Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

ja sam se tek nedavno malo više aktivirala po pitanju prodaje, prije sam više kupovala. Mislim da sam stavila super fer i niske cijene kako i priliči ovoj stranici, jer sam razmišljanja da je ova stranica i stvorena za ovakav sistem prodaje. Međutim kako listam stranice nekih članica, ne mogu doći k sebi od cijena koje postavljaju. 1. Ne zanima me koliko si nešto platio, pa sad kao jeftinije prodaješ. Staviš samo cijenu i gotovo. 2. Stvari koje su , kako cure kažu, skuuuupo plaćene i ajme iznošene, opet prodaju za nerealnu cijenu. 3. Stavljanje slika odjeće/obuće s interneta...mislim...poslikaj pravo stanje stvari pa stavi na prodaju 4.Prodaja NAVODNO originalnih stvari, a iz aviona se vide da su fejk... Mislim, svaka roba ima svoga kupca, ali ako neki ovako nastave njihova roba uopće neće imati kupca. Ja imam sreću da sam do sada surađivala sa divnim curkama, koje su prodavale stvari po više nego realnim cijenama i ako mi nešto zatreba ponovo zavirim u njihov "ormar" jer znam da ću naći nešto povoljno i očuvano.
2017 09 18
> bubamajaxoxo: > ja sam se tek nedavno malo više aktivirala po pitanju prodaje, prije sam više kupovala. Mislim da sam stavila super fer i niske cijene kako i priliči ovoj stranici, jer sam razmišljanja da je ova stranica i stvorena za ovakav sistem prodaje. Međutim kako listam stranice nekih članica, ne mogu doći k sebi od cijena koje postavljaju. > 1. Ne zanima me koliko si nešto platio, pa sad kao jeftinije prodaješ. Staviš samo cijenu i gotovo. > 2. Stvari koje su , kako cure kažu, skuuuupo plaćene i ajme iznošene, opet prodaju za nerealnu cijenu. > 3. Stavljanje slika odjeće/obuće s interneta...mislim...poslikaj pravo stanje stvari pa stavi na prodaju > 4.Prodaja NAVODNO originalnih stvari, a iz aviona se vide da su fejk... > Mislim, svaka roba ima svoga kupca, ali ako neki ovako nastave njihova roba uopće neće imati kupca. > Ja imam sreću da sam do sada surađivala sa divnim curkama, koje su prodavale stvari po više nego realnim cijenama i ako mi nešto zatreba ponovo zavirim u njihov "ormar" jer znam da ću naći nešto povoljno i očuvano. Da, ova stranica bi trebala tako funkcionirati. Ali curke ne kuže da ako platiš haljinu 229, ne možeš ju prodavati za tu cijenu + poštarinu. Ili kako se nerijetko dešava, cijenu veću od one u trgovini + poštarina. Iako, nisu ni one jadne krive, krive su tupače (žao mi je, nemam druge riječi) koje im to plate. Mislim, halo, pa tko ih šiša, neka im stoji to doma, morat će spustiti cijenu bar nakon godinu dana što im roba stoji neprodana.
2017 09 19
> Mislim, halo, pa tko ih šiša, neka im stoji to doma, morat će spustiti cijenu bar nakon godinu dana što im roba stoji neprodana. Pa bas to, eto, neka prodaju za koju god cijenu hoce, ali to znaci da ce im mozda roba stajat. Ja bih za neke stvari platila i puno vise nego sto kostaju u ducanu, pogotovo ako nam nije dostupno (npr. Kat von D kozmetika koja je najblize dostupna u talijanskoj Sephori, a postarina 30 eura), ali za najobicniju Zara krpu - fala, ne bih. Cure su pocele prodavati i onu kolekciju Heidi Klum iz Lidla za puno vecu cijenu od placenog - ja ih potpuno podrzavam u tome ako imaju kupce za tu cijenu, zasto da prodaju za manje ako mogu za vise :D
2017 09 19
> Aveira: > > Mislim, halo, pa tko ih šiša, neka im stoji to doma, morat će spustiti cijenu bar nakon godinu dana što im roba stoji neprodana. > Pa bas to, eto, neka prodaju za koju god cijenu hoce, ali to znaci da ce im mozda roba stajat. > Ja bih za neke stvari platila i puno vise nego sto kostaju u ducanu, pogotovo ako nam nije dostupno (npr. Kat von D kozmetika koja je najblize dostupna u talijanskoj Sephori, a postarina 30 eura), ali za najobicniju Zara krpu - fala, ne bih. > Cure su pocele prodavati i onu kolekciju Heidi Klum iz Lidla za puno vecu cijenu od placenog - ja ih potpuno podrzavam u tome ako imaju kupce za tu cijenu, zasto da prodaju za manje ako mogu za vise :D Ok, ja to ne podržavam :D Jer eto, one su nakupovale više nego što im treba da bi onda nekome uvalile po većoj cijeni. Ne razumijem kako to možeš opravdavati. Ono, ne treba ti? Pa brate ostavi u trgovini neka si kupi netko tko to želi. A bokte, stvarno je u redu praviti ljude budalama postalo. Evo, sad ću biti totalni klišej, ali moram ovo reći - nije ni čudo što su nam u državi lopovi uspješni i što sve ide u k**** (da prostite).
