Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

hej Kaja ja dajem na rate, šaljem nekim kupcima robu na probu pa čak i onima s kojim nisam surađivala ako mi se čine okej i nitko me nije prevario [:smijesi] a i da me zahebe neću propast te mi stvari ionako samo stoje i zauzimaju prostor za Zagreb sve se može isprobati i pogledati, bez ikakve obveze kupnje, iako i to nekad nije dovoljno nedavno sam imala neugodno iskustvo jer je kupcu iz Zagreba jakna bila prevelika jer sam ju ja ocijenila kao M s obzirom da nije imala deklariranu veličinu a ja ne stanem u nju, kupcu je ispala jako velika [:sokiran] [:place] nije me tražila povrat novca već je rekla da će je dalje prodati, a meni je sad žao iako nije direktno moja greška, nije me tražila mjere a ja povjerovala [:vrti] najgore iskustvo mi je kad sam kupila torbu koja je slikana na djetetu a ja nisam pitala za mjere, zato pitajte tražite dodatne slike, mjere, sve što vam padne na pamet čist račun duga ljubav [:smijesi]
2015 04 09
Slažem se... meni je i najrađe da si netko pogleda i isproba... a najgore [:hihot] mi je slat poštom jer mi je uvijek kutija i pakiranje problem... nije meni žao tih stvari jer ih ja ionako ne bi nosila nego me muči eto etika i moral [:hihot] . Znači ak si nešto piknem kod tebe može i na rate [:hihot] , još samo da s karticama počnemo radit [:hihot]
2015 04 09
Ej kaja , ni ja ne prodajem skupe stvari...hahaha, acluode, ak zatreba daš nama na rate i popust-) [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 04 09
naravno posebno jer imamo zajedničku poznanicu krpičarku [:jezik] ona će biti jamac što ne naplatim od tebe naplatit ću od nje [:kesi]
2015 04 09
pa nemam baš jeftine stvari [:sokiran] ali ako smo normalni zašto ne? [:smijesi]
2015 04 09
najskuplji paket u pošti sam platila 60 i nešto kuna na moj račun jer je kupac bio okej sa slanjem Tiskom a torba je bila prevelika osim toga oni to tako naguraju da mi pozli btw nešto nevezano uz temu ali vezano uz tu torbu malo je falilo da je speglam jer se zgužvala i tako postavim ja dasku i peglu prije slikanja i hvala bogu uočim etiketu na podstavi [:znoji] a ono jelenja koža, zmijska i janjeća koža [:hihot]
2015 04 09
Dobro si skužila prije peglanja... meni je najveća blamaža bila kad sam, da curi ne bi odnijela zgužvanu košulju, išla popeglati, isflekala s vodom iz pegle jer je bilo kanemca, preprala je na ruke i odnijela na primopredaju mokru [:place] .
2015 04 09
moje najgore iskustvo je kad sam tek došla na krpice i slikala tuniku i slike sjajne i onda sjela i krenula postavljati artikl pa došla do sastava i okrenem je a ona sa satenskom podstavom rasparana barem 30-40 cm [:sokiran] , nisam ju nosila, ili sam je kupila takvu ili sam je je rasparala pri probi u trgovini ili sam je rasparala doma kad sam se divila svom odrazu u ogledalu [:hihot] nisam je naravno stavila u izlog
2015 04 09
O gle pa tu je party! [:smije] Ja imam za prijaviti "krštenje" na krpicama kada sam ženi izašla u susret i zamijenila tri svoje stvari, nove, vrijednosti 980 kn za "novi Sisley parfem" koji je bio fejk vodica pakirana u originalnoj ambalaži [:place] Što je najbolje, dvije od te tri stvari su opet osvanule na prodaji i to po dvostrukim cijenama, kod sasvim desetih članica!
2015 04 10
Kaja, ako mislimo na istu stvar, ne samo da si ju ti nosila, nego sam ju i ja nosila [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 10
cijene ovise o puno faktora: koliko je nesto placeno, kolika je sansa da cete ipak htjeti nositi to sto prodajete (taj je kod mene vazan ;))), koliko nesto realno vrijedi i koliko vam se zuri. tako se meni ne zuri, ali burkeove boss hlace necu nositi pa ih prodajem za ispod 100 kuna, dok svoje stvari, koje sam JA masno platila (i koje cu nositi ako se ne prodaju) prodajem s logikom "neka odu uz sto manji gubitak u odnosu na placeno"..
2015 04 13
550 za boss salonke mozda zvuci puno, ali placene su 2000 kuna (snizene sa 2900) i nosene su nekoliko puta. E sad, ako hoces boss salonke, mozes kupit moje (ili necije na krpicama) za 550, 400, 600, 1000.. il mozes u boss ducan, pa 3000 kuna puna cijena, 2000 uz 30% popusta. ili otic u njemacku u outlet pa kupit za 150 eura (plus troskovi puta). ako hoces salonke, odes u roberto i dobis kaj hoces za 100 kuna. kako god okrenes, kupnja na krpicama je POVOLJNA, posebno za brandove.
2015 04 13
ili primjer nakita: prodajna cijena zlatnog nakita (bez kamenja) je cca 350 kuna po gramu. prodajna cijena lom zlata oko 130 kuna po gramu. sve sto dobijes izmedju 130 i 350 dobro si prosao kao prodavac, sve sto KUPIS po manje od 350 kuna po gramu, dobro si prosao kao KUPAC.
2015 04 13
ja sam super zadovoljna svime sto sam kupila na krpicama, osim naravno s cinjenicom da ce te tu i tamo koja (/#"&)/#!!)(/" preveslat ( i pojeo vuk magare jer se IP adrese ne prate odnosno ne onemogucava se otvaranje novih profila osobama koje su blokirane na starima). opcenito jedina zamjerka koju JA imam za krpice je NEDOVOLJNA SIGURNOST KUPOVINE (vicem, cisto za slucaj da netko slusa, kaj sumnjam)..
2015 04 13
nedavno otisla u second hand trgovinu europa92, i za 150 kunića se obukla, curke moje sve je bilo markirano, pa vi i dalje pretjerujte s cijenama, novi auto kad ispeljate iz salona-nije vise novi [:smije]
2015 04 13
1 2 ... 74 75 76 77 78 79 80 ... 148