Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

> nefertiti111: > Pa mozda je cura kupila tenisice dok su bile po punoj cijeni, to nijednoj nije palo na pamet? Ne znam sta se pojedine cude ko pile glisti. Boze svasta. Ako ih je ona kupila po punoj cijeni, onda ih prodaje za koliko prodaje. Kome je jeftinije na toj stranici, neka kupi tamo i gotovo. Samo se necete bas usreciti s izborom velicina, jer te markirane stvari kad ih vec stave na snizenje, obicno su u ogranicenim velicinama, sta je i vidljivo iz vaseg screena ovde. > Nije da ih prodaje skuplje nego ih je platila. Jer idem pod pretpostavkom da ih je kupila dok su bile po punoj cijeni. I ne znam zasto se ovdje dosta cura proziva koje su kupile pojedine artikle prije snizenja, tako je i jedna prije par stranica prozivala curu kako ona laze da je jaknu platila 300 kn u Zare, kad je ta jakna na snizenju 150 kn. A ta ista jakna je bila 300 kn, ja je probavala. Znaci nitko ne smije nista kupiti prije snizenja. Dajte stanite malo na balun. Radite kokosinjac bezveze. > Prodavacice mogu, a i ne moraju svoje cijene uskladiti sa cijenama na snizenju. To je njihova dobra volja. Ako je ona nesto platila skuplje i ne zeli to prodavavati po cijeni koja je trenutno na snizenju, to je njeno pravo. Bitno je jedino da ne prodaje skuplje nego je platila jer to nije ok. > Kome ne odgovara kupiti ce po cijeni na snizenju i gotovo. Objasnila👏🏻
2019 02 19
O ukusima se ne raspravlja, al brate za to stavit na nogu bi tribala Balenciaga placat. Bilo fejk bilo original. Katastrofa i to zesca.
2019 02 19
F&F dućan u Ilici ima totalnu rasprodaju zbog zatvaranja. Drže TH, CK, Guess, Liu Jo, Ugg, Mou, MK, SuperDry... i fakat su im sad cijene bagatela. Ja sam kupila Liu Jo torbicu za 400 kn. Za ove konkretno sandale, ne znam, ali moguće jest da su 240 kn jer su im sve cijene sad jako povoljne.
2019 02 25
> Tanči14: > F&F dućan u Ilici ima totalnu rasprodaju zbog zatvaranja. > Drže TH, CK, Guess, Liu Jo, Ugg, Mou, MK, SuperDry... i fakat su im sad cijene bagatela. > Ja sam kupila Liu Jo torbicu za 400 kn. > Za ove konkretno sandale, ne znam, ali moguće jest da su 240 kn jer su im sve cijene sad jako povoljne. I jel sad takva iznimna situacija, poput zatvaranja ducana razlog da se ovde nakelji nekoga tko je vjerojatno te sandale kupila po punoj cijeni, koja bila sigurno preko 1000 kn? Mislim, takvih gluposti ovde procitam, redovno se prozivaju korisnice koje su kupile nesto prije snizenja i koje te iste artikle ne prodaju skuplje nego su ih platile i vjerojatno ne prate snizenja, a i da prate, ne moraju svoju cijenu formirati prema istima.
2019 02 25
Prodaja151, replicirate meni kao da sam vas ja prozvala a nisam. Logicki sam zakljucila da ste sandale kupili po punoj cijeni i nosili proslo ljeto, ne mislim da trazite vise od placenog ;) samo se zezam jer neke ovdje pisu kao da ste sad kupili i nosili sada, a vani ne da nije za sandale vec je za ribarske cizme.
2019 02 25
Prodaja151 aj malo sa razumijevanjem procitajte zadnjih par postova.
2019 02 25
Ja nisam mislila ništa loše samo kao naputak zainteresiranima gdje mogu proći jeftinije s novim cipelama u odnosu na ovdje na nošene. Da sam mislila loše i prozvala prodavačicu naljepila bih link u temu za preprodavače. Također nigdje ne tvrdim da ih je dotična kupila NA SNIŽENJU. Ne vidim problem ni potrebu da se neko uvrijedi, hvala. Također je točno da su kupljene u Ilici ako koga zanima. Ja ovu temu koristim informativno i za sebe pa ako ja nešto uočim iznesem i drugima, ako moram paziti hoće li se netko uvrijediti ili ne onda stvarno neću više ništa ni pisati, neznam kako vi gledate na to ali ja ne sigurno kao na prozivanje niti sam tako shvatila temu, ali možda je do mene. Uglavnom cipele su bile snižene na 270 kn, ispravak netočnog navoda sad sam pogledala na kutiji. Ne pišem bezveze i napamet jer imam i crno plavi model od prošle sezone koji je nenošen i u dućanu bio 699kn bez ikakvog sniženja i sukladno tome sam stavila artikl na temu. Prilažem i dokaz s obzirom da se javila potreba da argumentiram svoj post.
