Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

> matea664: > > Marta45: > > Curke kod nene vam je markirana roba a sve vam je po 20 do 50 kuna pa zavirite :) > Ne vjerujem u kojoj sve grupi se cure nadu reklamirat. > I slazem se da cure koje imaju npr stikle od 200 kn na profilu imaju pravo imati tu cijenu iako su one mozda trebutno na -50 posto i kostaju u ducanu 150. > Pa ona ih je mozda kupila prije 3 mj po punoj cijeni i sad ih samo prodaje za 100 kn manje. > Tako sam i ja sa zarinom novom bundom imala slucaj da sam ju prodavala za 490 s pt a kostala me 560 a poslje bila po 350 kn i svejedno sam ju prodala jer su se sve rasprodale bile. Kakve veze ima moj post sa vasim odgovorom nemam pojma. Tema je pretjerivanje s cijenama i ne znam koji je problem u mom postu jesmo ovdje da prodajemo ili? Neke cure ovdje su stvarno smijesne :))))
2016 03 13
> batmaan: > > Marta45: > > Curke kod nene vam je markirana roba a sve vam je po 20 do 50 kuna pa zavirite :) > Cure zavirite prvo u povratne. x-) Slobodno pune su pohvala i preporuka koje zaradujem zadnje tri godine a ti se djevojko prvo raspitaj ko sam pa kenjaj ! Pusa ;)
2016 03 13
> nefertiti111: > sva roba je markirana i original kao sto se i vidi na slikama sorry ali pricate gluposti
2016 03 13
> Marta45: > > batmaan: > > > Marta45: > > > Curke kod nene vam je markirana roba a sve vam je po 20 do 50 kuna pa zavirite :) > > Cure zavirite prvo u povratne. x-) > Slobodno pune su pohvala i preporuka koje zaradujem zadnje tri godine a ti se djevojko prvo raspitaj ko sam pa kenjaj ! Pusa ;) Divan rječnik. Jel takav dočeka i kupce u inboxu? Prije ili nakon divne suradnje? Drago mi je da si se ohrabrila javiti, al si to mogla i dok su ti još uvijek bile zalijepljene fotke robe kakvu šalješ.
2016 03 18
Bože sačuvaj! S ovakvim rječnikom pravo na moju osobnu crnu listu :s
2016 03 18
Vidjela sam esmarine tajice tu po 100 ili 110kn
2016 03 21
Ja najcesce vidam kozmetiku "novu" a skuplja nego u drogerijama.
2016 03 22
Baš ssm mislila komentirati da mi nije jasno kako se nekome da varati ljude na ovaj način. Cure, dobro se informirajte. Pogotovo za robu tipa Mango (outlet), Boohoo, Asos, znaju staviti cijenu koja vas izađe više nego da naručite novo i sami platite poštarinu. Nedavno sam nabasala tu na espadrile koje pikiram na Boohoo. Cijena 150 + pt, a na Boohoo 10€ + 5€ pt. Dakle, više se isplati naručiti iz UK, nego sam krpica. Strašno. Da bude stvar bolja pošaljem curki poruku može li mi pomoći, dati info o njihovim brojevima, jesu li regularni, ali nula bodova. Valjda se uvrijedila jer njezine ne želim a tražim "uslugu". Poanta je, informirajte se, prosvrljajte stranicama, jer ovdje je nažalost previše ljudi koji žele zaraditi na nekome.
2016 03 24
Sramota su ove krpice postale curke moje... jeftinije prođem u city centru u zagrebu kupujici nove stvari nego ovdje rabljene..djevojke prodaju po istim cijenama kao u ducanu helouu???? po mom misljenju ovdhe nista nebi smjelo biti skuplje od 50-100 kuna jer je roba RABLJENA sto god vi napisali nenoseno ili takve fore... roba cim je kupljena iz ducana se vodi pod rabljenu tako da ne znam sto glumite. Fuj fuj skart roba s placa se prodaje pod zara mango itd... znate koje ste, nazalot sve vas je vise. Ja nazalost nakon 5 godina djelovanja ovdje gasim ovo jer ne zelim bitu prevarena a i gledati kako se podrapane kozne jakne prodaju po 60 kuna??? Neko je zamjenio kontejner i krpice. Cure mene bi bilo sram.
2016 04 01
> batmaan: > > Marta45: > > > batmaan: > > > > Marta45: > > > > Curke kod nene vam je markirana roba a sve vam je po 20 do 50 kuna pa zavirite :) > > > Cure zavirite prvo u povratne. x-) > > Slobodno pune su pohvala i preporuka koje zaradujem zadnje tri godine a ti se djevojko prvo raspitaj ko sam pa kenjaj ! Pusa ;) > Divan rječnik. Jel takav dočeka i kupce u inboxu? Prije ili nakon divne suradnje? Drago mi je da si se ohrabrila javiti, al si to mogla i dok su ti još uvijek bile zalijepljene fotke robe kakvu šalješ. Ispricavam se na jako prostoj i sramotnoj rijeci ; "kenjaj" sto je zamjena za neke ruznije kao sto znate i same. Ja ne znam tko ste vi nit smo ikada suradivali moj profil je tu da ga svi vide i uvjere se sami ne znam cemu ovo napadanje iako ga u zadnje vrijeme ima puuuno i previse. Sto se dogada ne znam ali ostavimo frustracije negdje drugdje i trgujmo i pricajmo sto je i namjena ove stranice. Sretno :)
2016 04 01
> gitadevi: > Bože sačuvaj! S ovakvim rječnikom pravo na moju osobnu crnu listu :s Hahah bas sam prosta ne znam se izrazavati moje isprike :p
2016 04 01
Marta, srećo, ako ništa ne bi smjelo biti iznad 50-100 kn, zašto su tvoje Adidas tene 200 :s ?
2016 04 01
Marta45, nula frustracija kod mene u trenutku ostavljanja komentara, ali sad me već smeta tvoj stav. Komentar je ostavljen dok su ti na profilu bile vidljive fotke oštećene robe kakvu si poslala korisnici koju si potom iskomentirala kao lažljivicu na skoro svakoj temi osim na onoj gdje si trebala obraniti sebe s nekim dokazima. Ako sam ja ili bilo tko komentirala kako prije kupnje treba pročitati povratne informacije, samo sam skrenula pažnju na način na koji si ti, baš tih dana kad si se ovdje reklamirala (što je također protiv pravila), pokušala riješiti situaciju u kojoj je sve upućivalo na to da si pogriješila, a nisi htjela priznati. Da ne duljim, ovako se s nikim ne razgovara, naročito kad je moj komentar bio "pogledajte povratne." Tome povratne služe, da se pročitaju :) Stoj mi dobro.
2016 04 01
> gitadevi: > Marta, srećo, ako ništa ne bi smjelo biti iznad 50-100 kn, zašto su tvoje Adidas tene 200 :s ? uze mi riječ iz usta :D
2016 04 01
> ShangriLa: > > gitadevi: > > Marta, srećo, ako ništa ne bi smjelo biti iznad 50-100 kn, zašto su tvoje Adidas tene 200 :s ? > uze mi riječ iz usta :D Haha to ste dobro zapazile moj bed ali ne brinite se zaboravila sam ih izbrisati ali kad vac vec toliko gorko zanima, prodane su ivani iz rovinja na snizenju za 120+postarina 15. Ocete sliku uplate ili? Hahah :))
2016 04 01