Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Osvrt na uvodjenje komentara.... i meni je isto palo na pamet da pokraj svakog artikla korisnice mogu komentirati artikl. problem je taj, sto bi imalo kontra efekt s obzirom na mentalitet dijela korisnica(sudeci po forumu i prepucavanju).
2016 08 17
Nisu li Krpice nekoć davno, davno imale opciju komentiranja artikala?
2016 08 18
Ne znam gdje točno ovakav "prigovor" spada pa ću samo ovdje napisati... Ne kužim laganje u opisima, "nikada nošeno" ili "nošeno jednom, dvaput" i sl. opise stvari kad su krpice vidljivo ili nama preko slike nevidljivo (dok ne vidimo uživo) nošene, neke čak s brojnim tragovima nošenja. Radije bih kupila od nekoga tko mi iskreno napiše da je stvar nošena, ali bez oštećenja (što se vidi na slici) ili ako ima kakva oštećenja ili se baš vidi da je iznosano - da se to vidi na fotki. Ispada da pola ljudi na krpicama ne nosi tu odjeću, već im samo "stoji u ormaru". Iako znam da ima takvih, i sama imam odjeće koju sam doslovno kupila, skinula etiketu, stavila u ormar i par puta isprobala dok nisam skužila da mi se ne sviđa ili mi ne stoji, ali na takvoj se odjeći vidi da je nova. Dogodilo mi se dosad dva puta da sam kupila torbicu koja je bila "par puta nošena", na slici super izgledala, a uživo potrgana dva rajfešlusa, isprana, a jedna druga smrdi (po ustajalosti i dimu) i istrugana je. Zbog takvih iskustava ne vjerujem ljudima kad napišu da je nešto stvarno novo ili kao novo, kad ispada da je sve ovdje "novo".
2016 08 24
> Vjestica777: > Eto morala sam otvorit ovu temu jer naprosto ne vjerujem svojim očima, a znam da ima sigurno jakoo puno cura koje se samnom slažu! Torbe markirane s cijenama od 4000kn čak i 8000kn???? Pa većina ljudi koji su zaposleni u našoj državi ne mogu zaraditi 8000kn ni za 3 mjeseca! Shvaćam netko ima više novaca , netko manje, to je tako uvijek bilo i biti će. Nema se bogataš što hvalit s onim što ima niti se sirotinja treba sramit jer nešto nema! Ja imam prijateljicu kojoj pomažem, imam tu i oglas postavljen za poklanjanje i moram priznat da mi se nekoliko predivnih cura javilo i o vlastitom trošku poslalo paketiće s nešto odjeće da pomognu. Ovim putem još jednom ću im izreč hvala! Ali te cure koje su poslale isto nisu "Sanaderove kčeri" ali su pomogle!!! Žalosno da onaj tko ima punooo nebi dao niti jednu poderanu čarapu! Ovu temu otvaram baš zbog jedne rasprave na jučerašnjoj sličnoj temi (koja je sada uklonjena) gdje su cure jačeg imovinskog stanja počele pljuvat po nama slabijeg, omalovažavale i čak sam dobila dojavu da su slale i privatne poruke curama te ih vrijeđale.. To meni ne graniči s zdravom pameti! Uostalom ruku na srce ja da imam toliko novaca da si kupim oriđiđi chanel torbu, onda bi ju nosila dok ju ne bi iznosila, i bacila bi ju na kraju u kanu za smeće! + Da imam toliko novaca ne bih se nikad niti pojavila na krpicama , što bih onda uzimala rabljenu odjeću ili se mijenjala ili bilo što slično.. otišla bih tako visokog nosa u butik kupila si novo što mi treba i bok.
