Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ne ljutim se, a ovo o ukusima je točno.. [:smijesi]
2015 01 22
[:smijesi]
2015 01 22
slazem se sa gizelle da rabljene stvari moraju imati dosta nizu cijenu
2015 01 22
Bila sam jučer u Alpini imaju odlična sniženja od 50 do 80%. Znači, možeš si kupiti nove i kožne čizme za 200 i nešto kuna. I onda ovdje neka cura prodaje rabljene cipele s vidljivim tragom nošenja za 100 kn. Nema smisla. [:vrti]
2015 01 23
a slušaj,ak netko jedva ima 100 kuna?????
2015 01 23
pa zato i kažem da bi rabljena roba pogotovo ako je imalo oštečena, ma ako ima jednu crticu trebala koštati ispod 100 kn osim ako nije markirana.
2015 01 23
Ja nisam nikad čula da alpina ima toliki popust, ne mogu vjerovat, to možda samo u Zg...U nas je 50% max i to rijetko, uglavnom idu na 30%. A za ove cijene, teško je biti pametan...Mislim da nema pravila, meni je jedino krivo kad netko baš baš pretjeruje..A tko je bez grijeha neka prvi baci kamen [:sokiran]
2015 01 23
Ja sam iz Pule i ovdje su momentalno takva sniženja u Alpini. I nije to pitanje grijeha ili biti bez grijeha, ovo su stvari tržišta i ekonomije. Ako rabljene i oštečene, a skupe cipele imaju svog kupca onda će takve i dalje postojati. ;)
2015 01 23
Rabljene i oštećene cipele koje netko kupi po velikoj cijeni je PREVAREN! Amen!
2015 01 24
elsa i ana na ebayu 70kn ovdje 200kn pa sto je previse previse
2015 01 24
Hvala Bogu da primjećujete i reagirate cure moje! U dva second hand shopa u gradu gdje živim može se kupiti odličan sako za 15 kn. Ima i masa jadne odjeće koju ne bi pas s maslom što se ono kaže, ali dobre jakne nađu se za 30, 35 kn, odličan zimski pulover bez greške sam platila 40 kn. A idem od pretpostavke da ljudi koji drže taj shop plaćaju porez, a vjerojatno i najam prostora. I zašto bi onda ovdje nošen pulover koštao preko 40 ili 50 kn? Nema nikakve logike. Ima i second hand shopova koji nabijaju cijene, ali nitko nije lud da kupuje tamo.
2015 01 24
Naš second hand je to "lijepo" riješio..kad nova roba stigne, cijene budu astronomske (so to speak), odnosno identične kao u pravom dućanu [:vrti] ...majice od 80-90-100 kn, jaknice od 200-250-300 kn, i tako dalje... Potom nakon nekoliko dana smanje malo cijenu...ali i dalje to nisu takvi jeftileni kao u tvojem postu... Potom za par dana još malo snize...i tako ide postupno prema dolje sav asortiman. Poanta je u tome... da onaj kome se jako nešto svidi, kupit će nešto po prvoj, većoj cijeni, čisto zato jer se boji da dok dočeka sniženja da će mu stvar nestati pred nosom i to radi nekoga tko nije žalio novaca za dati za tu rabljenu krpicu, i odnio ju im je pred nosom. [:hihot] To je jako dobra strategija jer se tako jaaako mnogo kvalitetne robe zapravo IPAK rasproda po onim najvišim cijenama koje su prvotno stavljene a koje su IDENTIČNE onima po dućanima sa novom robom, i donese mnogo zarade držačima dućana, Norvežanima koji ga drže.. [:smijesi]
2015 01 25
evo nek mi neko objasni jer mi stvarno nije jasno da određena krpičarka kupi od mene proizvod po jednoj cijeni ( 100 kn je bilo u pitanju) i idući dan na svom profilu prodaje istu stvar, kupljenu znači od mene, za 200 kn! to mi je stvarno bezobrazno [:frustriran]
2015 01 25
To djeluje bezobrazno, ali to je princip trgovine - kupi jefinije i prodaj skuplje.
2015 01 25
To nije fer ni korektno u slučaju da je prvi prodavač siguran da stvar ne vrijedi toliko ...
2015 01 25
1 2 ... 66 67 68 69 70 71 72 ... 148