Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

> gitadevi: > Valeera, ja tebi ne spočitavam što misliš to što misliš (makar ja mislim da je to pogrešno), zašto ti meni spočitavaš? > Ovo je tema u kojoj komentiramo cijene koje smataramo previsokim. > Kako je već teehee objasnila. Kao i to da je ovo Forum, što znači da na njemu slobodno iznosimo svoja mišljenja. > Uvreda bi bila da sam rekla da je CURA ružna. Što nisam. > Nisam se obrušila, iznijela sam mišljenje. Mislim da je cijena previsoka, mislim da je vijenac ružan i sigurna sam da se ne kaže 'masovan vijenac'. Cura se može ponositi svojim radom i za razumljivu cijenu. > Što radiš na temi o previsokim cijenama, ako misliš da ne treba komentirati previsoke cijene? > Možda nisi dobro razumjela , ovo nije tema 'Pretjerivanje s cijenama za iznošenu krpu', kako ti kažeš. > Puno točkica, laangelina, puno točkica......... Hmm, tebi valeera samo pokušava objasniti da je vijenac kao takav nečiji rad (rad osobe koja je stavila cijenu koju je stavila) jedna stvar, a sasvim druga stvar je cijena neke "krpe" koju netko pokušava prodati za cijenu koja je van svake pameti. Dakle - unikatni, originalni, ručni (kakav god hoćeš) rad je stvar osobe koja se time bavi i prodaje, a kupljene stvari (nove, poderane, nošene, iznošene, potrošene) s neprimjerenom cijenom su nešto sasvim drugo i samim time podložne komentiranju. I baš zbog takvih kao ti koje pišu "RUŽNO" nećemo dobiti komentare ispod artikala i prijevare će se nastaviti i nećemo moći upozoriti jedne druge na to :)
2016 12 10
> Tamara5485: > > gitadevi: > > Valeera, ja tebi ne spočitavam što misliš to što misliš (makar ja mislim da je to pogrešno), zašto ti meni spočitavaš? > > Ovo je tema u kojoj komentiramo cijene koje smataramo previsokim. > > Kako je već teehee objasnila. Kao i to da je ovo Forum, što znači da na njemu slobodno iznosimo svoja mišljenja. > > Uvreda bi bila da sam rekla da je CURA ružna. Što nisam. > > Nisam se obrušila, iznijela sam mišljenje. Mislim da je cijena previsoka, mislim da je vijenac ružan i sigurna sam da se ne kaže 'masovan vijenac'. Cura se može ponositi svojim radom i za razumljivu cijenu. > > Što radiš na temi o previsokim cijenama, ako misliš da ne treba komentirati previsoke cijene? > > Možda nisi dobro razumjela , ovo nije tema 'Pretjerivanje s cijenama za iznošenu krpu', kako ti kažeš. > > Puno točkica, laangelina, puno točkica......... > Hmm, tebi valeera samo pokušava objasniti da je vijenac kao takav nečiji rad (rad osobe koja je stavila cijenu koju je stavila) jedna stvar, a sasvim druga stvar je cijena neke "krpe" koju netko pokušava prodati za cijenu koja je van svake pameti. Dakle - unikatni, originalni, ručni (kakav god hoćeš) rad je stvar osobe koja se time bavi i prodaje, a kupljene stvari (nove, poderane, nošene, iznošene, potrošene) s neprimjerenom cijenom su nešto sasvim drugo i samim time podložne komentiranju. > I baš zbog takvih kao ti koje pišu "RUŽNO" nećemo dobiti komentare ispod artikala i prijevare će se nastaviti i nećemo moći upozoriti jedne druge na to :) Hvala Tamara, to je upravo to. No, nema veze više. Bilo pa prošlo
2016 12 10
To smo sve skužile kaj se objašnjavalo iako je priča već odavno zaključena. Ali, ako ćemo stvari nazivati svojim imenom i biti dosljedni do kraja, "masovni", a ni bilo kakav adventski vijenac nije modni dodatak- privjesak te kao takvom nije mu ni mjesto ovdje. Ili?
2016 12 10
> teehee: > To smo sve skužile kaj se objašnjavalo iako je priča već odavno zaključena. > Ali, ako ćemo stvari nazivati svojim imenom i biti dosljedni do kraja, "masovni", a ni bilo kakav adventski vijenac nije modni dodatak- privjesak te kao takvom nije mu ni mjesto ovdje. Ili? I to je isto istina. Doduše bilo bi lijepo kada bismo imali rubriku sa slikama za rukotvorine i home decor, a ne samo kao temu na forumu.
2016 12 10
> teehee: > To smo sve skužile kaj se objašnjavalo iako je priča već odavno zaključena. > Ali, ako ćemo stvari nazivati svojim imenom i biti dosljedni do kraja, "masovni", a ni bilo kakav adventski vijenac nije modni dodatak- privjesak te kao takvom nije mu ni mjesto ovdje. Ili? Ne razumijem čemu tolika količina bahatosti u ovome postu, ali ok :D Meni takve stvari, npr. ne smetaju. Dekor, i slično, kao što je rekla valeera, bilo bi lijepo imati takvu rubriku. Više me smeta kad vidim da prodaju orahe i slično, tomu ovdje nije mjesto. Ali nešto za uređenje doma mi je sasvim prihvatljivo..
