Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Eto,ja prodajem kvalitetne stvari i cijene su prihvatljive...može se naći u pola cijene,ono što je u dućanu duplo skuplje...i zadovoljna sam kako ide prodaja,a i kupci su zadovoljni.......
2016 06 29
> SilaVila: > Eto,ja prodajem kvalitetne stvari i cijene su prihvatljive...može se naći u pola cijene,ono što je u dućanu duplo skuplje...i zadovoljna sam kako ide prodaja,a i kupci su zadovoljni....... Ti si se u ovoj temi odlučila reklamirati? Naslov teme si vidjela?! Wow
2016 06 29
> laangelina: > > SilaVila: > > Eto,ja prodajem kvalitetne stvari i cijene su prihvatljive...može se naći u pola cijene,ono što je u dućanu duplo skuplje...i zadovoljna sam kako ide prodaja,a i kupci su zadovoljni....... > Ti si se u ovoj temi odlučila reklamirati? Naslov teme si vidjela?! Wow Pa nije samo u toj temi....ima ih još.... Al možda ženskica ne zna da je to zabranjeno i da bi zbog toga mogla biti blokirana :o
2016 06 29
ne kužim navalu sa ovim pompom sandalama sa cijenom od 700kn ili pletenim cekerima sa pomponima od vune za 250-300kn ... mislim stvarno .. kad nesto krene onda krene, ajmo svi lijepit mašnice sa svatova na japanke pa prodavat za 200kn O.o
2016 06 30
> laangelina: > > SilaVila: > > Eto,ja prodajem kvalitetne stvari i cijene su prihvatljive...može se naći u pola cijene,ono što je u dućanu duplo skuplje...i zadovoljna sam kako ide prodaja,a i kupci su zadovoljni....... > Ti si se u ovoj temi odlučila reklamirati? Naslov teme si vidjela?! Wow Polako učim,nisam znala da se ne smije ovako na forumu napisati....odasd pst! :)
2016 07 01
> Winxica: > > laangelina: > > > SilaVila: > > > Eto,ja prodajem kvalitetne stvari i cijene su prihvatljive...može se naći u pola cijene,ono što je u dućanu duplo skuplje...i zadovoljna sam kako ide prodaja,a i kupci su zadovoljni....... > > Ti si se u ovoj temi odlučila reklamirati? Naslov teme si vidjela?! Wow > Pa nije samo u toj temi....ima ih još.... > Al možda ženskica ne zna da je to zabranjeno i da bi zbog toga mogla biti blokirana :o Nisam znala da je ovo zabranjeno! Hvala na upozorenju! Gledala sam što drugi rade i po tome se ravnala.....
2016 07 01
:@ :@ :@ :@ Ti mater!!!! 700 kunića za to..... ]:( Nek mi neka metne hladni oblog na čelenku da dojdem k sebi :P :P
2016 07 06
ne kužim ove uglavnom čipkaste haljine, jednom obučene na par sati, šivane kod krojačice, obavezna napomena: jako skupo plaćene, i onda opizde cijenu od 700, 800, 1000 kn. Evo, mene iskreno zanima da li to itko kupuje.
2016 07 06
> njonja: > ne kužim ove uglavnom čipkaste haljine, jednom obučene na par sati, šivane kod krojačice, obavezna napomena: jako skupo plaćene, i onda opizde cijenu od 700, 800, 1000 kn. Evo, mene iskreno zanima da li to itko kupuje. Baš. Za te novce si sama daš šivat haljinu po mjeri.
2016 07 06
Nošene al mogu još ahahahahaha :D Kao, samo se operu. Pa što ih nije oprala onda? :o Čini se da nema loše stvari cura, ali fotke su užas i to isključivo iz razloga što i h je bila lijena okrenut. Lijena okrenut fotke, lijena oprat artikle koje prodaje... :o 'Roba iz kontejnera' nije uopće loša ideja za temu. :D
2016 07 18
> tanja14zg: > Nošene al mogu još ahahahahaha :D Kao, samo se operu. Pa što ih nije oprala onda? :o > Čini se da nema loše stvari cura, ali fotke su užas i to isključivo iz razloga što i h je bila lijena okrenut. Lijena okrenut fotke, lijena oprat artikle koje prodaje... :o > 'Roba iz kontejnera' nije uopće loša ideja za temu. :D Nakupilo bi se i za tu temu, ali ovo me baš zgrozilo, ja se kladim da je ovo iz smeća, ne znam što bi čovjek trebao raditi u sandalama pa da ovako izgledaju :o :s Kopati u njima na nekoj njivi?? A što je najgore stvarno ima ok stvari ali kad ovo vidim imam filing da je sve nekako prljavo i to bi me definitivno odbilo od kupnje :/
2016 07 19
mislim da ženska ima smisla za šalu, a mi to nismo prepoznale ;)
2016 07 19
@SonjaSpoljaric može biti i to ;) :P
2016 07 19
> SonjaSpoljaric: > mislim da ženska ima smisla za šalu, a mi to nismo prepoznale ;) Moje iskustvo s ljudima koji ne znaju okrenut fotke prije uploada...igdje je da nemaju baš smisla za...ajmo reć šalu. :D
2016 07 19
Prosetala malo po trgovinama,nova odjeca duplo i troduplo jeftinija od nosene koja se prodaje ovdje. PA KAK!!!????
2016 07 21