Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

> AnjaKA: > neke stvari stvarno nisu u redu. svacega se nagledam. > mislim da bi ovdje stvari trebale biti barem -50%, npr mustang hlace koje sam kupila prije 2 godine i platila 599 kuna, sad ih prodajem za 200. tako bi trebalo biti, tu smo sve da bi prodale ili da bi ustedile novac ja za 200 prodajem traperice placene 1600+. za koliko bi ti trebala prodavat te svoje, ako cemo tom logikom? pusti druge i vodi svoje brige.
2016 02 17
tako treba :) ako ste citali mogli ste vidjeti da 200kn nije fiksno. evo ispricavam se sto sam rekla svoje misljenje. ocito nemamo svi pravo na misljenje. zao mi je sto Vas je moje misljenje dotaklo.
2016 02 17
> AnjaKA: > tako treba :) ako ste citali mogli ste vidjeti da 200kn nije fiksno. evo ispricavam se sto sam rekla svoje misljenje. ocito nemamo svi pravo na misljenje. zao mi je sto Vas je moje misljenje dotaklo. daklem, ide do 20 s postarinom u cijeni. dobro je znati.
2016 02 17
pa moze i to :)
2016 02 17
Ok ti je cijena ako nisu nikad nošene, tako barem stoji u oglasu. Što se tiče nabijanja cijena, to se lako preskoči, jer je vidljivo iz aviona. Da su nošene dvije godine, stavila bi te u temu s biserima :D Ali nije i preprodaja, jer svi imamo pristup internetu (za ebay i slično) a neke iskorištavaju neznanje drugih.
2016 02 17
Anja, oprosti ako sam bila gruba, naravno da možeš (i trebaš) reci svoje mišljenje. Meni je samo dosadno i zamorno to neprestano prozivanje krpičarki koje u SVOME ormaru stavljaju SVOJE cijene za SVOJU odjeću. Kao da bi se sad trebalo skupiti neko vijeće koje će dati dozvolu za to ili staviti veto. AKo je u oglasu i na fotkama sve vjerodostojno iznešeno i vidljivo, cijena može biti sto puta puta viša od objektivne - kupiš, probaš se cjenkati ili ideš dalje. Ali da ti, kako ti kažeš, bude žao staviti neku 'višu' cijenu - pa nije ovo dobrotvorna ustanova ni centar za socijani rad. Ako ti je baš jaaaako žao - pokloni :)
2016 02 17
Svatko ima pravo odrediti cijenu koju želi ili koju smatra korektnom, ali osobno ne bih kupila rabljenu odjeću za 200, 300 ili više kuna. Za manji iznos nađem novo u dućanu. Mada sigurno ima onih koji će platiti i taj iznos jer cijene marku proizvoda itd.
2016 02 18
u pravu ste. Nisam htjela nikog prozvati i ispricavam se sto je ispalo tako. Istina je da ove preprodaje trebaju biti na tapeti kako kazete a ne "vise cijene"
2016 02 18
profilni gif ti je genijalan ))))
2016 02 18
:")
2016 02 18
Hehehe :') :') :') ! To je Bezbojna, ne obaziri se na nju, ovdje je ne shvaćamo ozbiljno. U stvari je ne shvaćamo uopće. Uglavnom je predmet sprdnje, vlastitom krivicom, zbog bahatosti, arogancije i pljuvanja po drugim korisnicama ali ne samo zato.
2016 02 18
slažem se, blaženi Mango
2016 02 21
Bitno je da tu robu ima netko nositi i da mi ne stvara kupus u ormaru. ;)
2016 02 24
Je, da :) Eto, jedna manje 8-)
2016 02 25
nemoj da i nju blokira zbog preprodaje, pa da opet citamo beskonacne teme o nepravdi
2016 03 01