2017 09 19
Nisam mislila na preprodavacice (a to nisam ni vidjela, ciljala sam na one dvije koje je netko spomenuo na temi o tome, kolko sam vidjela one su prodavale po jednu- dvije stvari svaka), preprodaja je ionako zabranjena. A krpe su ionako olicenje drzave :') Dok ima ovaca...
2017 09 19
Pa i jedna stvar koju kupiš i prodaješ po većoj cijeni je preprodaja :D Ako je haljina koštala 300 kuna, a ti ju ovdje prodaješ za 350, što točno naplaćuješ? Svoj odlazak u trgovinu? Ležarinu za stajanje u ormaru dok si ti misliš hoćeš li ju ili nećeš nositi? Ili naplaćuješ svoje nošenje te iste haljine, jer time dobiva na vrijednosti? :D Mislim, daj me nemoj
2017 09 19
Da bi se nesto klasificiralo kao preprodaja, potrebno je da se nudi ipak vise komada od jednog :D A ovako, zena procijenila da stvar vrijedi vise i bok.
2017 09 19
> Aveira: > Da bi se nesto klasificiralo kao preprodaja, potrebno je da se nudi ipak vise komada od jednog :D A ovako, zena procijenila da stvar vrijedi vise i bok. vidjela sam kod jedne krpičanke toliko cipela, kao da ima desetoro djece i još toliko unučadi......... :')
2017 09 19
> Aveira: > Da bi se nesto klasificiralo kao preprodaja, potrebno je da se nudi ipak vise komada od jednog :D A ovako, zena procijenila da stvar vrijedi vise i bok. Pa baš se i ne slažem. Ne možeš ti ocijeniti da nešto vrijedi više od onoga što je bilo u trgovini. Može jedino vrijediti manje od onoga što je označeno u trgovini. Mislim, stvarno iskrivljena percepcija do bola.
2017 09 19
Između ostaloga, to sve te cure rade sa svom odjećom, ne mora se raditi o jednoj istoj majici da bismo rekli da preprodaje. Bože dragi, stvarno ljudi u ovoj državi nisu normalni. Mene samo zanima kakav to mentalitet imamo ovdje da se takvim stvarima pronalazi objašnjenje i opravdanje?
2017 09 19
Mentalitet koji podrzava slobodno trziste. Mentalitet koji ne umire od zelje za tim da se ponovno vrati socijalizam sa svojim kontroliranjem cijena. Mentalitet koji podrzava da svatko radi sto god zeli dokle god time ne steti nikom drugom.
2017 09 19
> Aveira: > Mentalitet koji podrzava slobodno trziste. > Mentalitet koji ne umire od zelje za tim da se ponovno vrati socijalizam sa svojim kontroliranjem cijena. > Mentalitet koji podrzava da svatko radi sto god zeli dokle god time ne steti nikom drugom. Fulala si "ceo fudbal", odnosno republiku..Nema toga "prinami".
2017 09 19
Ne znam na sto ciljas pa molim te objasni. Ne znam, ja sam dobila dojam da vi tu pizdite jer netko nabije Zara krpi vecu cijenu nego sto je placena. Pa nek nabije. Ako postoji netko tko ce tu krpu kupit po toj cijeni, taj ocito misli da to vrijedi te pare. U cemu je onda problem? Zasto itko ovdje misli da moze ikome odredivati cijenu za koju ce prodavati neku stvar? Aj da vi upozorite ljude - e, ovo mos kupit tu i tu za manje para. Sve super. Al brate, vi ovdje takvima dodjeljujete svakakve pridjeve i etikete.
2017 09 19
> Aveira: > Ne znam na sto ciljas pa molim te objasni. > Ne znam, ja sam dobila dojam da vi tu pizdite jer netko nabije Zara krpi vecu cijenu nego sto je placena. > Pa nek nabije. U cemu je problem? Ako postoji netko tko ce tu krpu kupit po toj cijeni, taj ocito misli da to vrijedi te pare. > Aj da vi upozorite ljude - e, ovo mos kupit tu i tu za manje para. Sve super. Al brate, vi ovdje takvima dodjeljujete svakakve pridjeve i etikete. Ja ne pizdim. Živo mi se fućka šta netko nabije za zara like cijenu 500kn . Zato i ne kupujem na krpama.Meni bude smiješno da itko hoće dati više novaca za like krpu, njihov problem. A moj "kvout" pročitaj jš jednom", kako bi se reklo kud svi tud i mali mujo.
2017 09 19
Mozda ne ti, ali na samo zadnje dvije nepune stranice su komentari da te zene: uzdignute su, umjesto da se ljudima pomogne, nije ni cudo da su lopovi onda uspjesni, ljudi nisu normalni. Ne zato jer je zena prevarila nekog na krpama i poslala mu iznoseno smece umjesto onog sto je oglaseno, nego zato sto, pazi ti to, prodaje nesto za vecu cijenu od placenog. Na lomacu s njom. Sto se citata tice, zena je spominjala da kakav to mentalitet imamo da pronalazimo takvim stvarima opravdanje. S obzirom na to da sam ocito jedina koja to podrzava, pod ''mentalitetom'' sam mislila na sebe. Ak sam opet fulala fudbal, stas.
2017 09 19