Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

> Majamaga: > Sad sam naletila na ovu temu, pa da se odmah nadovežem vezano za pretjerivanje s cijenama. Sto s prodavačicama koje prodaju pulover iz Zare (koji je trenutačno i u Žari u prodaji), početna cijena u Zari 230 kn, a trenutno na sniženju - 59 kn. A ovdje se isti takav, nošen par puta prodaje za 300, pa ipak snižen cak na 280. A razlog visoke cijene je to sto je prodavačici artikl drag :/. Kak je to ok? Evo sam primjer, al takvih prodavaca tu ima puno sta je najgore :( To sam i ja primjetila mnogo puta! Npr. u veljači (tijekom sniženja!!) stave na prodaju sandale iz Zare, s etiketom, u trgovini koštaju 60kn (na svoje oči sam vidjela), a tu ih prodaju za 250kn. Jadno, nadam se da nitko neće nasjesti na te prevare.
2018 05 16
meni je najbolje kad vidim napola prazan chanel parfem za 400 kuna...
2018 05 16
Taj profil je pun slika s neta, krivih tagova i bavi se preprodajom.
2018 06 19
Ima puno takvih stranica i van krpica koje preprodaju narucene stvar s neta za par kn... treba dobro prouciti sta se i gdje za koliko nudi pa onda kupiti... Btw. Na mom profilu su dosta snizene stvari pa ako vas zanima naluknite se :)
2018 06 19
Ovo su jako skupe skare lose kvalitete.. Ja nisam ovca koju ce osisati ali mi je zao onih koje hoce.. Kao sto je sa cisti elastin haljinom..😉
2018 06 21
Sramotno sto radi ova Goldcity! Sramotno! Kupce pravi takvim idiotima da je to strašno. Bas ovoliko podici cijene..toliko izazivati korisnice koje znaju makar malo googlati i admina, ismijavati pravila, pa u toj mjeri jos nijedna nije pretjerala sa cijenama.
2018 06 29
To je sve skupa 140 kuna, imate još dva Catrice laka, sjenilo i dvije maske za lice. Dođete maksimalno do 220. A i da ne dođete, sve je to previše. Mislim, ostavite Vi svoju cijenu, imate pravo na to. Ali nitko to neće kupiti jer za taj novac ode u trgovinu i kupi po izboru što želi. Ali eto, sretno s prodajom.
2018 08 19
I pišete kao da se radi o ne znam kako skupoj kozmetici. Ono, spustite se svi na zemlju. Taj lot bi možda otišao da mu je cijena 50 kuna. Cure prodaju lotove L'oreal maskare, ruža i kreme za 70 pa jedva ode nekad. Ali svi bi ovdje sve prodali za 10 kuna manje ili više nego što su oni platili. I posljednja stvar, što koga briga koliko ste vi to platili i koja je vrijednost toga u trgovini? Napiši svoju cijenu i zdravo.
2018 08 19
> Tamara5485: > I pišete kao da se radi o ne znam kako skupoj kozmetici. Ono, spustite se svi na zemlju. Taj lot bi možda otišao da mu je cijena 50 kuna. Cure prodaju lotove L'oreal maskare, ruža i kreme za 70 pa jedva ode nekad. Ali svi bi ovdje sve prodali za 10 kuna manje ili više nego što su oni platili. I posljednja stvar, što koga briga koliko ste vi to platili i koja je vrijednost toga u trgovini? Napiši svoju cijenu i zdravo. Sta se Vas tice kojih su cijena moji proizvodi? Ja sam po svom misljenju stavila realnu cijenu, jednako kao sta ste i vi za svoje prastare stvari naveli svoju previsoku cijenu. Ja se u vase stvari, cijene i opise ne mjesam nit vas prozivam, tako da lijepo savjetujem da i Vi gledate svoja posla dalje. I da, mogu u opisu navesti sve sta ja mislim da je potrebno, pogotovo za ovakve poput Vas koji ne razumijete koje su maloprodajne cijene :)
2018 08 19
Maloprodajne cijene? Vi prodaju na krpicama nazivate maloprodajom? Sori, sestro, ovo je second hand shop, a ne maloprodaja. Ako su cijene na mom profilu prrevisoke, u redu, svatko može reći što hoće. Ali nijedna stvar nema troznamenkastu cifru i daleko su od "prastaroga". Na kraju svih krajeva, upravo ste iskomentirali moje cijene i moj profil. :D Tako da da, smijemo komentirati i smijemo reći da Vaš lot ne vrijedi para koje tražite. Ali to nije potrebno govoriti jer to nikada nećete prodati, valjda će Vam tada biti jasnije :) Ako netko želi da mu poklonim neku od "prastarih stvari", neka se javi. Kad su već preskupe bile, neka sad budu za džabe. ;)
