Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Mislim da djevojka koja je započela temu nije htjela reći da je sve skupo, već da je nelogično prodavati nošenu odjeću, a ponekad iznošenu, po istim cijenama kakve su u dućanu. Da mogu naći na krpicama originalnu Rebecca Minkoff torbu - ali da mi netko garantira da je to orginal - da je i samo 10% jeftinija nego što je u dućanu, kupila bih i smatrala to dobrim ulovom. Međutim kad mi tu netko prodaje basic H&M haljinu za 150 kn i to nošenu - to mi nije ok. Ili nakit s ebay-a koji je netko naručio na veliko pa sad tu uvaljuje za 100 kn. Fake Nike itd.po isto paprenim cijenama - iako se uopće ne slažem s prodajom fake robe, ali ok, svaka roba ima svog kupca. Što se stila tiče - mohe iskustvo je da su djevojke slabijeg imovinskog stanja bolje i interesantnije odjevene nego one većeg novčanika. U svakom slučaju Hrvatice su meni užasno dosadno odjevene jer prate samo isključivo trendove te ih kombiniraju i nabacaju jedno na drugo.ne kažem da su svi takvi, ali na cesti vidim djevojke koje su identično obučene uglavnom.
2015 06 21
Obično se ne zamaram tuđim cijenama,osim ak mi se nešto sviđa,a preskupo je za limit koji sam si odredila za određenu stvar. [:smije] Ali,to je moj problem. [:smije] Ovdje su po meni ,najskuplje te trendi fejk stvari i rabljena roba iz high street dućana,jer im materijali nisu baš kvalitetni,u većini slučajeva.Najsretnija sam kad kupim jeftino nešto što mi se sviđa i hvalim se time (na užas moje majke,koja uvijek pop....kad kažem da sam nešto kupila second hand,za male pare,a žene me pitaju gdje jer im se sviđa).Super je stvar što ovdje ima žena ,koje su si mogle priuštiti skupe dizajnere,izguštirale i sad prodaju ovdje po znatno nižim cijenama pa si i "obične smrtnice" možda mogu kupiti koju krpicu od Diora,Armanija i sl.Svaka roba ima svog kupca....,ali ,neka i nema...baš brzo...prodavačice same skuže i odluče da li će nešto sniziti ispod svake cijene jer im samo smeta ili će čekati.
2015 06 21
Slažem se i s Katjom,neke stvari,makar i jako skupe,ako su prodajne i češće nosive (osim specijalnih prigoda),naći će kupca.A evo i primjera,ne baš prodajne stvari ovdje,a realne cijene (draga jazmal,tvoja ogrlica od tanzanita).Geolog sam po struci pa znam što je tanzanit i makar ne spada u drago kamenje,jako je rijedak i ogrlice su skupe.Npr. vidjela sam takvu ,novu,ogrlicu,jedan niz po 4.000,00 kn,a jazmalina ima,mislim, 4 niske.
2015 06 21
Ja bih rekla da je apsolutno sve prodajno. Jer se uvijek nadje netko tko bas to zeli ;)
2015 06 21
a ja sad otvorila oglas od roberto sandala i vidi užasa stavila je 10kn skuplju cijenu.. ti si osobno biser [:hihot] Ove u robertu su tek sad snižene, a tko zna pošto ih je ona platila.. Radije stavite biserke kaj naručuju smeće s ebaya po 3kn pa prodaju po 300... ovo ti je samo glupa usporedba
2015 06 24
Takodjer mi je nebulozno kad neku "marku" s greškama (poput mrlja, poderotine) itd .. zapapre s cijenom i još naglase, al to je diesel.. itd. Smijeh. :)
2015 06 26
diesel i nije neka marka [:hihot]
2015 06 30
a haljina je baš preobična [:smije]
2015 07 04
Čitam komentare i vidim neke tipa ovoga: "gadi mi se ta pohlepa, pa ako je nešto nošeno, ne vrijedi više od 30 kuna i gotovo. " A ista osoba prodaje stvari za više od 30 kn.... bez etikete...samo što napiše da je "novo i nenošeno". Napisati to može svatko, biti iskren - ne. Mislim da je više fer napisati stvarno stanje, i da li je nešto nošeno ili ne, nego za svaku stvarčicu naglašavati da je potpuno nova i nenošena. Ja ovdje stavljam krpice koje su u super stanju, ne bih ni stavila neko smeće koje ne bih sama nosila. Ali ipak napišem ako je nošeno, ili nije... premda bih bez problema mogla reći za neke stvari da nisu ni nošene.
