Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Volimkupovati - ako ikada budeš prodavala aorto, posebno nov, molim te javi mi se [:zaljubljen] [:zaljubljen] . Ali, za robicu se apsolutno slažem.. a ne u dućanu na sniženjima , a i inače jeftinije nego na krpama. ..
2015 11 15
Bilo bi super kad bi autima ,čim izađu iz trgovine,pala cijena za pola...,ali ne,samo 10%. [:jezik]
2015 11 16
Ja u Rosesu vidjela originale Adidasa, Nikea i Reeboka za istu cijenu fake tenisica ovdje na portalu. Majičice u H&M -u i inim trgovinama koštaju manje nego ovdje. Sve u svemu i dalje žalosno da neke cure svoje stvarčice i dalje daju u bescjenje zbog ovih što nabijaju cijene.
2015 11 19
Sivkolina, to je već iskomentirano uzduž i poprijeko. Vidi par str. prije.
2015 11 19
nadam se samo da ti svoje nosis s duljom majicom, koja pokriva mjesto zvano devin papak :D
2015 11 20
nisam ni skužila...điz , užas..... :/ ja moje ni ne nosim :D :D
2015 11 20
Gdje ste vi vidjele cameltoe???
2015 11 24
šta je s ovim cijenama na krpicama.... mislim stvarno ne mogu vjerovati.... da imam lovu onda bi toliko plaćala novo u dućanima a ne rabljeno na krpicama,,,, šta nije bit krpica da prođeš povoljno.... jedino krpice iz 1984 godine su valjda jeftinije... a ovo modernije što se sad nosi bilo to jakna, čizme, šta god pa to je sve nabijena cijena.... prestrašno!!
2015 11 25
ne bih se slozila. evo ja kupila burberry cipele nove, cijenu burberryja znamo, jelte, ja sam ih ubola za 770 kuna. bullshit da je sve skupo.
2015 11 25
jazmal, većina cura ovdje ne kupuje HE brandove nego žele kupit obične majice/hlače/haljine/jakne/cipele i većina komentara se upravo odnosi na takve stvari.
2015 11 25
ja sam nedavno (u Zagrebu da nebi neko mislio da su samo vani popusti) Burberry trapke za 700kn,. nade se i kod nas i u ducanima novo za takve cijene.. problem je sta cure tu prodaju za tu cijenu nesto rabljeno..
2015 11 25
tako je gea1508 ..... o tome ja pričam....
2015 11 25
jazmal, meni je i 700 kn puno :D
2015 11 25
Cijene su neke prihvatljive, nekad djevojke/zene pretjeruju...tipa naletim na nosene tenisice i stavi cijenu 100kn nizu nego sta dodju u ducanu, i tipa ovi sta prodaju markiranu robu napisu original bla bla bla, nemam nista protiv kopija ali cemu laganje...no dobro svatko ima pravo pisat sta hoce...ali puno je nerealnih cijena...komaaa
2015 11 27
mene frustriraju krpe iz x-nationa...isti se zatvorio prije nekih pet godina, znači sve stvari su stare barem pet godina a cijene kao da je jučer kupljeno..baš me zanima koliko bi itko od nas platio u dućanu nešto što je iz kolekcije prije pet godina??!!!!to bi trebalo makar bilo i nenošeno biti 80 posto cijene...još kad se sjetim kakva su sniženja tamo znali imati...a ovdje cifre kao da je od jučer iz dućana po punoj cijeni ...strašno
2015 11 27
1 2 ... 91 92 93 94 95 96 97 ... 148