2019 02 25
Kvaliteta TH cipela je očajna kao i nagib, možda zato su sve jeftinije. Činjenica jest da se po ZG dućanima, ne samo u F&F i ne samo na sniženjima TH cipele nude sve povoljnije. Inače, tko voli sniženja; u Roses outletu Sveti Križ Začretje je u TH, CK i XYZ i The Core dućanima prije dva tjedna bila rasprodaja -70%. Ne znam je li još uvijek, ali čisto da se zna. Mnoge stvari koje sam tamo vidjela ili kupila sam srela ovdje po dvostrukim pa i trostrukim cijenama. No, nema veze. Tko voli nek izvoli.
2019 02 25
> nefertiti111: > Pa mozda je cura kupila tenisice dok su bile po punoj cijeni, to nijednoj nije palo na pamet? Ne znam sta se pojedine cude ko pile glisti. Boze svasta. Ako ih je ona kupila po punoj cijeni, onda ih prodaje za koliko prodaje. Kome je jeftinije na toj stranici, neka kupi tamo i gotovo. Samo se necete bas usreciti s izborom velicina, jer te markirane stvari kad ih vec stave na snizenje, obicno su u ogranicenim velicinama, sta je i vidljivo iz vaseg screena ovde. > Nije da ih prodaje skuplje nego ih je platila. Jer idem pod pretpostavkom da ih je kupila dok su bile po punoj cijeni. I ne znam zasto se ovdje dosta cura proziva koje su kupile pojedine artikle prije snizenja, tako je i jedna prije par stranica prozivala curu kako ona laze da je jaknu platila 300 kn u Zare, kad je ta jakna na snizenju 150 kn. A ta ista jakna je bila 300 kn, ja je probavala. Znaci nitko ne smije nista kupiti prije snizenja. Dajte stanite malo na balun. Radite kokosinjac bezveze. > Prodavacice mogu, a i ne moraju svoje cijene uskladiti sa cijenama na snizenju. To je njihova dobra volja. Ako je ona nesto platila skuplje i ne zeli to prodavavati po cijeni koja je trenutno na snizenju, to je njeno pravo. Bitno je jedino da ne prodaje skuplje nego je platila jer to nije ok. > Kome ne odgovara kupiti ce po cijeni na snizenju i gotovo. Da da zato je i obrisala oglas cim sam joj se javila sa screenom prave cijene. 😂
2019 02 26
Sorry, al tribala bi bit stvarno glupa da objavi link di je navodno kupila i samu sebe tako zajebe. Mozda se zeni jednostavno ne povlaci po forumu ili je prodala tenisice. Ja osobno ne bi nikome isla dokazivat koliko sam sta platila. Niti je tko duzan to radit. Niti se koga to tice. To sta je nesto kasnije na snizenju me ne zanima. Dokle god se na necemu ne zaraduje i ne preprodaje, ja ne vidim problem. Jednostavno mi nema logike.
2019 02 26
> Tanči14: > Kvaliteta TH cipela je očajna kao i nagib, možda zato su sve jeftinije. > Činjenica jest da se po ZG dućanima, ne samo u F&F i ne samo na sniženjima TH cipele nude sve povoljnije. > Inače, tko voli sniženja; u Roses outletu Sveti Križ Začretje je u TH, CK i XYZ i The Core dućanima prije dva tjedna bila rasprodaja -70%. > Ne znam je li još uvijek, ali čisto da se zna. > Mnoge stvari koje sam tamo vidjela ili kupila sam srela ovdje po dvostrukim pa i trostrukim cijenama. > No, nema veze. > Tko voli nek izvoli. Slažem se s vama, ovo stvarno nije bilo zlonamjerno samo kao informacija korisnicima/zainteresiranima jer ih imam osobno i 699 sam ih platila kao novu kolekciju, a ove druge na sniženju 270 kada se zatvarao dućan
2019 02 26
Katastrofa, bilo bi me sram stavit veću cijenu, ipak sam stvar kupila i dovukla je kući, po meni već cijena pada.. Ima ili nema etiketu..itd..
2019 02 27
Nefertiti, pa ova je meni sumnjiva,nema nijednu svoju sliku a ni povratnih :|
2019 02 28
Ja sam neki dan u Massu kupila Guess tenisice na snizenju za 380 kn,iste takve "samo par puta nošene" ovdje cura prodaje za 500 kn. Necu linkati ali stvarno nije u redu. Isto tako ove pojedine sto prodaju golden goose obucu i te slicne marke,ala ga pretjeruju,sestra je preko Instagrama kupila nove Gucci tene za 1000 kn s dust bagom,kutijom i papirima,dok ovdje "dva puta" obucene prodaju i po 1500 kn. Nadju se i "jednom obucene" za 900 kn. Evo ne znam..
2019 03 25
Ili Guess sat kupljen prije 4 godine placen 900 kn,ocuvan sa samo par sitnih crtica za 450 kn,ma daj molim te pa nebi da je iz lanjske kolekcije,ja imam star dvi godine isto skupo placen,nanosala ga se nemilice,također ima par crtica i sramota me stavit ga tu i za 150 kn,rađe nek stoji doma. Mogla bi cilu noc pisat,pa stvarno ljudi nije ovo ekskluzivna butiga da ga tako forsiraju s cijenama.
2019 03 25