2015 07 06
Moja frendica se bavi izradom kozmetika i znam kako se otprilike kreću cijene. Meni je fascinantno da netko ovdje prodaje za duplu cijenu, a recimo u liniji Dr. Stribora (Markovića, dr. sc.), s porezima, reklamom i svim davanjima, dakle ne na crno kao ovdje, krema 50 ml dođe ni 50 kn. Krema s noćurkom i hamamelisom 150 ml nešto više od 100 kn. Ajde da je i 150, netko ovdje bi naplatio 300 [:hihot]
2015 07 12
Ja se bavim izradom prirodne kozmetike i Striborova sam učenica. Kraj svih davanja, Stribor ima i sve popuste, jer nabavlja na veliko, direktno od proizvođača, pa je tako oslobođen i svih marži. Eterično ulje koje ja platim 190 kn, on plaća 47,50, npr. Striborova krema , npr. dnevna za zrelu kožu,dok nije postao ovakav proizvođač nije se mogla kupiti ispod 150 kn [:pospan] Razlika postoji i u tome koliko se kvalitetne (najčešće se to čita 'kolko skupe') sirovine koristi. Poznajem curu koja eterična ulja kupuje u DM-u - svatko tko je svoje znanje o izradi prirodne kozmetike stekao školovanjem a ne skupljajući internetske mrvice zna da kraj tih et.ulja ne bi trebalo ni prolaziti, a kamo li ih koristiti u kozmetici - i koristi ih u izradi tzv kozmeetike koju prodaje za sitnu lovu. Koliko love toliko muzike.
2015 07 12
O Bože... evo nje opet (facepalm) moja prijateljica je školovani aromaterapeut ili što već za izradu krema i ostalog, radi KVALITETNE kreme i NE PRETJERUJE s cijenama. Što se tiče sirovina, nemoj mi pričati o litri domaćeg maslinovog ulja u kojem se kod kuće otapalo ljekovito bilje (macerat) koja gle čuda postiže otprilike cijenu zlata.
2015 07 12
Ne koristim maslinovo ulje u izradi prirodne kozmetike [:pospan] .Molekule maslinovog ulja veće su od molekula kože, te ne mogu proći kroz nju, dakle upiti se i unijeti djelatna eterična ulja [:pospan] Za primjer, ulje ploda divlje ruže od 'Florihane', koju ja koristim u izradi kozmetike za zrelu kožu košta 200 kn za 100 ml.
2015 07 12
Bogami kod tebe se niti ne vidi što stavljaš. Trebala bi znati da nekakvu specifikaciju moraš imati uz proizvod jer ove formulacije tipa "ručno rađeno blabla" može izgledati kao mačak u vreći. Osim toga, ljudi znaju biti alergični na orašaste plodove, a ti im jer nemaš specifikaciju da pročitaju lijepo utrapiš alergent.
2015 07 12
Da malo bolje pogledaš slike u mojim oglasima, vidjela bi da je sve fino navedeno. Odakle ti glupa ideja da nema specifikacije? Naravno, dobjie se i certifikat . U 373 moje pozitivne povratne prilično ih je od zadovoljnih kupaca prirodne kozmetike. Ti imaš nešto osobno protiv mene, ili si općenito bezobrazna?
2015 07 12
1 2 ... 83 84 85 86 87 88 89 ... 148