Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Mozda cure zele rec da one pretjeruju sa cijenam pa da im se javite Vjerojatno zele bit ontopic samo sta ne shvacaju da proizvode suprotni ucinak
2017 03 04
teehee :')
2017 03 04
meni je smiješno vidjeti kako neke cure prodaju Iphone 4 po 800,1000 kuna, korišteni par godina :D dok na krpicama možeš i peticu kupiti za te novce :)
2017 03 08
> rinavukovic: > meni je smiješno vidjeti kako neke cure prodaju Iphone 4 po 800,1000 kuna, korišteni par godina :D dok na krpicama možeš i peticu kupiti za te novce :) da i to isto, a još žalosnije tagiranje bilo kakve odjeće, obuće, torbi sa zara... mislim zara je jača marka od npr. new yorkera, ali svejedno je to marka koju si mogu priuštiti i "mi normalni ljudi", ja imam hrpu Zarinih stvari koje sam platila manje od '100kn...
2017 03 08
Potpuno se slažem da su se neke cure zaigrale cijenama da bi čak i mogle konkurirati nekim svjetskim modnim centrima, zaboravile su ili neznaju u čemu je bit krpičarenja,žao mi je ali mislim da su zalutale na ovu stranicu lp
2017 03 20
pa zara ,h&m i slicno iz trgovackih centara i nije neki brand osim kod nas .vani se takve stavri prodaju za par eura.
2017 03 20
meni nije jasno prodavanje vrećica za 20-40kn npr. macova :,D
2017 03 23
A što se s tim "markiranim" vrećicama radi?Stavi u vitrinu na vidljivo mjesto,da gosti vide raskoš ili hoda po gradu i nosi špeceraj u njima,ne kužim?
2017 03 28
Najgore je to sto druge stvari prodaju za 20-30 kuna i imaju tu jednu markiranu stvar na koju nabiju cijenu a ne vrijedi nista vise od ovih drugih..
2017 04 07
Meni je najstrasnije od svega sto je 10 ljudi stavilo tu vrecicu u omiljene..
2017 04 09
> Poisene: > Meni je najstrasnije od svega sto je 10 ljudi stavilo tu vrecicu u omiljene.. Istina, zabrinjavajuć je broj. Još ih je 5 stavilo u omiljene Victoria's secret vrećicu koju isto prodaje :') ne znam jel za smijat se ili plakat
2017 04 10
Ja sam bas gledala za depilatore. Ja prodajem laserski za trajno skidanje dlacica za 700 kn. A obican depilator prodaju po 700. Tko je tu lud sada!!!
2017 04 25
> lauraos123: > Ma cirkusantica kakve nema nemam sta drugo za reci Prvo pometi ispred svog dvorista...pogledaj na sto ti profil izgleda...sve slike s net-a stavljas...krsis sva moguca pravila i onda ti smeta neko ko prodaje skupe i rijetke artikle i jos me nazivas lazljivicom?? Ni ti ni ova zizi666 nemate pojma o markiranim stvarima i sramotite se svojim izjavama tipa chanel "amsterdam" ja sam svoj feedback zaradila upravo na ovim pretjerano skupim stvarima, a pola toga je zavrsilo u preprodaji upravo ovdje zato nemoj mene nazivat lazljivicom iz svog nekog hira...
2017 04 30
Ja ne stavljam cijenu iznad 60 kn ,:)
2017 05 25
Meni je smijesno kad naidjem na neku stvar koju imam doma (znaci govorimo o istom modelu i marki), a tu na prodaji duplo vise nego sto sam ja platila novu 😝 Ne smeta, nek si svatko sam odredi, ali eto smijesno je
2017 05 26