Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Nisam pročitala sve postove na ovu temu od početka, ali ono što sam svakako primijetila, ne samo na MK nego i općenito u Hrvatskoj kad se prodaje stvari tiče jest da su ljudi nenormalni što se tiče prodaje rabljenih stvari, bez obzira je li riječ o odjeći, kozmetici ili digitalijama. Poanta prodaje rabljenih stvari jest da nešto baš ne baciš ili pokloniš, a nekada si dao novce (koje si tada imao) za to pa da si sada vratiš makar 10% troška. Ja sam dosta toga prodavala, što ovdje, što na drugim kanalima, i ljudi su uvijek pozitivno reagirali na cijene. To što sam ja haljinu platila 300 kn, obukla ju jednom i sad ju se hoću rješiti ne daje mi za pravo da tražim 250 kn jer će si netko za 50 kn razlike kupiti novu.
2018 08 30
> coffeegal: > Nisam pročitala sve postove na ovu temu od početka, ali ono što sam svakako primijetila, ne samo na MK nego i općenito u Hrvatskoj kad se prodaje stvari tiče jest da su ljudi nenormalni što se tiče prodaje rabljenih stvari, bez obzira je li riječ o odjeći, kozmetici ili digitalijama. > Poanta prodaje rabljenih stvari jest da nešto baš ne baciš ili pokloniš, a nekada si dao novce (koje si tada imao) za to pa da si sada vratiš makar 10% troška. > Ja sam dosta toga prodavala, što ovdje, što na drugim kanalima, i ljudi su uvijek pozitivno reagirali na cijene. > To što sam ja haljinu platila 300 kn, obukla ju jednom i sad ju se hoću rješiti ne daje mi za pravo da tražim 250 kn jer će si netko za 50 kn razlike kupiti novu. TOČNO TO! sve ste rekli !!
2018 08 31
A da ne pričam o ovim originalima i "originalima" za nekoliko tisuća kuna ...
2018 08 31
> Marta45: erm, gumenjace hilfiger si cijenila 400kn. zelis reci da si ih platila 1500 kn?
2018 09 03
Pod prvo, cizme su prodane za 280 kuna 😂 a ne 400. Drugo; potrazi koliko kostaju u ducanu s tim da su nenosene i bez ikakvih tragova icega (doslovno iz ducana) . Vecina bi stavila cijenu iz ducana ili eventualno 100 kuna manje jer su 'nove' 'nenosene' 'bez ostecenja' a ne shvacaju da vrijednost artikla pada minimalno za 50 posto cim ga kupis . Na to mislim. :)
2018 09 03
> Marta45: > Pod prvo, cizme su prodane za 280 kuna 😂 a ne 400. Drugo; potrazi koliko kostaju u ducanu s tim da su nenosene i bez ikakvih tragova icega (doslovno iz ducana) . Vecina bi stavila cijenu iz ducana ili eventualno 100 kuna manje jer su 'nove' 'nenosene' 'bez ostecenja' a ne shvacaju da vrijednost artikla pada minimalno za 50 posto cim ga kupis . Na to mislim. :) mogla si ih i pokloniti, posve je svejedno. jer nije o tome rijec i za to nemas dokaz, kao ni za to koliko si gumenjace platila. rijec je o sljedecem, gdje se vodim tvojom logikom. kazes kako vlasnica torbe placene 3000 kn nema pravo za nju traziti vise od 800. ispada da si gumene gleznjerice hifigerove platila vise od 1500 kuna, jer si uredno napisala cijenu 400kn. a znamo da hifigerove gumenjace niti ove godine, po punoj cijeni ne kostaju nigdje vise od 750kn. ispada da ti za njih nisi smjela traziti vise od 200 kuna. sad bi bio red da svom kupcu vratis 80 od onih 280 kuna.
2018 09 03
evo kod mene nove stvari, nikad nošene, i snizila sam cijene upravo, samo da ode sve...prepuni ormari svačega, da ovo ode pa slikam još...a o cijenama, ma dajte, ako je nekome da proda, onda će spustiti cijenu. Ja imam tamo haljine oje sam kupila za 600 kn, nikad obukla pa ne mogu ih tu stavit za ne znam koju cijenu stvaila sam 90kn, samo da odu
2018 09 03
> Vilenjacica: > evo kod mene nove stvari, nikad nošene, i snizila sam cijene upravo, samo da ode sve...prepuni ormari svačega, da ovo ode pa slikam još...a o cijenama, ma dajte, ako je nekome da proda, onda će spustiti cijenu. > Ja imam tamo haljine oje sam kupila za 600 kn, nikad obukla pa ne mogu ih tu stavit za ne znam koju cijenu stvaila sam 90kn, samo da odu Strepim da si grdno opljackana. Ne sumnjam da si i onu krznenu torbu platila barem 900, cim ju prodajes za samo 100. Naime rijec je o maksinovoj, 9,90kn komad.
