Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

I kakav je to argument - 'Na Cvjetnom trgu , a i na Facebooku sam viđala vijence i po 500 kn.'? Dakle, ljudi imaju pravo cijeniti rad svojih ruku koliko žele i to se ne bi smjelo komentirati, ali nemaju pravo staviti krpicama iz svog ormara cijenu koju žele i to se smije komentirati? Nije li to licemjerno? Sve je nečijih ruku djelo. Malo se toga radi nogama.
2016 11 26
Da.....nevjerovatnost.....ciljano......da......suptilno......da. Svakako.
2016 11 26
Valeera, ja tebi ne spočitavam što misliš to što misliš (makar ja mislim da je to pogrešno), zašto ti meni spočitavaš? Ovo je tema u kojoj komentiramo cijene koje smataramo previsokim. Kako je već teehee objasnila. Kao i to da je ovo Forum, što znači da na njemu slobodno iznosimo svoja mišljenja. Uvreda bi bila da sam rekla da je CURA ružna. Što nisam. Nisam se obrušila, iznijela sam mišljenje. Mislim da je cijena previsoka, mislim da je vijenac ružan i sigurna sam da se ne kaže 'masovan vijenac'. Cura se može ponositi svojim radom i za razumljivu cijenu. Što radiš na temi o previsokim cijenama, ako misliš da ne treba komentirati previsoke cijene? Možda nisi dobro razumjela , ovo nije tema 'Pretjerivanje s cijenama za iznošenu krpu', kako ti kažeš. Puno točkica, laangelina, puno točkica.........
2016 11 27
JBT i WTF - božićni vijenci po 280 i 500 kn :o :o :o ?! Može li se slavljenje Božića dublje i besramnije srozati :'( ?!
2016 11 27
Da.......
2016 11 27
Gitadevi, Ispričavam se što ste se osjećali da vas napadam. Međutim, ja sam u tom slučaju pogrešno protumačila ovu temu.
2016 11 27
Ma, daj...sve 5 ;) Malo smo suprotstavile mišljenja, tome Forum i služi. Dobre smo si :) Evo, idem baciti oko na tvoj ormar!
2016 11 28
Što znači "vrhunska kopija"? Kopija je kopija i ne razumijem zašto se nabijaju cijene kopija, kad se originali na outletima mogu naći po tim cijenama.
2016 12 01
> valeera: > Što znači "vrhunska kopija"? Kopija je kopija i ne razumijem zašto se nabijaju cijene kopija, kad se originali na outletima mogu naći po tim cijenama. e, al' ne moš naći kopije u outletima :') :') :')
2016 12 02
Poznatija??? x-) Od sad i još poznatija. I to po dobru.
2016 12 02
> laangelina: > Poznatija??? x-) Od sad i još poznatija. I to po dobru. A mislim kao ima puno povratnih i često je viđam u popularnim :D
2016 12 02
2 dolara su oko 11 kn, zar ne? Ovo je brutalno, zaista.
2016 12 02
> laangelina: > 2 dolara su oko 11 kn, zar ne? Ovo je brutalno, zaista. Tako nešto, možda malo više, dolar je malo skočio. Svejedno užas :o
2016 12 02
Žalosno da ima ljudi koji budu i to kupili po toj cijeni.
2016 12 02
> laangelina: > 2 dolara su oko 11 kn, zar ne? Ovo je brutalno, zaista. Da bar.. više oko 14 ovisi o tečaju države odakle kupuješ..al svejedno
2016 12 10