Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

> kozmetika88: > > Desinićka: > > Meni to tako karikaturalno djeluje da mi je teško povjerovati da je osoba ozbiljna. To ili je trol ili nema previše dodira sa stvarnim životom i tek je sada otkrila internet. :D :D > > Baš mi dođe da je pitam koliko je platila tri vješalice koje prodaje za 120kn. Ispod 200kn nema šanse. :D > A zena ima 19 suradnji.ocito nije nova > Ali cijene su koma > Mozda su to specijalne vjesalice koje same vjesaju robu ;-) Je, i operu i ispeglaju :')
2018 11 25
> teehee: > ...a kupci su ovdje upozoreni da ovaj parfem, novi, u foliji, mogu kupiti znatno jeftinije na stranici za prodaju originalnih parfema i kozmetike. Ok, samo mislim da nema potrebe blatiti prodavacicu radi cijene koja je zapravo niza nego stvarna redovna cijena.
2018 11 25
> loladelrey: > > teehee: > ...a kupci su ovdje upozoreni da ovaj parfem, novi, u foliji, mogu kupiti znatno jeftinije na stranici za prodaju originalnih parfema i kozmetike. > Ok, samo mislim da nema potrebe blatiti prodavacicu radi cijene koja je zapravo niza nego stvarna redovna cijena. Citirala si post korisnice Carmencita u kojem nema baš NIKAKVOG blaćenja. Dapače, u njemu su dvije poveznice: jedna na skuplji parfem bez folije korisnice MK i jedna na potpuno novi, znatno jeftiniji parfem u nekom web shopu.
2018 11 25
> vedranapv: > > kozmetika88: > > > Desinićka: > > > Meni to tako karikaturalno djeluje da mi je teško povjerovati da je osoba ozbiljna. To ili je trol ili nema previše dodira sa stvarnim životom i tek je sada otkrila internet. :D :D > > > Baš mi dođe da je pitam koliko je platila tri vješalice koje prodaje za 120kn. Ispod 200kn nema šanse. :D > > A zena ima 19 suradnji.ocito nije nova > > Ali cijene su koma > > Mozda su to specijalne vjesalice koje same vjesaju robu ;-) > Je, i operu i ispeglaju :') Ja bi dala i 200kn za takve 😂
2018 11 26
> Desinićka: > > Je, i operu i ispeglaju :') > Ja bi dala i 200kn za takve 😂 I ja, pogotovo za peglanje :')
2018 11 28
Cijena je takva zato sto su i Nike i Adidas, 2 u 1.. Jos ih jeftino prodaje..😁
2018 12 21
Naletjela sam na oglas djevojke koja prodaje artikl za XY novaca. U napomenu stavi da je zamjena moguca, ali je u tom slucaju cijena duplo veca. O.o Vise sam puta vidjela slicne oglase u kojim je cijena artikla drugacija u slucaju kupnje odnosno zamjene. Ne kuzim to bas?
2019 01 05
> Desinićka: > Naletjela sam na oglas djevojke koja prodaje artikl za XY novaca. U napomenu stavi da je zamjena moguca, ali je u tom slucaju cijena duplo veca. O.o Vise sam puta vidjela slicne oglase u kojim je cijena artikla drugacija u slucaju kupnje odnosno zamjene. Ne kuzim to bas? I ja sam maloprije gledala neke oglase i vidim parfem po dvije različite cijene, jedan za zamjenu, drugi za prodaju; nisam ni znala do sad da se tako vrši zamjena, s istaknutom cijenom i to višom nego je ona za prodaju. Ne razumijem u čemu je štos. ? Vidjela sam neki dan i parfem koji "glumi" Chanel peticu, našla sam ga u jednom dućanu po 11,97kn, a ovdje se prodaje po 50. Inače me jedno iskustvo s drugog aukcijskog sajta naučilo da nije "umjesno" komentirati cijene nečije robe (jer svaka roba ima svog kupca i prodavač ima pravo staviti koju god cijenu želi), međutim nije fer prodavati na pr. očite fejkove (i to one loše) parfema po nerealnim cijenama, praveći se da su originali, najmanje što se može jest naglasiti da je parfem fejk ili imitacija nečega (ako je prodavač upućen) i to je fer biznis. No recimo 250 ili 350 kn je besramno visoka cijena za fejk upitne kvalitete koji realno košta "siću".
2019 01 23
Ispričavam se, prvi put sam nešto stavila na forum. 250 kn je cijena bez snizenja
2019 01 31
> lorenadixgard: > Ispričavam se, prvi put sam nešto stavila na forum. > 250 kn je cijena bez snizenja Ma sve pet, ponavlja se to cesto svima ;
2019 01 31
> lorenadixgard: > Ispričavam se, prvi put sam nešto stavila na forum. > 250 kn je cijena bez snizenja Ako je 250 kn redovna cijena -onda je to presmiješno😂 Nekim osobama vrijednost artikla poraste nakon sto ga malo iznose ;) cool ;)
2019 02 01
Drage moje zavirite na moj profil :) Cijene apsolutno umanjene i realne... za sva pitanja mi se mozete obratiti. SUTRA azuriranje profila, navratite ☺️
2019 02 06
> andela15: > Drage moje zavirite na moj profil :) > Cijene apsolutno umanjene i realne... za sva pitanja mi se mozete obratiti. > SUTRA azuriranje profila, navratite ☺️ Jesi svjesna genijalko da pišeš na temi koja se zove "pretjerivanje s cijenama"?
2019 02 06
> LeSock: > > andela15: > > Drage moje zavirite na moj profil :) > > Cijene apsolutno umanjene i realne... za sva pitanja mi se mozete obratiti. > > SUTRA azuriranje profila, navratite ☺️ > Jesi svjesna genijalko da pišeš na temi koja se zove "pretjerivanje s cijenama"? Gdje ćeš bolje reklame? 😂😂
2019 02 07
Pa mozda je cura kupila tenisice dok su bile po punoj cijeni, to nijednoj nije palo na pamet? Ne znam sta se pojedine cude ko pile glisti. Boze svasta. Ako ih je ona kupila po punoj cijeni, onda ih prodaje za koliko prodaje. Kome je jeftinije na toj stranici, neka kupi tamo i gotovo. Samo se necete bas usreciti s izborom velicina, jer te markirane stvari kad ih vec stave na snizenje, obicno su u ogranicenim velicinama, sta je i vidljivo iz vaseg screena ovde. Nije da ih prodaje skuplje nego ih je platila. Jer idem pod pretpostavkom da ih je kupila dok su bile po punoj cijeni. I ne znam zasto se ovdje dosta cura proziva koje su kupile pojedine artikle prije snizenja, tako je i jedna prije par stranica prozivala curu kako ona laze da je jaknu platila 300 kn u Zare, kad je ta jakna na snizenju 150 kn. A ta ista jakna je bila 300 kn, ja je probavala. Znaci nitko ne smije nista kupiti prije snizenja. Dajte stanite malo na balun. Radite kokosinjac bezveze. Prodavacice mogu, a i ne moraju svoje cijene uskladiti sa cijenama na snizenju. To je njihova dobra volja. Ako je ona nesto platila skuplje i ne zeli to prodavavati po cijeni koja je trenutno na snizenju, to je njeno pravo. Bitno je jedino da ne prodaje skuplje nego je platila jer to nije ok. Kome ne odgovara kupiti ce po cijeni na snizenju i gotovo.
2019 02 16
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija