Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

kasno đezmal na mangooutlet stize. naravno da nema, kad su sve pokupovale ove sta preprodaju po 150 :D
2016 01 08
Ja cu takoder pohvalit cure koje su pomogle bolesnoj Hermini :) i poslale paketice. Nadam se da ce ih jos biti takvog srca
2016 01 10
Trazim sad suknju, Bershka suknja 150 kuna!!! Pa toliko nije dosla u Bershki, kamoli polovna suknja :/
2016 01 11
Ne stavljaju mi se linkovi ali nek znaju oni koji traže mango balonere da isti nikako nisu 500 kn kako neke korisnice navode da su ih platile. Jer onda kad u oglasu pišu da su ih kupile nisu bili toliko, sniženje je već bilo počelo. Razumijem da si svi želimo nekakvu korist ali ne volim vrijeđanje inteligencije i naplaćivanje duplo od onog što su platile.
2016 01 18
Ima, dakako, bisera koje pišu da su njihovi plaćeni 1000 kn u isto tom dućanu. To bi moglo biti tako samo u slučaju da baloner kožni. A nije. Smješno!
2016 01 18
Dakle, cura prodaje majicu Esmara iz Lidla s etiketom, koja je kostala 50 kn proslo proljece, sada za 100 kn. Jel mozda netko zna formulu kako roba dobije na vrijednosti stojeci u ormaru pa da i ja probam? :)
2016 01 19
Svi smo ludi za robom iz Lidla.
2016 01 20
a kvalitetom je deset kopalja iznad zare i manga.
2016 01 20
Vjerujem da ima takvih primjeraka, ali ne mora se ni u Zari i Mangu kupiti smeće, treba znati odabrati. Ma sve ok, samo imam averziju od kupovanja odjeće u supermarketima. A i cijene im znaju biti ne baš povoljne.
2016 01 20
mislim na sljedece - u zari je eurojackpot naci predmet koji daje naslutiti da nece izgledati ko da su ga macke natezale nakon prvog pranja, a prije prvog nosenja...kamoli nekoliko. sto je samo po sebi tragicno. u tom kontekstu opce ludilo za tom kucom je bas urnebesno smijesno. i da, manje mi se gadi kupovina robe iz kosare u lidlu, od same pomisli da ostanem bez ruku i nogu u opcem laktarenju i histeriji, ne bih li si, brizna, kupila poderanu i uflekanu krpu u zari. na sta te stvari tamo lice, bozesacuvaj, ko da su podove njima prali, nakon par hipsterica koje gace ne mijenjaju po tjedan dva, al u zaru se ide redovno, ko normalan svijet na misu, ne bi li se razvuklo, poderalo i zmazalo ni krive ni duzne krpe.. koje same po sebi nisu kvaliteta.
2016 01 20
Ja imam nekoliko komada odjeće iz Lidla i mogu reći da sam ugodno iznenađena kvalitetom.. A dok vidim što pojedinke rade u Zari, New Yorkeru, h&m-u i ostalima, zlo mi je. Od isprobavanja gaća, do nošenja hrpe odjeće u garderobu radi slikanja, itd. Pa pola odjeće koju su uzele uflekaju i razderu u tim garderobama.
2016 01 20
Bit mog komentara nije bila kvaliteta robe, vec kak zenska prodaje majicu iz Lidla za duplo vise nego je kostala. Dakle, bez srama.
2016 01 20
Ja obožavam robu iz Lidla. Kad se teknotvorio zgražala sam se robe iz košare, al sad bome uredno kupim jer je super omjer cijene i kvalitete. A Zara.....slažem se s cipkom..smeće. Kad sam god otišla našla sam ofucano, pokidano i nikakvo...rijetko mi kad što paše makar moram ipak reć da imam nekoliko njihovih pristojnih komada, al to nije jilo na rasprodaji, sako je bio oko 700 kn obični najobičniji crni..čudoo
2016 01 21
Evo sjedim i citam a na sebi sve iz lidla,hahaha. Ma kakva zara,lidl zakon,i djeca mi dosta toga od tamo imaju,pogotovo tajice za curke,mrak☺
2016 01 21
Koliko ja znam krpice NISU da bi se zaradilo nego da bi se rjesilo viska odjece a u zamjenu se i dobije neka parica za kavu i cigare.....ako mislite radit biznis znate di vam je borongaj i jakusevac. I molim admina nek malo kontrolira korisnice jer na krpicama rabljenu robu naplacivat vise od 100 kuma je stvarno sramota, jeftinije se nazalost obucem u brendiranim ducanima nego ovdje.
2016 01 25
1 2 ... 95 96 97 98 99 100 101 ... 148