2018 09 03
> cipelitza: > > Marta45: > > Pod prvo, cizme su prodane za 280 kuna 😂 a ne 400. Drugo; potrazi koliko kostaju u ducanu s tim da su nenosene i bez ikakvih tragova icega (doslovno iz ducana) . Vecina bi stavila cijenu iz ducana ili eventualno 100 kuna manje jer su 'nove' 'nenosene' 'bez ostecenja' a ne shvacaju da vrijednost artikla pada minimalno za 50 posto cim ga kupis . Na to mislim. :) > mogla si ih i pokloniti, posve je svejedno. jer nije o tome rijec i za to nemas dokaz, kao ni za to koliko si gumenjace platila. > rijec je o sljedecem, gdje se vodim tvojom logikom. kazes kako vlasnica torbe placene 3000 kn nema pravo za nju traziti vise od 800. ispada da si gumene gleznjerice hifigerove platila vise od 1500 kuna, jer si uredno napisala cijenu 400kn. a znamo da hifigerove gumenjace niti ove godine, po punoj cijeni ne kostaju nigdje vise od 750kn. ispada da ti za njih nisi smjela traziti vise od 200 kuna. sad bi bio red da svom kupcu vratis 80 od onih 280 kuna. Imam dokaz i za kupnju (kao racun) i za prodaju (kao razgovor na krpicama i uplatu na bankovni racun) 😂 Molim te da mi nades ovakve iste moje samo broj manje (40) za 800 kuna idem ih ovaj cas kupiti 😂😂😂
2018 09 04
Novčanik LV naveden ranije je plaćen 700eura sto je cca 5200kn, a ne 2000 ni 3000kn. Cura za njega trazi 2800kn sto je 45% nize nego u trgovini, obzirom da je nov i obzirom na cijene slicnih na official stranici cijena je sasvim ok.
2018 09 06
> Marta45: > > cipelitza: > > > Marta45: > > > Pod prvo, cizme su prodane za 280 kuna 😂 a ne 400. Drugo; potrazi koliko kostaju u ducanu s tim da su nenosene i bez ikakvih tragova icega (doslovno iz ducana) . Vecina bi stavila cijenu iz ducana ili eventualno 100 kuna manje jer su 'nove' 'nenosene' 'bez ostecenja' a ne shvacaju da vrijednost artikla pada minimalno za 50 posto cim ga kupis . Na to mislim. :) > > mogla si ih i pokloniti, posve je svejedno. jer nije o tome rijec i za to nemas dokaz, kao ni za to koliko si gumenjace platila. > > rijec je o sljedecem, gdje se vodim tvojom logikom. kazes kako vlasnica torbe placene 3000 kn nema pravo za nju traziti vise od 800. ispada da si gumene gleznjerice hifigerove platila vise od 1500 kuna, jer si uredno napisala cijenu 400kn. a znamo da hifigerove gumenjace niti ove godine, po punoj cijeni ne kostaju nigdje vise od 750kn. ispada da ti za njih nisi smjela traziti vise od 200 kuna. sad bi bio red da svom kupcu vratis 80 od onih 280 kuna. > Imam dokaz i za kupnju (kao racun) i za prodaju (kao razgovor na krpicama i uplatu na bankovni racun) 😂 > Molim te da mi nades ovakve iste moje samo broj manje (40) za 800 kuna idem ih ovaj cas kupiti 😂😂😂 Ako znas gdje si svoje kupila, vrati se, ostat ce ti i fin kusur na tih 800 koje si spremna izdvojiti. Bez da cekas ikakvo snizenje. Slobodno nabaci racun. Kad uhvatis vremena, dakako.
2018 09 06
> cipelitza: > Slobodno nabaci racun. Kad uhvatis vremena, dakako. Oce oce trci ko i ona sto lijepi markice na Tisak kutiju.
2018 09 06
Da, genijalno. MK su prepune takvih "biznisa" Mango haljine koje su prodavane na njihovom web shopu po 50 kn se tu nude po 150-200-300 pa i više kuna. Lažne Zare "nove, s etiketama" ima na tone. Kao i lažnog MAC-a i ostale šminke. Nike i Adidas tenisice isto. I nikom ništa.
2018 09 09
> Tanči14: > Da, genijalno. > MK su prepune takvih "biznisa" > Mango haljine koje su prodavane na njihovom web shopu po 50 kn se tu nude po 150-200-300 pa i više kuna. > Lažne Zare "nove, s etiketama" ima na tone. > Kao i lažnog MAC-a i ostale šminke. > Nike i Adidas tenisice isto. > I nikom ništa. Zara haljine iz starijih kolekcija 500kn. Lazi poput placeno 999kn a pamtim 550kn *na saleu i nize.. Lazni Mac? Dosad me checkfresh i checkcosmetic nisu zeznili za Mac, samo treba pitati.
2018 09 09
A kistovi sa ebay-a i sl. od nekih 5,6 dolara, koji se ovdje prodaju po 90-100 kn + pt 😯
2018 09 09