2016 08 24
Ja ne kuzim kak netko moze stavit cizme 4000kn na krpice ok placene su 6000 ali da me interesiraju cizme od 4000kn otisla bih i kupila ih u trgovini i birala koje zelim mislim alo ovo su polovne stvari taman jednom probane ne mogu bit vise nove i mislim da osobe koje si mogu priustit cizme od 6000kn nemaju sto trazit na krpicama
2016 08 24
> cobracobra: > Ja ne kuzim kak netko moze stavit cizme 4000kn na krpice ok placene su 6000 ali da me interesiraju cizme od 4000kn otisla bih i kupila ih u trgovini i birala koje zelim mislim alo ovo su polovne stvari taman jednom probane ne mogu bit vise nove i mislim da osobe koje si mogu priustit cizme od 6000kn nemaju sto trazit na krpicama ja se ne bi složila da ljudi koji kupuju čizme za 6000kn nemaju što raditi na krpicama, pa zaboga kakva je to logika, tu ima puno dizajnerske robe i ljudi koji to kupuju, sad što je za koga skupo je druga tema, ali to da netko nema što tražiti na Krpicama ako ima novca, ili da je ovo stranica za siromašne je potpuno izvan pameti :/ Da sam ja osobno kupila čizme za 6000kn i da ih iz nekog razloga neću više nositi a u dobrom su stanju isto ih sigurno ne bih prodavala za 100kn, a vjerujem ni vi zato...
2016 08 27
> elenaalma: > > cobracobra: > > Ja ne kuzim kak netko moze stavit cizme 4000kn na krpice ok placene su 6000 ali da me interesiraju cizme od 4000kn otisla bih i kupila ih u trgovini i birala koje zelim mislim alo ovo su polovne stvari taman jednom probane ne mogu bit vise nove i mislim da osobe koje si mogu priustit cizme od 6000kn nemaju sto trazit na krpicama > ja se ne bi složila da ljudi koji kupuju čizme za 6000kn nemaju što raditi na krpicama, pa zaboga kakva je to logika, tu ima puno dizajnerske robe i ljudi koji to kupuju, sad što je za koga skupo je druga tema, ali to da netko nema što tražiti na Krpicama ako ima novca, ili da je ovo stranica za siromašne je potpuno izvan pameti :/ > Da sam ja osobno kupila čizme za 6000kn i da ih iz nekog razloga neću više nositi a u dobrom su stanju isto ih sigurno ne bih prodavala za 100kn, a vjerujem ni vi zato... Potpis od prve do zadnje
2016 08 27
> nefertiti111: > > elenaalma: > > > cobracobra: > > > Ja ne kuzim kak netko moze stavit cizme 4000kn na krpice ok placene su 6000 ali da me interesiraju cizme od 4000kn otisla bih i kupila ih u trgovini i birala koje zelim mislim alo ovo su polovne stvari taman jednom probane ne mogu bit vise nove i mislim da osobe koje si mogu priustit cizme od 6000kn nemaju sto trazit na krpicama > > ja se ne bi složila da ljudi koji kupuju čizme za 6000kn nemaju što raditi na krpicama, pa zaboga kakva je to logika, tu ima puno dizajnerske robe i ljudi koji to kupuju, sad što je za koga skupo je druga tema, ali to da netko nema što tražiti na Krpicama ako ima novca, ili da je ovo stranica za siromašne je potpuno izvan pameti :/ > > Da sam ja osobno kupila čizme za 6000kn i da ih iz nekog razloga neću više nositi a u dobrom su stanju isto ih sigurno ne bih prodavala za 100kn, a vjerujem ni vi zato... > Potpis od prve do zadnje nije problem u dizajnerskoj robi već u tome kaj neke djevojke kupe na jako velikim sniženjima,nose pa onda prodaju po većoj cijeni negošta su kupile. svatko ima pravo staviti svoju cijenu i svatko ima pravo komentirati tu cijenu. evo jedna trgovina gdje su markirani brendovi po smiješnim cijenama. www.tkmaxx.com/ isto dobar primjer pretjerivanja je primark. to nije brend to je obična trgovina tipa ny sa jako siješnm cijenama,a ovdje se prodaje kao da kupujemo lv