2018 08 19
> Tamara5485: > Maloprodajne cijene? Vi prodaju na krpicama nazivate maloprodajom? Sori, sestro, ovo je second hand shop, a ne maloprodaja. Ako su cijene na mom profilu prrevisoke, u redu, svatko može reći što hoće. Ali nijedna stvar nema troznamenkastu cifru i daleko su od "prastaroga". Na kraju svih krajeva, upravo ste iskomentirali moje cijene i moj profil. :D Tako da da, smijemo komentirati i smijemo reći da Vaš lot ne vrijedi para koje tražite. Ali to nije potrebno govoriti jer to nikada nećete prodati, valjda će Vam tada biti jasnije :) > Ako netko želi da mu poklonim neku od "prastarih stvari", neka se javi. Kad su već preskupe bile, neka sad budu za džabe. ;) Maloprodajne cijene koje sam navela u opisu oglasa kao pravu cijenu toga u ducanu, sto ste sami iskomentirali. Ah vidi se da sporije shvacate stvari, odnosno uopce ne shvacate. Lijep pozdrav i sretno u poklanjaju tih krpa :)
2018 08 19
> Samokrpice12: > > Tamara5485: > > Maloprodajne cijene? Vi prodaju na krpicama nazivate maloprodajom? Sori, sestro, ovo je second hand shop, a ne maloprodaja. Ako su cijene na mom profilu prrevisoke, u redu, svatko može reći što hoće. Ali nijedna stvar nema troznamenkastu cifru i daleko su od "prastaroga". Na kraju svih krajeva, upravo ste iskomentirali moje cijene i moj profil. :D Tako da da, smijemo komentirati i smijemo reći da Vaš lot ne vrijedi para koje tražite. Ali to nije potrebno govoriti jer to nikada nećete prodati, valjda će Vam tada biti jasnije :) > > Ako netko želi da mu poklonim neku od "prastarih stvari", neka se javi. Kad su već preskupe bile, neka sad budu za džabe. ;) > Maloprodajne cijene koje sam navela u opisu oglasa kao pravu cijenu toga u ducanu, sto ste sami iskomentirali. Ah vidi se da sporije shvacate stvari, odnosno uopce ne shvacate. Lijep pozdrav i sretno u poklanjaju tih krpa :) Vrlo si zrela xD
2018 08 19
> Samokrpice12: > Maloprodajne cijene koje sam navela u opisu oglasa kao pravu cijenu toga u ducanu, sto ste sami iskomentirali. Ah vidi se da sporije shvacate stvari, odnosno uopce ne shvacate. Lijep pozdrav i sretno u poklanjaju tih krpa :) Oglas za taj lotić apsolutno je zavrijedio mjesto na ovoj temi, a tvoja reakcija i stav na nekoj listi bahatih.
2018 08 19
> Samokrpice12: > Sta se Vas tice kojih su cijena moji proizvodi? Ja sam po svom misljenju stavila realnu cijenu, jednako kao sta ste i vi za svoje prastare stvari naveli svoju previsoku cijenu. Ja se u vase stvari, cijene i opise ne mjesam nit vas prozivam, tako da lijepo savjetujem da i Vi gledate svoja posla dalje. > I da, mogu u opisu navesti sve sta ja mislim da je potrebno, pogotovo za ovakve poput Vas koji ne razumijete koje su maloprodajne cijene :) U jednom jedinom postu, uspjeli ste Tamari izvrijeđati ormar i reći kako se ne "mješate" (???) u tuđe stvari, cijene i opise. U prethodnom ste rekli da piše gluposti. Ne ulazim u vaše cijene, ali vam od srca želim da novac zarađen na krpicama uložite u nešto trajnije od make upa .... Možda u bonton i neku knjigu tipa "Kultura komuniciranja na internetu"? NEMATE pravo vrijeđati korisnicu koja se samo nadovezala na nekolicinu prethodnih upisa na prikladnoj temi i to na sasvim regularan način. I da, ovdje se ima pravo komentirati cijene i upozoriti ostale korisnice ukoliko se smatra da je nešto precijenjeno. Vi imate pravo reagirati ali ne i biti bezobrazni.
2018 08 20
Krpice su preplavljene s haljinama i ostalom robom s Mango weba. Haljine su se prodavale sve po 50 kn, a sada po Krpicama 150-200 pa i više kn. Pripazite.
2018 08 20