Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

❗️JESENSKA RASPRODAJA❗️ Razne marke po pristupačnim cijenama Hogl, Boss, Calvin Klein, Timberland, Mustang...
2019 09 23
https://mojekrpice.hr/items/torbe-i-novcanici/9521127/gucci-torbica-s-papirima Fejk torba s papirima 1000 kn. 🤯 Kakvim mrtvim papirima!?
2019 09 30
Valjda s onim papirima što unutra naguraju da ne izgubi oblik :')
2019 09 30
Jest da je Prada, ali cipele u ovakvom stanju cijeniti 400 kuna je suludo. Samo su malo demode, malo su stajale pa su se podigli ullošci i imaju fleku od kemijske ,:) https://mojekrpice.hr/items/obuca/9650840/prada-cipele-36
2019 10 01
https://mojekrpice.hr/items/odjeca/9317326/novo-zara-jakna-xl 799 kn 🙄🙄 Inace ta jakna se prodaje u zari za 499 kn
2019 10 01
> nefertiti111: > Pa mozda je cura kupila tenisice dok su bile po punoj cijeni, to nijednoj nije palo na pamet? Ne znam sta se pojedine cude ko pile glisti. Boze svasta. Ako ih je ona kupila po punoj cijeni, onda ih prodaje za koliko prodaje. Kome je jeftinije na toj stranici, neka kupi tamo i gotovo. Samo se necete bas usreciti s izborom velicina, jer te markirane stvari kad ih vec stave na snizenje, obicno su u ogranicenim velicinama, sta je i vidljivo iz vaseg screena ovde. > Nije da ih prodaje skuplje nego ih je platila. Jer idem pod pretpostavkom da ih je kupila dok su bile po punoj cijeni. I ne znam zasto se ovdje dosta cura proziva koje su kupile pojedine artikle prije snizenja, tako je i jedna prije par stranica prozivala curu kako ona laze da je jaknu platila 300 kn u Zare, kad je ta jakna na snizenju 150 kn. A ta ista jakna je bila 300 kn, ja je probavala. Znaci nitko ne smije nista kupiti prije snizenja. Dajte stanite malo na balun. Radite kokosinjac bezveze. > Prodavacice mogu, a i ne moraju svoje cijene uskladiti sa cijenama na snizenju. To je njihova dobra volja. Ako je ona nesto platila skuplje i ne zeli to prodavavati po cijeni koja je trenutno na snizenju, to je njeno pravo. Bitno je jedino da ne prodaje skuplje nego je platila jer to nije ok. > Kome ne odgovara kupiti ce po cijeni na snizenju i gotovo. Bravo!
2019 10 04
Nova sam ovdje sad gledam zena objavila novu Zara haljinu iz nove kolekcije, cjena u ducanu je 300 kn a ona ju prodaje za 400?? Mislim ono.. Wtf??? Pobogu sto je s tim cjenama ili ljudima ne kuzim 🤷‍♀️🤷‍♀️
2019 10 08
> DeaZeba: Po meni na Mojim krpicama općenito puno djevojaka pretjeruje s cijenama... nažalost 🤷🏼‍♀️
2019 10 09
> Maldita_Sea: > https://mojekrpice.hr/items/torbe-i-novcanici/9521127/gucci-torbica-s-papirima > Fejk torba s papirima 1000 kn. 🤯 > Kakvim mrtvim papirima!? :') :') :') :') crni papiri hehe.. al' me nasmija pošteno. Inace su ti papiri misljeni kao dokaz da se tu ide za pravu kožu a ne imitaciju. Svakako, cijena je absurdna. Donamiriš još 700kn i eto ti originala iz outleta u Italiji :')
2019 10 28
Cijene su uzasno visoke,vidim da se na ovoj stranici počele otvarati privatne trgovine,a ne roba koju zelimo prodati jer je višak,pa se tu nade majica do 200kn,haljina do 400-500 i slicno,bezobrazluk,tako se moze i u trgovinu kinesku otici,jer iskreno, ni vasa odjeca nije kvalitetnija....osim toga ako je netko karikiram kupio cipele za 1000€ i ne odgovara broj prevelike, i ide ih preprodavati, cijena automatski ide 50% manje,to je nepisano pravilo kod preprodaje,jer čim je prvi vlasnik,automatski gubi na cijeni, ista stvar kao sa autima.... dođem tu da si nađem nešto povoljno na kraju me izađe duplo skuplje,i dobijem dronjke,a bitno da sam platila i naknadu i postarinu i sve sto se prodavacu smisli... :@
2019 11 13
> ElentiyaCelaena: >....osim toga ako je netko karikiram kupio cipele za 1000€ i ne odgovara broj prevelike, i ide ih preprodavati, cijena automatski ide 50% manje,to je nepisano pravilo kod preprodaje,jer čim je prvi vlasnik,automatski gubi na cijeni, ista stvar kao sa autima.... > I onda bi se opet nasla pametnica poput vas koja bi pametovala kako netko te cipele prodaje za 500 eura(jer takve prodajna cijena takvih artikala ne zanima. Naravno, govorimo o artiklima u dobrom stanju, ne o raspadnutim i ostecenim artiklima, bez obzira na brend). Dokle god cure ne preprodaju, tj. ne prodaju za veci iznos nego su platile, sve je to stvar izbora. Ako vam ne odgovara zaobidete te profile. Btw, ko vas je naucio ta "nepisana pravila"? Pa nismo na pazaru auta. Ako netko prodaje npr. dizajnersku torbu po cijeni od, ne znam, recimo 1000 kn, ko ste vi da tvrdite da je to puno? Zna se koliko kostaju dizajnerske krpe, kome se ne svida nek zaobilazi, ali se na kraju uvik svodi na kuknjavu onih koji bi nesto markirano za 50 kn max. Jer obicno te markirane stvari i drze cijene, ostalo nisam primjetila da se prodaje po masnim ciframa.
2019 11 13
Non stop neko cvili, šizi, protestira jer su mu ovdje cijene previsoke, jer se svugdje drugdje mogu krpice kupiti nove po milijun puta nižoj cijeni nego ovdje nošene......i opet taj netko i dalje visi na ovoj stranici. Pa hajte s milim Bogom ako vam ovdje ne valja. Kao i svugdje drugdje , meni su i ovdje neke cijene potaman, neke pretjerane, neke smiješno niske. Kompletno me boli briga da li je artikal za koji sam zainteresirana netko platio 500 kn prije sniženja, ili 300 na sniženju, ako ga želim ja ću ga kupiti po cijeni koja je meni okej i neću putovati ni u kakve autletove, ni angažirati Bonda, James Bonda da sazna da li je kupljen prije ili nakon sniženja. O Gucci original tenisicama za 1000 kn ne da neću riječi trošiti, nego ni smijeha.
2019 11 13
Ista marka, isto stanje, različita cijena: https://mojekrpice.hr/items/obuca/9761309/novo-s-etiketom-zara-sandale-na-petu - 129 kn, korisnica sa 117 pozitivnih vs. https://mojekrpice.hr/items/obuca/8678927/novo-zara-prugaste-stikle - 65 kn, korisnica sa 13 pozitivnih
2019 11 20
> malllaaaa: > Ista marka, isto stanje, različita cijena Jos su ove druge i asos i mango ,:)
2019 11 20
> sonja90: > > malllaaaa: > > Ista marka, isto stanje, različita cijena > Jos su ove druge i asos i mango ,:) Daa... i bolje slike hehe
2019 11 21