Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Da, s time da je Zara uvijek mrvicak skupa čak i na sniženju - barem meni [:sramezljiv]
2015 06 20
Gle, u mom timu rade te dvije curke, 36 i 41. Ok priznat cu lakse nalazi ova s 36. Ali sve bas sce kaj kupi novo je za badava. U Italiji se pak lakse nalazi 41 za malu lovu, hrvatice su hobiti, taljanke imaju manja stopala.
2015 06 21
Beyond the point. Ako hoces nositi boss, lancel, burberry, lakse ces ga naci ovdje po pristojnim cijenama neg u ducanu. I ne, nece bit 30 kuna. Uvijek ce bit budala koje nabijaju cijene iznad onih u ducanu ali to ce rijetko bit za ful skupe brandirane stvari, cesce za zare i deichmane po principu app. Medjutim, pokretacica je jamrala na ful skupe stvari. Burberryje i guccije. Ja cu osobno prvo pogledat ovdje jel ima to kaj trazim jer znam da bude cca u pola cijene. I jos mogu pregovarat!
2015 06 21
Primjer, ovdje sam kupila torbu od pitona jednom nosenu tosca blu za cca 100 eura placena je 500. Svoju luellu od pitona sam platila 950 eura snizena u ducanu sa 1800. I krpice su skupe za kvalitetne brandirane stvari? Ono, nemoj dolazit. Osobno mi je ovdje najvise u qcu sto te svatko moze prevarit i nikomnis!
2015 06 21
Kad ti netko posalje fejk ili govno, E TO je skupo. Al yo nema veze s ovom temom. Pokretacica je masila ceo fudbal
2015 06 21
unazad par stranica, priznajem nemogu 'poloviti' spiku.... o čemu se tu priča? 1. o fejkovima (dobrim/lošim=novim/rabljenim - svejdeno) koji su u nebesima po cijenama? 2. o orginalima (rabljenim) koji su po visokim cijenama? 3. o komercionalnim stvarima (Zara, H&M rabljenim ili novim )koje su opet po visokim cijenama (cca 20-50 kuna manje nego iz dućana, kao u dućanu ili skuplje nego u dućanu) Imam dojam da se sve to stavlja u isti koš, a nije tako... Ja bih stvari podijelila na prodajne i neprodajne.... možeš ti imati predmet koji je vrijedio tisuće kuna ako on nije atraktivan/nije pretjerano nosiv/ne ide baš na sve kombinatorike/ili nije lijep.. (bila jednom tu orginalna stola od Cartiera - stajala je mjesecima po urnebesnoj cijeni i naravno nije prodana..... tko će za stolu dati tisuće kuna da je 1000 puta Cartier i da je 1000 puta skupo plaćena - jednostavno nije prodajni predmet... (tu je fulan ceo fudbal) Znači cijenu ne formira samo i isključivo brand već i ovo ostalo... da li je prodajna ili ne (naravno u svojoj klasi gdje pripada).
2015 06 21
Ja se uvijek vracam na pokretacicu i njene teze. Ali slazem se da ima raznih podkategorija skupog. Oh ja bas gledam jednu stolu ;) tak da, ludo ali svaka roba ima svog kupca ;)
2015 06 21
Pokretacica takodjer kaze da, da ona ima shitloads of money, ne bi nikad ovdje kupovala. Ja kazem zasto ne? Posebno kad kupujes od cura cija odjeca mirise i uredno je spakirana, dodje ljepse neg iz ducana (zelenikki naprimjer).
2015 06 21
pa gle... moje iskustvo sa ljudima mi kaže da, u većini slučajeva (iako nije pravilo) da onaj koji ima novaca (kako pokretačica kaže 'shitloads of money') kako pazi na svoj stil odjevanja (tzv. po Hrvatski modni izričaj) itekako i pazi na svoj 'image' pa i na način gdje i kupuje... i isto mi tako iskustvo kaže da će taj prije otići van HR u neki outlet gdje se prodaju brendirane stvari i kupiti tamo novo, za pristojnu cijenu, nego kupovati second hand stvari....ili ako je 'wannabe shitloads of money' što je u Hrvata najčešći slučaj opet će otići u UK u bilo koji second hand i kupiti istu stvar po 30% niže nego što se ista brendiana prodaje na krpicama i spojiti ugodan vikend i prošetati Londonom... Ja znam da se tu zna svašta naći ali u jednom se sa pokretačicom slažem - onaj koji ima zaista para, taj pazi i na svoj image gdje kupuje (ma makar to bile krpice.hr, njuškalo, second hand u vlaškoj.. što god)
2015 06 21
Ja mislim da bi bit teme trebala biti upravo upozoriti na pretjerane cijene; kad neki naručuju/preprodaju ne uz neku pristojnu proviziju nego lpo višestrukoj cijeni ili kada se stvar prodaje po cijeni skupljoj nego u dućanu ili kada se ista stvar može naći po značajno nižoj cijeni... Kako se o ukusima ne može raspravljati, kao niti o plateznoj moći, pa tako neki vole/nose fejkove, neki obožavaju zaru, a neki žele žešće dizajnere... Svi se nadaju ovdje kupiti po nekoj povoljnoj cijeni..
