Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

slažem se, to plaćaš samo ime, ali ne i kvalitetu :/
2016 09 15
znam da se mozda ovo ne smije ali ne bi pisala da nisam u ocajnoj situaciji, dakle moram se rijesiti 95% ormara, molim vas da mi se javite u inbox sto vam treba pa poslikam i posaljem na viber/fb/whatsapp jer moj ludi mob nesto zajebaje s usb kabelom, a jos bolje je ako ima nekoga iz splita da dodje vidi, proba, nosi...naravno sve dajem jako jeftino od odjece, obuce do kozmetike!
2016 09 18
stvarno si u pravu, ima pretjeranih cijena...
2016 09 19
Curke zavirite kod mene, imam jeftinih stvari pa ako se nekome nesto svidi neka se javi ☺
2016 09 20
Da, i onda je svizac zamotao čokoladu u omot! x-)
2016 09 21
Iskreno mislim da je napumpavanje cijena ubilo ovu stranicu. H&M suknja nošena 120,00 kuna. Ali ljudi to je samo H&M, prosječan brand.I još nošena. Ne mogu to razumjeti.
2016 09 21
Slazem se, cesto se nisam javila za predmete koji su mi bili izuzetno zanimljivi samo jer je cijena bila napuhana. Ako znam da je nesto bilo xyz kuna, no samo nisam stigla ugrabiti broj kad se prodavalo, ne zelim dati vise od prodajne cijene. Nije kao da se radi o kolekcionarskim predmetima ili dizajnerskoj odjeci, na kraju krajeva. Ako nesto ima etiketu Zare ili H&M-a, ne znaci da se ista manje pohaba nosenjem od druge prosjecne odjece. Cak i da je nenoseno, sto je na krpicama uvijek upitno, sve osim kolekcionarskih primjeraka gubi vrijednost cim je posjedovano.
2016 09 21
> mamrvelj: > Hej cure, evo da se pridružim. Mene isto nekad šokiraju cijene - ali i ponuda. Mogu još donekle shvatit da cure top markiranu robu prodaju skupo. Neki to jednostavno vole, i rješavaju se jedne i kupuju drugu skupu krpu. Al mene vječito iznenade ponude za zamjenu s oronulim krpama, jadno, zgužvano ofucano - ma nikakvo. > Zanima me još nešto? Kako vi recimo, rješavate to da želite prodat neke stvarno super stvari koje ste kupile, dobile ugl bile su malo skuplje po razumnoj cijeni- znači - da se stvari prodaju - a da ih ne podcijenite? > Npr ja imam konstantan problem, da spustim cijenu haljine koja mi stoji na krpicama godinu dana- zaista nova i sve, međutim dizajnerska je - nebi je baš prodavala za kikiriki - i spustim je na recimo 300injak kuna - i svi misle da je neka prevara. > Eto ti kad hoćeš bit fer! :/ Pa evo ja imam salonke već neko vrime na krpicama. Plaćene 2.700 kn, kožne. Prodajem ih za 650,00 kn - zaista jednom nošene, što se vidi iz priloženog. jednostavno ih neću prodati ispod te cijene. Ako se ne prodaju, onda ću ih pokloniti nekome od svojih. Kao što sam na kraju krajeva i napravila sa nekim stvarima. Recimo imala sam bermudice We are Angels , plaćene 700,00 kn. Nošene jednom. Prodavala sam ih za 450 kn, nisu se prodale. Poklonila sam ih priji, evo ne izlazi iz njih cilo lito - oduševljena. Jbg.
2016 09 22
najbolje mi je kad obican parfem neko stavi za900 kn...
2016 10 10
Ja još nisam ovdje vidjela 'običan' parfem za 900 kn, ali sam vidjela neke 'neobične' za takve cijene i ti u normalnoj prodaji koštaju puuuuuno više. I vrijede svaki novčić koje se za njih da - naravno, ako ga se ima i može dati.
2016 10 10
Što stvarno ima ljudi koji kupe čizme za 4000-6000kn i onda kao shvate: ipak nisu za moju nogu,preuske su mi...????? Da sam toliko bogata da kupujem cipele od par tisuća kuna (koje mi čak ni ne vrijede) sigurno ne bi bila na Mojim krpicama i prodavala.... Zato se meni čini da se ovdje prodaje ukradena,fejk ili štatijaznam kakva markirana roba...pogotovo jer se vidi da su interijeri u kojima su ti skupi artikli slikani često po uređenju sasvim prosječni stanovi ....a da ne govorim da isti prodavač često ima cipela od 37-40 i robe od S-L....zanimljivo kako konfekcijski brojevi variraju...cccc....
2016 10 12
> Mortisha: > Što stvarno ima ljudi koji kupe čizme za 4000-6000kn i onda kao shvate: ipak nisu za moju nogu,preuske su mi...????? > Da sam toliko bogata da kupujem cipele od par tisuća kuna (koje mi čak ni ne vrijede) sigurno ne bi bila na Mojim krpicama i prodavala.... > Zato se meni čini da se ovdje prodaje ukradena,fejk ili štatijaznam kakva markirana roba...pogotovo jer se vidi da su interijeri u kojima su ti skupi artikli slikani često po uređenju sasvim prosječni stanovi ....a da ne govorim da isti prodavač često ima cipela od 37-40 i robe od S-L....zanimljivo kako konfekcijski brojevi variraju...cccc.... Zašto ne bi onaj tko si može priuštiti cipele od 5000 kn tu ih i prodao.Pa neće ih baciti.Daleko da nema onih koji prodaju lažnjake i onih koje preprodavaju to je drugo. Onaj tko želi će dati novce npr. 2000kn za cipele koje su očuvane ,a vrijede 5000kn.Svatko ima pravo staviti cijenu koju želi,a na kupcu je da uključi razum i procijeni vrijedi li ili ne . Meni su smješnije one koje pak kupuju stvari sa ebay stranice koje tamo vrijede 50 dolara,a tu kupe za 700 kn,ko one popularne jakne sa krznom. Ja sam isto kupila marte sa kapicom za 1000 kn i nakon 2 tjedna nošenja shvatila da nisu za mene i preteške i prehladne mi a ih prodala na njuškalu za cca 700 kn.
2016 10 12
:') :') :') Ma, to nije pretjerivanje sa cijenama, to je ili zezanje, ili se radi o osobi koja uopće ne zna kako se kreću cijene parfema :') :') :')
2016 10 13
Lijep pozdrav drage krpičarke… Ispričavam se ako se ovakve vrste tema/reklama ne prihvaćaju… Kao većina mladih ljudi, sjedim doma nezaposlena, pa iz tog razloga nudim pomoć oko pisanja: • eseja, referata • maturalnih radova • seminarskih radova • završnih radova • diplomskih radova • izrade powerpoint prezentacija Za detaljne informacije javite mi se porukom putem inboxa na mojim krpicama.
2016 10 14
Da se i ja nadovežem na temu :D Cure koje prodaju Zara traperice ovdje po 200kn, toliko su i u dućanu, s etiketom i mogućnošću isprobavanja. Još ako su nošene pa je cijena eto 199kn :') :@
2016 10 15