Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

> sandra209: > Da se i ja nadovežem na temu :D > Cure koje prodaju Zara traperice ovdje po 200kn, toliko su i u dućanu, s etiketom i mogućnošću isprobavanja. Još ako su nošene pa je cijena eto 199kn :') :@ To neću nikad shvatiti.Ok , popularne su, kvaliteta onako, baš i nije neka,a li ta pomama. Pogotovo obuća jednom kupila i to samo zato jer mi je bila frka i nigdje nisam našla ništa slično, no nikad više.
2016 10 15
> Wlatkic: > Lijep pozdrav drage krpičarke… > Ispričavam se ako se ovakve vrste tema/reklama ne prihvaćaju… > Kao većina mladih ljudi, sjedim doma nezaposlena, pa iz tog razloga nudim pomoć oko pisanja: > • eseja, referata > • maturalnih radova > • seminarskih radova > • završnih radova > • diplomskih radova > • izrade powerpoint prezentacija > Za detaljne informacije javite mi se porukom putem inboxa na mojim krpicama. Mislim da bi ove oglase za pisanje seminara na svome profilu trebala obrisati jer bi uskoro mogla biti blokirana. :|
2016 10 16
Mene strasno smeta sto naidjem na artikle duplo skuplje nego u trgovini,znaci gledam terranova zimska jakna prodavana za 150-170 kn a na snizenju cak 70 kn i vidim ovdje se prodaje za 300? Jel to normalo?
2016 10 16
cijena ruža je pala na 25, ipak ova tema pomogne i u spuštanju cijena :)
2016 10 19
> IvkIvana: > cijena ruža je pala na 25, ipak ova tema pomogne i u spuštanju cijena :) :)
2016 10 19
Hahaha :)
2016 10 20
> Vjestica777: > Eto morala sam otvorit ovu temu jer naprosto ne vjerujem svojim očima, a znam da ima sigurno jakoo puno cura koje se samnom slažu! Torbe markirane s cijenama od 4000kn čak i 8000kn???? Pa većina ljudi koji su zaposleni u našoj državi ne mogu zaraditi 8000kn ni za 3 mjeseca! Shvaćam netko ima više novaca , netko manje, to je tako uvijek bilo i biti će. Nema se bogataš što hvalit s onim što ima niti se sirotinja treba sramit jer nešto nema! Ja imam prijateljicu kojoj pomažem, imam tu i oglas postavljen za poklanjanje i moram priznat da mi se nekoliko predivnih cura javilo i o vlastitom trošku poslalo paketiće s nešto odjeće da pomognu. Ovim putem još jednom ću im izreč hvala! Ali te cure koje su poslale isto nisu "Sanaderove kčeri" ali su pomogle!!! Žalosno da onaj tko ima punooo nebi dao niti jednu poderanu čarapu! Ovu temu otvaram baš zbog jedne rasprave na jučerašnjoj sličnoj temi (koja je sada uklonjena) gdje su cure jačeg imovinskog stanja počele pljuvat po nama slabijeg, omalovažavale i čak sam dobila dojavu da su slale i privatne poruke curama te ih vrijeđale.. To meni ne graniči s zdravom pameti! Uostalom ruku na srce ja da imam toliko novaca da si kupim oriđiđi chanel torbu, onda bi ju nosila dok ju ne bi iznosila, i bacila bi ju na kraju u kanu za smeće! + Da imam toliko novaca ne bih se nikad niti pojavila na krpicama , što bih onda uzimala rabljenu odjeću ili se mijenjala ili bilo što slično.. otišla bih tako visokog nosa u butik kupila si novo što mi treba i bok. Slažem se 100% odlično rečeno!
2016 10 22
Slažem se., krpice nisu zamišljene da dotične kvare ljepotu kupovine,zamjene itd.
2016 10 23
Slažem se., krpice nisu zamišljene da dotične kvare ljepotu kupovine,zamjene itd.
2016 10 23
Više, dosadne su mi ove ZARA-če koje svoje ''nošene, ali očuvane, skoro bez greške'' stvari prodaju za 450+kn. Pa ne može čovjek više ništa ni pogledat da ti se takvo nešto ne baci i nagura pod facu. Da se razumijemo, kupim i ja u zari nekad nešto, ali realno preko 90% stvari ovdje je debelo precijenjeno. Pogotovo ako uloviš neki sale (a stalno je nešto), tek onda takve stvari ovdje ne vrijede pišljivog boba.
2016 10 27
Joj, ili ove just like ili like Zara..
2016 10 27
Aaaaaaaa, tako lijepa haljina. Pa zašto ne platiti duplo? Pa i ako nije tvoja veličina. WTF???
2016 10 28
U Importane centru u Zg-u u svakom drugom butiku takve jakne. Ovo je već treća tema na kojoj pišem o tome, još će ispast da reklamiram Importane centar pa, just for the record, svi ti xy butici u Importane centru imaju istu robu koja je i na placu a svi zajedno naručuju od Kineza. I meni je odvratna, ali ono što mi nikako nije jasno je tko bi, pobogu, išao pravo krzno farbat u rozu boju?? Ma ajde oni što farbaju, nego ovi što kupuju i nose to fluorescentno bjesnilo, što je njih strefilo? To ko da su te Prijatelji životinja zalili s onim kantama boje jer nosiš krzno. I to da je pravo krzno, aha, kako ne :s To je obična sintetika, sumnjam da bi na krznu ta boja uopće mogla biti tako intenzivna, možda pri prvom nošenju, dok ti se ne prenese na sve što imaš ispod te jakne...
2016 11 02
Da se malo osvrnem na famozne majdine haljine: dakle zena ih prodaje za 550 kn nove, a ekipa tu nosene prodaje za 480, wtf?? Pa dala bi jos tu razliku ako imam tih 480 kn pa si kupila novu, a ne nosenu. Po meni cijena za noseno treba biti duplo manja. Ista stvar sa desiinia tunikama, kupe za 280, nose i prodaju po 200. Ja radje dam jos 80 pa kupim novu. Bas me zivcira ta precjenjenost. Nabrijane cijene za nosenu robu. Jos kad mi navede da ima ostecenje pa to bi trebalo biti za dzabe :@ m
2016 11 03
> Vjestica777: > Eto to je ukratko :))) sigurna sam da ima još puno cura koje se samnom slažu. [:poljubac] svima! U pravu ste...😊
2016 11 04