Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

baš sam gledala kako su cijene cipela iz roberta i do četiri puta veće od kupovnih...rijetko koje su ovdje ispod 100 kuna
2017 11 03
Dobro,prosvijetlite me, koji je to profil osoba koji ima par tisuća kuna viška za neki komad odjeće koji kupi,jednom (ili nijednom) obuče i onda ipak skuži da mu je mal/velik/ne sviđa mu se te odluči ovdje prodati za koju tisućicu? Pod uvjetom da je to original,naravno... Mislim,da imam toliko novaca za impulzivno dizajnersko kupovanje,pa ne bi se trudila prodavati nego velikodušno poklanjala dalje... Padaju mi na pamet neke mlađahne sponzoruše kojima imućni stariji muškarci kupuju odjeću pa onda one pokušavaju doći do casha... Ili neki šverc,ukradena roba isl...
2017 11 06
Desi se, stas. Ja prva bacim pare na svasta, npr korzet 2 tisuce kuna, i onda mi stoji doma. Ili platforme. Ne razmisljam o tome kak je tko dosao do iceg i treba li mu ili ne.
2017 11 06
Mortisha, isto sam se zapitala puno puta.. posebno kad se takve jave za kupnju pa žicaju popust na artikl od 150kn. Jednostavno mi nije jasno zašto. Nemam ništa protiv žicanja niže cijene ali ako imaš na profilu artikle od najmanje 400kn kako nemaš ili ne želiš dati 20kn za pt-očekuješ od mene da dam? Pa baš i nebi.. Češće pošteno bez žicanja plaćaju cure sa jako jeftinom ili "zamijenite" odjećom na profilu..jako neobično.
2017 11 06
Aveira, treba razmišljati da ti se ne dogodi da kupiš ukradenu robu pa da još imaš problema... Ne znam, kolika ti plaća mora biti da ti se dogodi greška/nemarno kupovanje (ne jednom) od par tisuća kuna? Ispada da je ovdje poplava managerica farmaceutskih kompanija sa plaćama od 5 000EUR na više... Moguće da ja iz moje preracionalne perspektive ne mogu razumjeti impulzivna kupovanja markirane odjeće i obuće jer ih smatram,kako site kaže ipak "samo" krpicama ...
2017 11 06
Da, al' tvoja nije bila par puta nošena kad si ju kupila. To diže cijenu za tih 121kn (ukupno).
2017 11 14
> teehee: > Da, al' tvoja nije bila par puta nošena kad si ju kupila. To diže cijenu za tih 121kn (ukupno). Naravno, poznato je već da se naplaćuje ležarina u ormaru, kao i da dosta članica smatra da njihovo korištenje stvari podiže samu vrijednost. Silly me
2017 11 14
> Mortisha: > Aveira, treba razmišljati da ti se ne dogodi da kupiš ukradenu robu pa da još imaš problema... > Ne znam, kolika ti plaća mora biti da ti se dogodi greška/nemarno kupovanje (ne jednom) od par tisuća kuna? > Ispada da je ovdje poplava managerica farmaceutskih kompanija sa plaćama od 5 000EUR na više... > Moguće da ja iz moje preracionalne perspektive ne mogu razumjeti impulzivna kupovanja markirane odjeće i obuće jer ih smatram,kako site kaže ipak "samo" krpicama ... (Nisam prije vidjela post) Dala si mi mislit kad si spomenula ovo s ukradenom robom. Uopce mi to nije palo na pamet. Ne kupujem skupe stvari, doduse, na krpicama, ali opet. Hvala sto si ukazala na to :D A sto se tice impulzivne kupovine, kao sto rekoh, desi se :') Nekad cak nije ni impulzivno, nego odvajam od place za kupnju, i onda obucem jednom. I nemam di opet. I tak. A nije da sam Rokfeler :')
2017 11 14
Ma svima se desi da impulzivno nešto kupe i upravo zato postoje krpice - da prodamo ono što nam ne odgovara, ali je u ok stanju! Što se tiče cijena, ne vidim problem da netko proda skupu torbicu ovdje za 4000, ako je njezina vrijednost u dućanu duplo ili više veća. Problem su fejkovi i ovo što ste navele, veća cijena nego u dućanu. Pa čemu to??
2017 11 17
> Nniixx: > baš sam gledala kako su cijene cipela iz roberta i do četiri puta veće od kupovnih...rijetko koje su ovdje ispod 100 kuna i još ti naplati poštarinu 20 ili 30 kn ,a kad naručuješ ful nove ,poštarina bude 30kn..strašno...u robertu za najnoviju kolekciju cijena bude 199kn i pada svakih mjesec dana ili čak manje za 30kn..
2017 12 02
Redovna cijena je btw, 250kn hahaha
2017 12 07
Malo off topic... htjela bi cuti Vase misljenje... radi se o kupovini čizama... za ostalo jos i kuzim ali kad se radi o obući nije mi jasno da netko ne želi kontaktirati mobitelom i primopredaju uzivo. Znam da neko voli svoju privatnost i to je ok... ali obuca je bas specifična stvar, pogotovo visoke čizme... da li ti nije preusko u stopalu, na prstima i pogotovo u predjelu lista i nemamo svi jednako duge potkoljenice, ne? Uz sve to napise da ih je kupila na krpicama i da su joj premale od cure koja ih je isto kupila premale???? I onda od nekog ocekuje da ih kupi na nevideno bez mogućnosti probanja!!! S time da sam ja htjela iz vz doci u zg do nje probati... Meni to strasno smrdi... i da se razumijemo ne radi se o nekih 50 kn pa da ti je svejedno...
