Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

> swippi: > Ja sam neki dan u Massu kupila Guess tenisice na snizenju za 380 kn,iste takve "samo par puta nošene" ovdje cura prodaje za 500 kn. Necu linkati ali stvarno nije u redu. Isto tako ove pojedine sto prodaju golden goose obucu i te slicne marke,ala ga pretjeruju,sestra je preko Instagrama kupila nove Gucci tene za 1000 kn s dust bagom,kutijom i papirima,dok ovdje "dva puta" obucene prodaju i po 1500 kn. Nadju se i "jednom obucene" za 900 kn. Evo ne znam.. Nove Gucci original tene za 1000 kn "sa papirima" preko instagrama definitivno nije kupila. Pogledajte malo cijene u trgovinama koje prodaju originale poput Farfetcha ili My Theresa pa usporedite. Vasa sestra je kupila fejk, koji je daleko preplatila. Pun ih je instagram, fejs i internet opcenito. Isto kao i Golden Goose tensisca. Sve fejk do fejka. A original se zna koliko kosta.
2019 03 25
,:) Pa komicno je sto vi kupujete sve vjerujuci da je original. Bez imalo znanja i raspitivanja vi izdvajate takve iznose u nadi da je original..Jel ta etiketa tako vazna, tako vazna da za taj iznos necete kupiti npr guess/Liujo u trgovini vec gucci fake kod preprodavaca?! Ne, ne kuzim ni najmanje sve vas koje to kupite i pricate ovako. Slazem se da su cijene guessa na Mk pretjerane uglavnom ali ostalo ne stoji ukoliko pricamo o stvarnim originalima.
2019 03 25
> nefertiti111: > > swippi: > > Ja sam neki dan u Massu kupila Guess tenisice na snizenju za 380 kn,iste takve "samo par puta nošene" ovdje cura prodaje za 500 kn. Necu linkati ali stvarno nije u redu. Isto tako ove pojedine sto prodaju golden goose obucu i te slicne marke,ala ga pretjeruju,sestra je preko Instagrama kupila nove Gucci tene za 1000 kn s dust bagom,kutijom i papirima,dok ovdje "dva puta" obucene prodaju i po 1500 kn. Nadju se i "jednom obucene" za 900 kn. Evo ne znam.. > Nove Gucci original tene za 1000 kn "sa papirima" preko instagrama definitivno nije kupila. Pogledajte malo cijene u trgovinama koje prodaju originale poput Farfetcha ili My Theresa pa usporedite. Vasa sestra je kupila fejk, koji je daleko preplatila. Pun ih je instagram, fejs i internet opcenito. Isto kao i Golden Goose tensisca. Sve fejk do fejka. A original se zna koliko kosta. Tene provjerene,original. Moze se naci vjeruj.
2019 03 25
> sonja90: > ,:) > Pa komicno je sto vi kupujete sve vjerujuci da je original. Bez imalo znanja i raspitivanja vi izdvajate takve iznose u nadi da je original..Jel ta etiketa tako vazna, tako vazna da za taj iznos necete kupiti npr guess/Liujo u trgovini vec gucci fake kod preprodavaca?! > Ne, ne kuzim ni najmanje sve vas koje to kupite i pricate ovako. > Slazem se da su cijene guessa na Mk pretjerane uglavnom ali ostalo ne stoji ukoliko pricamo o stvarnim originalima. Ja pricam o licemjernim cijenama ovdje,zasto nije moguće da netko povoljno kupi original skupu stvar,dajem primjer ako sam narucila tene s my therese,platila 600 eura,probala i pridružila na policu svojoj kolekciji tenisica,zar ih ne smijem prodati ako me volja pa i za 100 eura,to je toliko nevjerojatno zamislite. Pa ovdje sam kupila original Nike i Adidas tenisice,(samo primjer dajem) koje cure prodaju nosene po 300 kn a meni cura prodala 49 kn komad,rekla da su obucene mozda dva puta a ja bi rekla da nisu ni jednom jer su full nove.i original,ne kopija. Evo opet ne znam,zato i ne prodajem ovdje.
2019 03 25
Adidas jos ajde mozda uz puno srece nadje se jeftin, ali Gucci i Golden goose sumnjam. Ni kodovi za provjeru vise nisu dokaz originalnosti, i oni se laziraju.
2019 03 25
Znaci kupljeno originalno s npr my therese ili bilo koje druge svete originalne stranice ne smije se prodati nekom ispod cijene. Svakom njegovo,necu se uopće raspravljat o tome. Kad kupis nesto pa i da ga pod staklenim zvonom izneses iz trgovine do doma njegova vrijednost je pala. Uopće niste shvatile sta ja pricam. Uzivajte u svom originalnom misljenju.
2019 03 25
Itekako sam ja shvatila sto pricas, ali ti nisi shvatila da 99,99% imas fake koji je placen previse zato sto takvih kao ti prodavaca ima premalo. Bit ce da ti jesi pod staklenim zvonom kad vjerujes kako si dobro prosla i dobila original. Nedavno je bila tema o fake Stella torbi. Minimalno 2 kupca nisu skuzila da je fake, minimalno 2 ako ne i 3 (trecoj osobi nisam vjerovala ali misljenja su podvojena) sve dok nije poslana na provjeru te je dokazano da je fake.
2019 03 25
Tenisice koje ste kupili su fejk. Ne tribam ih ni vidit i stojim iza toga sta kazem. Jer nitko nece Gucci original, nove, prodavati za 1000 kn, kad im je cijena u trgovini od 500 e do cak 1200 eura, ovisno o modelu. A osoba koja vam ih je prodala sigurno ima i jos koje, koje joj ne tribaju. Cak i u vise velicina ako triba. Original Gucci, novi, se ne prodaje za 1000 kn. Ali znam da se za toliko prodaju fejkovi.
2019 03 26
Ove iz gornjih linkova bi trebalo blokirati momentalno i staviti na crnu listu. Je*ote led, tajice i grudnjak za niti 20 dolara prodavati za 300 kuna, fuj :@
2019 04 02
vidim i rajf se prodaje za 4800 kn??!!! Komedija na kvadrat!
2019 05 10
Bok cure, zavirite na moj profil, objavljujem poprilično nove stvari s jako niskim cijenama ! :)
2019 06 19
evo upravo gledam žena prodaje replay sandale, za 450 kn a nove sam vidjela iste takve, avana model za 390 kn, što reći valjda neki prodavatelji misle da su kupci glupi
2019 06 22
SARAVURUSIC paleta revolutiona koja preko pink pande kosta 55 kn, prodaje ju za 80...
2019 07 11
Otvoreni La vie est belle za 400kn, a na akciji u Bipi je 377,90 trenutno... :')
2019 09 15
Primjetila sam i ja da su cijene parfema previsoke.Na stranici Punmiris isto ljudi prodaju parfeme i tamo po puno razumnijim cijenama.
2019 09 20