Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Pozdrav! Prvi put sam na forumu od kada sam na krpicama pa sam se odlucila malo prikljuciti u raspravu. :) Evo, nakon par mjeseci, vratila sam se ponovno na krpice, a prvo sto sam vidjela je bundu na prvoj stranici, a cijena, samo 15000 kn. Znam da su odredene 'marke' skuplje, i pogotovo ako je kvalitetan materijal, no ni pravo krzno ne kosta toliko. Cemu te ogromne cijene??
2017 02 04
cure daj općenito pripazite kad kupujete ovdje na krpicama Zarine stvari. Radije prošvrljajte po webshopu možda nađete traženi artikl puno jeftinije, jer se ovdje prodaju po punoj cijeni ako ne i višoj od početne!
2017 02 08
Zar nije cilj na krpicama prodavati odjecu po nekoj prihvatljivoj cijeni? Mislim da nitko od cura ovdje nema 2000kn za jaketicu ili 500 kn za hajinu,po toj logici ,pravac trgovina ;)
2017 02 08
Meni je iskreno smješnije što se neke kvalitetne stvari ne mogu prodati ni po smiješnim cijenama (tipa stvar koja je koštala 500-600 kn za 100) ili neka no name stvar koja je super i tražiš za nju cifru do 50 kuna. Bokte, da mogu zalijepit Zarinu etiketu na sve što posjedujem, obogatila bih se na krpicama.
2017 02 08
Mislim odavno sam na krpicama napravila acc,i prodala neke skupe stari po smijesnim cijenama ,tipa vans patike nikad nosene za 90kn,platila ih 800 ,2007. godine. ;) I bilo bi lijepo kad bi neki admin preuzeo stvari u svoje ruke i ogranicio maksimalnu cijenu na krpicama. Ovo nisu trgovine,gdje se bundica prodaje za 2000 kn. Meni je to apsurd. Haljine po 4oo kn.Cizmice po 500.Shvacaju li ljudi da je ovo stranica za robu koju je netko NOSIO? Evo ja osobno molim admine da stave neka ogranicenja jer su cure pretjerale.
2017 02 09
> fantasticbaby: > Zar nije cilj na krpicama prodavati odjecu po nekoj prihvatljivoj cijeni? Mislim da nitko od cura ovdje nema 2000kn za jaketicu ili 500 kn za hajinu,po toj logici ,pravac trgovina ;) Bas tako...
2017 02 10
Neki kupci love osebujan stil koji nije prevladavajući i lako nabavljiv u dućanu. :/ Osobno me boli pozadina za stil, glavno da mi je udobno, ali samo kažem. NIsu svi ovdje jer nemaju novac za novo, nekome je jednostavno gušt. ;)
2017 02 10
Ne kuzim koja je sad fora s tim oriđiđi bundama. Kaj, pocele smo se furat na Jovanku Broz? Mora bit pravo krzno, nosena 2 mjeseca pa prodana tu za 2000 kn? Ma daj. Prestiz nikad nije znacio dobar ukus. P.s. al ova Dior taskica koja mi danima vec iskace tu za 15.500,00 kn... pa to je auto. Ok polovan auto. Ebay mozda uspije trzit tak nekaj na worldwide bazi, al na Krpicama u lijepoj nasoj nebus se usrecila s prodajom :D
2017 02 15
> lauraos123: > Znaci ta sa dior torbom je lazljivica kakve nema. Otisla sam na stranicu od diora, naprosto sam morala to napravit... Cijene malih torbica krecu se oko 2000$, a one velike oko 5000$ i nema skupljih, a ona tvrdi da je svoju platila ŠESNAEST TISUĆA EURA pa ovo se ne dogadaaaa hahaha i jos su to neke tri cure lajkale, pa dokad dokaaad??? > Čak sam i ukicavala serijski broj koji ne postoji, nije ni racun, ni kutiju i katanac prilozila ni nistaaaaa kakve neistine > Koliko god zvucalo bezobrazno od mene, ako ovo nije za ismijavat na krpicama, ovakve lazi i izmisljotine onda nije nista. A torba je malo reći odvratna hahahah Hvala :D mislim sve kaj ima skoro... ona amsterdam torba placena 10000€ pa daj me nemoj.... ak je fakat sve to tolko platila neko ju je zesce zavaljao
2017 02 15
VELIKA AKCIJA SVE U POLA CIJENE(provirite)
2017 03 01
Šta je ovo, majke ti :o ?!
2017 03 01
> gitadevi: > Šta je ovo, majke ti :o ?! Meni baca na neko cimanje... Jer ak nije onda je ne znam... preglupo...
2017 03 01
Pogledajte kod mene. Cijene su između 10 i 40 kn.
2017 03 03
teehee, bojim se da je ovo drugo, a od gluposti mi kavica teško pada ,:( Tempest i MajaOmerovic, imate li problema sa čitanjem :o ? 1.Naslov je teme Pretjerivanje sa cijenama 2.Ne postoji tema Cimanje za rukav i vučenje korisnica za kosu u svoj dućan teehee, ako je potrebno slovkanje, preuzmi pliz, ja sam tek na prvoj kavi
2017 03 03
:')
2017 03 03