Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Sramota je da se takve oštećene stvari stave za prodaju. Mislim da bi admin trebao micati takve oglase. I još tolika cijena [:boji]
2015 02 19
??????ove su cipke zakon..ne bih ni poklonila
2015 02 19
Ja sada baš gledala tu na krpicama torbe( MK) pa ovo ovdje je katastrofa. Torbe neke nove ili čak nošene skuplje od curi koje preprodavaju iste. Primjeric, jedna cura na Facebook-u prodaje Set od velika torba, novčanik i sat ( MK) za cca 240 kn , a tu za te pare dobiš nošenu, ako dobiš::( [:vrti]
2015 02 20
Bok svima! Ja sam tu nova. Htjela bi samo reci da ja u svom ducanu imam neke orginal stvari i neke koje nisu markirane. Orginale prodajem jer sam ih dobila na poklon i ne svidjaju mi se te iz tog razloga stavljam cijenu 200kn. U cilju mi se rjesit tih stvari je ih ili necu nositi ili su mi prevelike. Slazem se da su neke cijene prenapuhane i da dosta ljudi pod orginal proda nesto sto nije orginal. Kod mene to nije slucaj. Eto, ja u svom ducanu imam dva parfema koja su nova, kupljena u parfumeriji i prodajem ih upola jeftinije nego u ducanu. Koliko god je 400kn puno, toliko je i jeftino za takav parfem jer je u parfumeriji 700kn tako da mislim da je osoba koja koja ga kupi jako profitirala. Sto se tice odredjivanja cijena, ja sam svoje odredila na nacin koliko je odredjena stvar kostala kad sam ju kupila, koliko je nosena i tu sam napravila neku sredinu, a obzirom da mi je u cilju prodati sto vise toga cijene koje imam su cak i premale za odredjene stvari, ali kao sto kazem u cilju mi se rjesit viska robe. Mislim da je blesavo staviti za kosulju kratkih rukava da kosta 150-200kn kad danas dobijes novu i kvalitetnu za 100kn. Znam da sam se raspisala, al eto.. [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Sretna prodaja i kupovina svima! [:jezik]
2015 02 20
Što sam duže ovdje to se više pitam tko je tu lud. Kupila sam torbu od 150 kn koja je bila u lošijem stanju od moje koju sam prodavala za 15 kn. Ali to je taj balkanski mentalitet, laži, uveličavaj, prikaži krivo sam da se dođe do love.
2015 02 24
Ja sam prodavala jednu svoju haljinu kupljenu u Zari, bijele boje. Prvotnu sam cijenu stavila 100 kn, i cura mi se javila jedna može li za 80, da će uplatiti za par dana.. I njoj sam prodala. ugodna suradnja ;) Kasnije sam saznala da je ta haljina bila dosta tražena na Krpicama [:smije] [:smije] [:smije] i da su ju neke cure prodavale za čak 300 kn [:sokiran] Ne znam, ne bih se dobro osjećala da nešto što sam platila 150 kn prodajem za 300 :/
2015 02 25
kad smo vec kod toga.. nesto nevezano za krpice. gledam katalog od e-kupi i smraci mi se.. majice po 200 kn i hlace po 400!! katastrofaa [:vrti]
2015 02 25
a mi ovdje nemožemo prodati majcu za 30,00 kn
2015 02 25
@unicornsparkles baš sam i ja gledala taj katalog, i nisam mogla vjerovat koje cijene. [:smije]
2015 02 25
Pa mislim stvarno, pretjerivanje, ili ono na rate [:sokiran] [:sokiran] pa necu ja jednu majicu ili hlace otplacivati godinu dana, svaki mjesec po 20-30 kn. Ma daj bjezi [:frustriran]
2015 02 26
[:smije] ajme meni [:vrti]
2015 02 26
ne kužim više ništa [:vrti] pa dali su svi poludjeli,,ovo je za kantu za smeće,,a 300 kn [:znoji] [:znoji] [:znoji]
2015 02 26
ma neki nemaju mjere ko ona kaj je prodavala stare I potrgane vansice u pol cijene [:smije] a gle došle su ko nove I čiste sigurno 600kn,pa sad stare I blatne 300kn [:place] [:hihot] [:smije] [:znoji]
2015 02 26
Nije ni za kantu, užas. ma ja mislim da stvari koje i jesu marke ako su majketi iznošene onda su za bacit ko i sve druge..bile il ne bile skupe kad su bile nove....a ono kao smrdljiva i pokidana majca marka je 300, a nova koja nije je 100..Tko voli nek izvoli, ja neću!
2015 02 27
ja sam artice plaćene 1000kn prodala za 250kn,nisu bile novo kupljene no nošene možda 3 puta I super očuvane..a vidim neke like stvari se prodaju po masnim cijenama......
2015 02 27
1 2 ... 69 70 71 72 73 74 75 ... 148