2016 12 11
Bahatosti?! Aj dobro... Ne smetaju me ni masovni vijenac ni orasi niti bilo koji post na forumu. Također, ne izjednačavam ručni rad s iznošenom krpom. Dapače. Ali ponavljam, tema ovog podforuma je "pretjerivanje s cijenama". Gitadevi je vidjela to i napisala, drugi su komentirali. E sad, zadnje o čemu sam izrazila svoj stav odnosilo se na repliku o ručnom radu i kako ga se ne bi smjelo nazivati ružnim... Naime, taj isti ručni rad nitko ne bi nazvao ružnim da je stavljen tamo gdje mu je mjesto. A to nije u modnim dodacima - privjescima. Ak ćemo se igrat "ko je prvi počeo". If you know what I mean. Bez ljutnje. S moje strane sigurno ne. :)
2016 12 11
I iskreno mi je bed kaj je ženska uložila lovu i trud. Već je treća nedjelja Došašća, a vijenac je još tu.
2016 12 11
Hmh, meni su na jednoj temi cure rekle "svatko može staviti cijenu kakvu želi" - a to se odnosilo na odjeću koja je u trgovini nova jeftinija nego što je na krpicama, tako da ipak i dalje stojim u obrani cure koja je uložila trud (kakav god) i materijal u vijenac, koliko god cijena bila nerealna.
2016 12 11
Ti samo stoj u obrani. To jeok. Nije okej da pokušavaš odrediti što se na temi o pretjerivanju sa cijenama smije komentirati, a što ne. Dakle, ovo je tema o pretjerivanju sa cijenama. Koja je na Forumu. Tema u kojoj svatko može iznijeti svoje mišljenje o cijeni za koju misli da je pretjerana.na Forumu, koji je sam po sebi, mjesto gdje se iznose mišljenja. To bi trebalo značiti da ja smijem reći što mislim, ti smiješ reći što misliš, ali ti ne bi trebala tvrditi kako ja ne bih trebala reći što mislim. Kad smo već kod objašnjavanja. I ne samo na forumu - svaka je cijena uvijek i svugdje podložna komentiranju i kritiziranju. I zašto, molim te, cijenu ručnog rada ne bi bilo primjereno komentirati, kako na forumu tako i u životu :') ? Postavljamo novu dogmu? U svak je, kako ti kažeš 'krpu', uložen nekakav rad, energija, ideja...... I naravno - svatko može staviti cijenu koju želi. I svatko tko želi može tu cijenu komentirati.
2016 12 12
Mogu ja dobit link na taj vijenac, sad me znatiželja pere :') :') :') Ja sam isto napravila sama svoj - poredala 4 lučice na prozirnu posudu iz ikee - i tada! Potrošila možda 10 kn na njega. Da mi ga mater vidi, zadavila bi me vjerojatno :') :') :') . Ona je inače velika kreativka, može napravit šta joj padne napamet. Mogla sam se malo više potrudit, ali otišlo vrijeme u nepovrat. Nadam se da se neće isto dogodit i sa pšenicom x-) Kao da me ulica odgajala, a ne pristojna hrvatska obitelj x-) Još da vidi da perem šareni i bijeli veš zajedno... :,'( :,'( :,'(
2016 12 12
Samo upiši masovni vijenac
2016 12 12
Što je to? K'o da je Google translate koristila za prijevod s klingonskog.
2016 12 12
Hahaha, pa meni je čak simpatičan - ima neki svoj šarm. Za moj stan i prostor je malo 'premasovan', ali mogu shvatit zašto bi se nekome svidio i isto tako zašto se ne nekome ne bi svidio. To je jednostavno stvar ukusa. Kad se stavlja cijena na neku stvar uvijek treba gledati kako se cijene kreću na tržištu i kakva je ponuda-potražnja. Nisam baš previše gledala okolo koliko inače koštaju, ali rekla bih da je 70 - 80 kn neki prosjek za neki stvarno pristojan vijenac. I to je stanje na tržištu i ta cijena ajmo reć zadovoljava one koji traže i oni koji prodaju. I zbog toga je ta cijena od 250 kn možda ipak previše. Još jedan problem je to što krpice baš i nisu dobre za takve stvari. Znala sam nabasat tu i tamo na neki mobitel, mikser, šta ja znam, ali mislim da ekipa neće na krpicama tražit stvari koje baš nisu 'krpičarske'. Znam da neki hoće, ali evo ja se ne bih ni sjetila tražit vijenac ovdje. Vidjela sam da postoje forumi ovdje za uređenje stana i slično, ali forume je praktički nemoguće pretraživati (a pogotovo filtrirati njihov sadržaj) osim ako se ne ide stranica po stranica.
2016 12 12
Zato bih ja da imamo home decor section
2016 12 12
> valeera: > Samo upiši masovni vijenac ,:) ,:) ,:)
2016 12 13