2017 12 11
> Zea777: > Malo off topic... htjela bi cuti Vase misljenje... radi se o kupovini čizama... za ostalo jos i kuzim ali kad se radi o obući nije mi jasno da netko ne želi kontaktirati mobitelom i primopredaju uzivo. Znam da neko voli svoju privatnost i to je ok... ali obuca je bas specifična stvar, pogotovo visoke čizme... da li ti nije preusko u stopalu, na prstima i pogotovo u predjelu lista i nemamo svi jednako duge potkoljenice, ne? > Uz sve to napise da ih je kupila na krpicama i da su joj premale od cure koja ih je isto kupila premale???? > I onda od nekog ocekuje da ih kupi na nevideno bez mogućnosti probanja!!! > S time da sam ja htjela iz vz doci u zg do nje probati... > Meni to strasno smrdi... i da se razumijemo ne radi se o nekih 50 kn pa da ti je svejedno... Osoba od koje zelis kupiti cizme ima negativnu i to zbog nekih drugih cizmi, koja glasi "Rečeno mi je da su čizme: "Nosene nekoliko puta,bez ostecenja,vrlo udobne do koljena,nosive uz sve" Stigle su mi čizme sa oštećenim petama, pete su presvučene kožom i da ih želim popraviti mislim da je to nemoguće. I vidljivo nošene više nego nekoliko puta." Ako odbija primopredaju, a spremna si doci do nje, a u oglasu ima samo jednu sliku.. Mislim da i sama mozes zbrojiti 2 i 2. Ja bih je zaobisla. Nije kraj svijeta, naci ces druge :)
2017 12 11
> Poisene: > > Zea777: > > Malo off topic... htjela bi cuti Vase misljenje... radi se o kupovini čizama... za ostalo jos i kuzim ali kad se radi o obući nije mi jasno da netko ne želi kontaktirati mobitelom i primopredaju uzivo. Znam da neko voli svoju privatnost i to je ok... ali obuca je bas specifična stvar, pogotovo visoke čizme... da li ti nije preusko u stopalu, na prstima i pogotovo u predjelu lista i nemamo svi jednako duge potkoljenice, ne? > > Uz sve to napise da ih je kupila na krpicama i da su joj premale od cure koja ih je isto kupila premale???? > > I onda od nekog ocekuje da ih kupi na nevideno bez mogućnosti probanja!!! > > S time da sam ja htjela iz vz doci u zg do nje probati... > > Meni to strasno smrdi... i da se razumijemo ne radi se o nekih 50 kn pa da ti je svejedno... > Osoba od koje zelis kupiti cizme ima negativnu i to zbog nekih drugih cizmi, koja glasi "Rečeno mi je da su čizme: "Nosene nekoliko puta,bez ostecenja,vrlo udobne do koljena,nosive uz sve" > Stigle su mi čizme sa oštećenim petama, pete su presvučene kožom i da ih želim popraviti mislim da je to nemoguće. > I vidljivo nošene više nego nekoliko puta." > Ako odbija primopredaju, a spremna si doci do nje, a u oglasu ima samo jednu sliku.. Mislim da i sama mozes zbrojiti 2 i 2. Ja bih je zaobisla. Nije kraj svijeta, naci ces druge :) Hvala, malo mi je jos sve tu frisko pa hvatam konce... al me ovo fakat sokiralo da se ne želi naci... nema veze... hvala jos jednom 😉😊
2017 12 12
> Vjestica777: > Eto morala sam otvorit ovu temu jer naprosto ne vjerujem svojim očima, a znam da ima sigurno jakoo puno cura koje se samnom slažu! Torbe markirane s cijenama od 4000kn čak i 8000kn???? Pa većina ljudi koji su zaposleni u našoj državi ne mogu zaraditi 8000kn ni za 3 mjeseca! Shvaćam netko ima više novaca , netko manje, to je tako uvijek bilo i biti će. Nema se bogataš što hvalit s onim što ima niti se sirotinja treba sramit jer nešto nema! Ja imam prijateljicu kojoj pomažem, imam tu i oglas postavljen za poklanjanje i moram priznat da mi se nekoliko predivnih cura javilo i o vlastitom trošku poslalo paketiće s nešto odjeće da pomognu. Ovim putem još jednom ću im izreč hvala! Ali te cure koje su poslale isto nisu "Sanaderove kčeri" ali su pomogle!!! Žalosno da onaj tko ima punooo nebi dao niti jednu poderanu čarapu! Ovu temu otvaram baš zbog jedne rasprave na jučerašnjoj sličnoj temi (koja je sada uklonjena) gdje su cure jačeg imovinskog stanja počele pljuvat po nama slabijeg, omalovažavale i čak sam dobila dojavu da su slale i privatne poruke curama te ih vrijeđale.. To meni ne graniči s zdravom pameti! Uostalom ruku na srce ja da imam toliko novaca da si kupim oriđiđi chanel torbu, onda bi ju nosila dok ju ne bi iznosila, i bacila bi ju na kraju u kanu za smeće! + Da imam toliko novaca ne bih se nikad niti pojavila na krpicama , što bih onda uzimala rabljenu odjeću ili se mijenjala ili bilo što slično.. otišla bih tako visokog nosa u butik kupila si novo što mi treba i bok. Slažem se u potpunosti s tobom!!!!! Bravo !
2017 12 13