2016 08 27
Naravno da svatko ima pravo komentirati i moje i vaše cijene, i hvala bogu da je tako, ali ovo nije stranica gdje kupuju ljudi bez novaca, i ako si možeš priušititi stvar od 10000kn imaš što tražiti na Krpicama i bok Naravno da nije u redu nabijati cijene i tražiti više nego si sam osobno platio određeni komad, mislim da se tu svi slažemo, to uopće nije upitno ;)
2016 08 28
> cobracobra: > Ja ne kuzim kak netko moze stavit cizme 4000kn na krpice ok placene su 6000 ali da me interesiraju cizme od 4000kn otisla bih i kupila ih u trgovini i birala koje zelim mislim alo ovo su polovne stvari taman jednom probane ne mogu bit vise nove i mislim da osobe koje si mogu priustit cizme od 6000kn nemaju sto trazit na krpicama To ti je isto kao da kažeš što netko tko je kupio Mercedesa od 100000 eura ima raditi na njuškalu.... Kad ima toliko para neka ga pokloni ili baci i kupi sebi novoga... Ili za 50 000 eura mogu kupit 5 novih Fiata a ne polovnog Mercedesa sa 100000 km... I u pravu si. Ali netko ne želi novog Fiata nego polovnog Mercedesa, a nema mogućnost kupiti novoga... Pokušaj na njuškalu pronaći cijenu Mercedesa 2015 god i Fiata 2015 god... Zašto im nije ista cijena? Zato što im tržišna vrijednost nije ista... Tako je i sa robom.... Ne možeš kupiti npr. torbu Michael Kors i platiti je 2000 kn i torbu iz H& M od 300 kn i očekivati da će im kasnije cijena biti ista.... Nemaš se razloga vrijeđati na to, jednostavno gledaš robu koju si mozes priuštiti a shvati da i ona druga ima svoga kupca.. Cure koje ih prodaju nisu bezobrazne ( ne odnosi se na preprodavače), nego ta roba jednostavno toliko vrijedi koliko god to nama bilo prenapuhano .... Lp
2016 09 02
bepatea, tako si to lijepo, mudroi ispravno sročila da sam trenutno dobila želju poslovati s tobom i iz ovh stopa idem na tvoj profil.
2016 09 06
eto, tvoja majka ih je upiknula za još jeftinije :') mislim, još ajde da prodaje rasprodano pa malo skuplje tipa 10-20 kn, al ono, marža 300% halooooo pa nije ti to balmain :,)
2016 09 06
Hej cure, evo da se pridružim. Mene isto nekad šokiraju cijene - ali i ponuda. Mogu još donekle shvatit da cure top markiranu robu prodaju skupo. Neki to jednostavno vole, i rješavaju se jedne i kupuju drugu skupu krpu. Al mene vječito iznenade ponude za zamjenu s oronulim krpama, jadno, zgužvano ofucano - ma nikakvo. Zanima me još nešto? Kako vi recimo, rješavate to da želite prodat neke stvarno super stvari koje ste kupile, dobile ugl bile su malo skuplje po razumnoj cijeni- znači - da se stvari prodaju - a da ih ne podcijenite? Npr ja imam konstantan problem, da spustim cijenu haljine koja mi stoji na krpicama godinu dana- zaista nova i sve, međutim dizajnerska je - nebi je baš prodavala za kikiriki - i spustim je na recimo 300injak kuna - i svi misle da je neka prevara. Eto ti kad hoćeš bit fer! :/
2016 09 12
Bravo, Bepatea i Mamrvelj! U potpunosti se slažem sa Vama. :)
2016 09 13
Prije ne znam koliko sam napisala da cure trebaju paziti na Mango artikle s etiketama, jer su gotovo svi sa Outleta i koštaju puuuno više nego što bi nekoga izašlo sve i da sam plati poštarinu. To vrijedi za sve brendove koji imaju webshop - dakle, sad i za Zaru budući da se preko internet trgovine rješavaju zaliha. Danas sam naišla na bluzu koju sam taman škicala na Zarinoj stranici, ovdje ju je cura prodavala za 140, a u shopu je bila 59,9. Ugl. oprez svakako :D
2016 09 13
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija