Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Lilana gdje se nalazi taj sh?
2015 04 13
po meni prvo treba definirati što je to skupo? naime nije za svakoga to ista definicija... bila sam nedavno na Hreliću i kada vidim tamo robu i cijene iste onda su i mojekrpice preskupe jer za doslovce 5kn ukebala sam novi vuneni pončo sa pravim krznom a ovdje su cijene takvih 200kn i to nošeni...također nedavno samo moja family i ja bili u outletu Roses i tamo u timberlandu kupili mužu cipele za punih 149kn snižene sa 999kn, djevojčici sam također kupila timbe za 113 kn snižene sa 749,00kn samo pogledajte cijene timberlanda ovdje i to nošeno, sinu sam kupila u s.oliveru traperice raznih boja za 39kn ovdje ne mogu kupiti za te novce ni nošene...e pa onda ako oni mogu sniziti toliko cijenu za nešto što je NOVO ne vidim razloga zašto ne bi mogao netko tko prodaje nošeno pa makar i jednom bez obzira koliko je plaćeno....sve je to koliko želim prodati a ne vrijedi ili ne vrijedi...meni osobno ne vrijedi ništa ni 50posto cijene u dućanu ako je nošeno jer za taj popust ću si kupiti i na sniženju novo ako budem dovoljno strpljiva... [:smijesi]
2015 04 14
i ako nadjes broj ;)
2015 04 14
ja recimo nosim cipele 38,5 i mog broja NIKAD nema na snizenjima
2015 04 14
Kaja, Magieli, drage moje cure, tu torbu sam nosila i ja pa da prijavim [:smije] Btw. i ja dajem na rate, kad imam skupe stvari, najskuplje što sam prodala su dvije Max Mare po cca. 2000 kn i krznena Furla torba. Krpičarke su prezadovoljne jer su torbe bile gotovo nove, a ova cijena je manje od polovice originalne cijene.
2015 04 14
Danas su ogromne mogućnosti nabavke krpica - od sniženja, outleta, second handova, e baya, drugih internetskih portala....roba već ako je od prošle sezone niti u u dućanu ne vrijedi niti pola osnovne cijene... a kad izađe iz dućana još i manje.... naravno da formiranje cijene ovisi o puno toga, ali najviše o omjeru ponude i potražnje... da li će se neka dovoljno zatelebati i koliko će biti spremna dati [:hihot] . A dodatno interntska kupovina na neviđeno nosi veći rizik da ti nešto ipak neće odgovarati pa sam (barem j [:hihot] ) tu spremna ipak izdvojiti manje love nego u dućanu.... nekako prema tome i ovdje formiram svoje cijene [:sramezljiv] PS. nadam se da je ta nesretna torba na kraju našla nekog dobrog udomitelja koji ju stvarno i nosi, a ne da samo skuplja prašinu [:hihot]
2015 04 14
ajd bar nije lagala d aje original.
2015 04 15
Pozdrav svima, ja sam nova na krpicama (glavni razlog je što sam od nedavno nezaposlena, pa imam viška vremena, a da o financijskoj situaciji ni ne govorim) :( među svojim prijateljicama sam već odavno poznata kao veliki hrčak, što god kupim ili dobijem sve zadržavam (većinu stvari nikad ili eventualno jednom obučem). Frendice me zezaju da je moj ormar kao onaj iz Narnije (cijeli nepoznati svijet, nema mu kraja)... Uglavnom, da se vratim na poantu, IPAK sam nekako prevladala svoju "hrčkologiju" i odlučila se riješiti puno stvari... E sad, gledajući nekako tuđe cijene, čini mi se da sam možda malo "prejeftina"... Sad se bojim da ne pomisle cure da nešto nije u redu sa stvarima... Na onoj stranici gdje su najpopularnije stvari, sve su nekako skuplje od mojih, znači li veća cijena i bolju kvalitetu?! Ne znam, nekako mi se čini bedasto tražit puno novca za rabljene stvari, jer koliko god su one nove (imam i ja još zapakiranih stvari ili s etiketama), ali ipak su to, po mom mišljenju rabljene stvarčice (nove mogu kupit i u dućanu)... Što mislite o svemu?
2015 04 17
Ne znam, draga, meni se cini da svatko prodaje onako kako osjeca. Ja osobno na stvari koje zelim da odu stavim nizu cijenu, one za koje se dvoumum (ako se ne prodaju, nosit cu ipak, jednog dana) drzim cijenu. Ima par stranica gdje sam nasla, ne znam, kaput za 100 kuna i nisam kupila jer sam si mislila wtf, pitaj boga otkud je to doslo i sto je to. dakle ni preniske cijene mislim da bas nisu poticaj prodaji. jucer me pitala jedna cura da joj snizim nove cipele jer neka druga cura prodaje iste po nizoj cijeni. i jos da se s njom nalazim da proba. e sad, da sam ih nasla ispale s kamiona, snizila bih. ali platila sam bogovski cijenu za njih i ne mogu ih dati budzasto. neka stoje, jesti me ne traze. mislim da je svaka osoba i svaki item individualna prica..
2015 04 18
i dalje moja omiljena tema ;) btw gledala sam kod krznara prosli tjedan kratke bunde od nerca. 26000 kuna. wtf? moja duga malne do poda je placena 35. prodajem za 17. nosena koliko se vec duge bude nose, jel. svake godine 500 kuna krznaru za storage (jucer nasla jednog za 400, al jbg moja je vec spremljena u hladnjak po 500) ajd sad, jel to pretjerivanje??
2015 04 18
btw ako je dam prekrojit i osisat, to je 7500 kuna. ako prodam svoju za 17, kupim novu za 26 (ajd, 24, valjda ce se htjet cjenkat ak skesiram?), to je 7000 kuna. hmmmm
2015 04 18
Ma bunde su jasno, sasvim druga stvar, bar po mom mišljenju... Ne znam, mislim da ću se ja ipak držati svojih cijena... Ako mi nešto stoji u ormaru već sto godina, a nikad nisam nosila ili sam dobila novo i znam da neću nositi, zašto ne usrećiti nekoga? Ali ovo mi je dobra ideja, ako se za nešto dvoumim da stavim veću cijenu?! hm, ali to onda ipak ne ide u prilog "hrčkologiji", jer ću se onda dvoumiti za svaku drugu stvar [:jezik]
2015 04 18
ahahah. znam tocno o cem govoris ;)
2015 04 18
al znas kaj: nakon sto mi je umrla baka, ja i mama smo morale ocistiti stan, isprazniti ga od stvari i tak. pomislia sam si, da sutra krepam, i ja bih svom djetetu ostavila more stvari s kojima on ne moze NISTA. ono, nemam ni kcer, da moze nosit omje stvari jednog dana, nego NIS. cak ni nakit nemre on siroti nosit, neg ce ga, koliko je dobrica i bedast, podijelim curama. whaaaaat?! elem, sve sto ja ne nosim, has to go. lakse ili teze, to je sad pitanje ;) za neke se stvari i dalje grcevito drzim ;)
2015 04 18
Baš sam prije par godina imala istu situaciju, baka je čuvala haljine još iz 50-ih, a kako je sama bila šnajderica, bilo je svega... Ali moram priznati da sam si 2-3 njene haljine zadržala i nosim ih, baš su mi fora, to je stvarno vintage... E sad, je li današnja robica koju kupujemo sposobna odoljeti tako dugom zubu vremena? čisto sumnjam [:tuzan]
2015 04 18
1 2 ... 75 76 77 78 79 80 81 ... 148