Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

> poleirish: > mislim da je ovo iz trend kolekcije. tamo su ti artikli od 250-1500kn. tako da ako netko lovi baš tu bluzicu koja dođe 350kn (valjda), uštedio je 70kn. bo. moj bed, nisam znala ni da tako nešto postoji... :o u h&m-u, obzirom na njihovu kvalitetu materijala i krivo skrojene majice/hlače itd, zbilja ne bih ostavila više od 200 kuna za artikl tog tipa ni pod razno. ali eto, naučiš neš novo svaki dan, hvala ti :D
2016 05 20
ahahahahahahah ovo preeeeeegenijalno!!koja glupača. kist od 12kn u bilo kojem dmu/bipi/kozmi ona prodaje za 35kn. koj izrod!!
2016 05 21
Bok svima, Vec neko vrijeme udjem na krpice, naprosto sam se morala registrirati, kako bih prokomentirala nesto na ovu temu. Ljudi moji gledam i ne vjerujem, vecina stvari koje su POLOVNE(makar nosene jednom ali to je opet POLOVNO naglasavam) a cijene kao da si usao u Zaru, Mango, H&M etc... to sa sigurnoscu mogu potvrditi jer radim u trgovini jednog od navedenih "brandova". Na "sale" akcijama curke moje je jeftinije uzeti neku krpicu u trgovini nego ovdje, cast izuzecima... Doista se pitam tko kupuje i "peca" se na tako nesto. Tragikomedija
2016 05 27
Na prodavaču je da odredi cijenu, a na kupcu da kupi ili traži dalje, povoljnije, bolje. Ovdje ima i gorih obmana, preprodaja pod krinkom sestričnino, mamino, sekino a to kao nitko ne kuži. I još k tome nazivanje stvari krivim imenima gdje se gađa baš na one s inteligencijom izjednačenom s veličinom cipele koja valjda kad pročitaju bandage ili skater kupe i kišobran za 500 kn. Ne uspijeva svima podvaliti ali nekima čudom uspijeva. A one to sve nevino i nebi nikada krivo navodile ili iskorištavale nečiju glupost, božesačuvaj!
2016 05 27
Slazem se s tobom laangelina, to jedino mogu kupiti i na to nasjesti ovcice.. I shvacam da svaka roba ima svog kupca.. ali sto je previse, previse je..
2016 05 27
Slažem se! Ipak-dobrodošla! Ima tu i dobrih stvari, ponekad :D Uživaj!
2016 05 27
> laangelina: > Slažem se! Ipak-dobrodošla! Ima tu i dobrih stvari, ponekad :D Uživaj! Haha hvala.. vidjet cemo moze li se nesto iskopati ;)
2016 05 27
Mislim da cemo jefinije proci u trgovini vec ovdje na krpicama, promatram vec par tjedana stvarcice koje djevojke stavljaju i njihove cijene, to je uzas... najgore je sto dosta njih vara i vise se ne usudis ni kupiti bez obzira sto vidis da ima pozitivne komentare.
2016 06 03
> lola2312: > Mislim da cemo jefinije proci u trgovini vec ovdje na krpicama, promatram vec par tjedana stvarcice koje djevojke stavljaju i njihove cijene, to je uzas... najgore je sto dosta njih vara i vise se ne usudis ni kupiti bez obzira sto vidis da ima pozitivne komentare. Meni je najgore kad vidim tu skupu, često kičastu robu na naslovnoj. Pitam se tko to kupuje? Kakve su to cijene? Imaju li u Hr cure toliko malo ukusa? :o
2016 06 13
nekome je ostao komad zavjese pa se sjetio napravit bluzicu, tako mi to izgleda
2016 06 16
Lot od tri-četiri zarina komada, sve skupa plaćeno cca 1200 kn, prodaje se za cca 1150 jer je novo i jako malo nošeno, svega možda 3-4 puta. treba mi onaj emotikon koji se pištoljem puca u glavu Treba dodat komentare na krpice, ekipa debelo pretjeruje s glupostima
2016 06 16
nije ekipa glupa nego one koje padaju na -zara, -hm-i ostale marke a ova ekipa to debelo koristi i ima pravo
2016 06 16
> njonja: > Lot od tri-četiri zarina komada, sve skupa plaćeno cca 1200 kn, prodaje se za cca 1150 jer je novo i jako malo nošeno, svega možda 3-4 puta. > treba mi onaj emotikon koji se pištoljem puca u glavu > Treba dodat komentare na krpice, ekipa debelo pretjeruje s glupostima To sam danas vidjela i umrla od smijeha. :D Ja mislila da na lot ide nekakav popust, a ono 'ušteda' od 150 kuna. :D
2016 06 18
suknja plus još neki klinac gore kao majica ili nešto. Jednom nošeno na svadbu, jako skupo plaćeno, prodaje se za 750 kn. Ručno šivano, ali tag je lei lou... Stvarno...?
2016 06 21
Ovdje većinom samo prodajem, ali ponekad gledam sto i drugi nude i vecina stvari koja mi se svidi košta skoro kao i u dućanu. Uzas!!
2016 06 28