno odnjela. Zahvaljujem
2018 09 21
ja sam ga platila 110 kn sa poštarinom, piše besplatno ali ti stvae poštarinu veliku, to se meni9 dogodilo. ok kupite drugdje, ok
2018 09 21
ostace vilenjacica bez svih artikala. skupo placenih. dok potplati za brisanje povratnih. pa brisanje postova.
2018 09 21
> Vilenjacica: > koliko negativne energije u 11 ujutro...a joj > pozdrav društvo deder, meti vamo skrin te strasne postarine kojom te opalilo.
2018 09 21
> cipelitza: > ostace vilenjacica bez svih artikala. skupo placenih. dok potplati za brisanje povratnih. pa brisanje postova. Ako misliš na moje postove, varaš se. Nisam na prodaju. Obrisala sam ih radi vlastitog mira i zdravlja koje moram čuvati. Sa ženom sam sredila stvar u inboxu bez prepucavanja po forumu. Vjerujem da su mnogi napeto očekivali razvoj događaja, ali nije moj stil razvlačiti nekoga zbog nečega što je već zaboravljeno. Ponekad me ponese pa pokleknem, ali to je sve. Meni je moje zdravlje trenutačno važnije od tvog podjebavanja, vjeruj. I nije bilo nikakve naplate, mada se nisam dužna nikome opravdavati, a tebi najmanje. Postove sam obrisala sama svojom voljom.
2018 09 21
:D hahah Svaka cast, Fadila!
2018 09 21