2015 06 21
istina Kaja363... slažem se sa napisanim. Evo glupe usporedbe prodajne stvari... ja sam davno kupila Juicy Coture Maclaren dječija kolica koja su bila proizvedena u seriji toj i toj toliko i toliko komada i kada su rasprodana nije više bilo proizvodnje. Ta kolica se nigdje više nemogu kupiti, djecu sam odvozila u njima (cure naravno jer su jako specifična)... i sad da ih prodajem ona su prodajni model... opet mogu tražiti novac koji sam maltene platila - jer ih nema, nema ni kopije istih... to su ta i to je to (da li bih taj iznos dobila e to je drugi par rukava). Ali sam isto svjesna da su stara toliko i toliko i vožena toliko i toliko jer je taj model bio proizveden tada i tada...i da su vožena pobogu, a slično bi bilo i da su stajla (materijal propada i stajenjem) Tu znam uredno naletiti na neki model brand torbe koji je star i po par godina po urnebesnoj cijeni.... pa stvar nošena malo ili puno stajanjem isto gubi i propada (isto kao i badić nakon 1 sezone mora, sunca i nošenja ni lastik mu nije baš isti kao kod novog ma da je 100 puta La Perlin) Treba biti realan to je po meni najjednsotavniji odgovor, jest svaka roba ima svog kupca ali i taj kupac će ti kupiti jednom ako mu prodaš mačka u 'Chanel vreći' (ovo se nije odnosilo na nikog osobno moliti ću lijepo)
2015 06 21
Sve okej. Ja volim kupit original lancel u ducanu, ali da naletim na neki stariji model koji sam propustila kupiti a vise se ne proizvodi, uopce se ne bih libila kupiti ga ovdje. Iz udobnosti svog kreveta, listajuci mk s ajfona dok ne zaspim. Trazila sam kratku bundu kod krznara kod kojeg sam za 35000 kupila dugu. Kaze on meni, 25000 kuna, 10 posto na gotovinu. Na krpicama sam je kupila za xput manje. Pre div nu. Zena dobila lovu koju je trebala, ja dobila nerc, dala ga na kemijsko, krznar kaze odlican. Sad prodajem svog u pola cijene. Ionako 25% svega sto kupim dajem drzavi, da bi Milanka sebi kupila novu ogrlicu i preseravala se po medijima. A kome je bed kupovati na mk jer "pazi na image", sretan mu put! Mislim da je to malo tezi kompleks, paziti na image. Najbogatiji ljudi koje ja znam, hodaju u jeansu i bijeloj miki majici.
2015 06 21
Slazem se s tim sa u odredjivanju cijena treba biti realan, ali je glupo jamrati na cijene koje mozda jesu visoke, ali su 30% od placenog, a stvar je ocuvana i kao nova. Kao sto rekoh, kome je ovo ok je tu, kome nije, sretan put. Ali jamrati da je nesto skupo samo zato je ne kosta 39 kuna je... [:vrti]
2015 06 21
Svoje sam nove pretty balletinas platila 1150, prodala za 450. Nikad nosene. Skupo? Kozne balerinke h&m platila 299, prodala 115 ak se dobro sjecam. Nenosene. Skupo? Zanotti sandale placene 3700, nosene jednom, prodala za 800. Skupo? Pa ne znam, mislim, ak ti je skupo evo zanottija u re artu po 3700. I nikad nije snizen vise od 20%.
2015 06 21
Medjutim kako su mk pune robe koja se prodaje po par kuna, svaki search si sortiraj po cijenama od najnizih do najvisih i nemas problema s visokim cijenama [:hihot]
2015 06 21
1 2 ... 82 83 84 85 86 87 88 ... 148