Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

mislim da svaka roba ima svog kupca...ali čemu raspravljati o tome...ako netko može i voli, neka izvoli,ako ne neka gleda nešto drugo...pljuvati po nekome samo zato što može ili ne može nešto kupiti je jadno...
2014 12 28
Ajoj styleqeen, svako toliko netko sa ovakvim sličnim komentarom, pa imaju ljudi pravo iznositi svoje mišljenje, nije nitko nikoga pljuvao..sve stoji netko će kupiti, netko ne , netko će komentirati, netko ne, ali ne vidim da je na mjestu raći ljudima da je to jadno..i još to staviti pod parolu može li ili ne netko kupiti određenu stvar....o tome uopće n ije niti bilo rječi, jer ionako ne kupuju svi marke bez obzira na imovinsko stanje.. A cijela ova tema jest pod nazivom usporedbe cijena i komentiranja istih pa prema tome...Svatko zna da je burberry skupa marka, ali evo i prema mom mišljenju je to za jedan šal previše prvotno zato što je rabljen , a po svoj prilici ne od Merilinke ..i onaj tko ima novaca stvarno mislim da će po toj cijeni ići kupiti novi šal ili barem neku nižu klasu, jer za te novce stvarno možeš naći super šal..a ako si ne moš priušiti burberry po meni je totalno bespotrebno kupovati na neviđeno po te nove šal..
2014 12 29
E da, a ovaj za 475 eura je deset puta kvalitetniji, a da se prodaje kao dosta nošen na krpama trebao bi ići za recimo max 200 eura, a onaj tamo je skoro toliko a nije ni trag ovom..ono je tanki pamuk, a ovo kašmir..bar se meni čini
2014 12 29
Ne znam zašto ste se uhvatili skupih stvari..pa normalno da će se prodavati skuplje..puno mi je gore kada se stvari sa e bay-a prodaju 10x skuplje, ma i više...užas
2014 12 30
mivis2, nije fora pljuvati s lažnog profila.
2014 12 31
Ček malo, pljuvanje bi bilo da nije stavila linkove [:sokiran] , ovako su to gole brojke i činjenice vidljive kad se otvori link. [:kesi] Ova tema i služi tome da se upozori na enormne razlike u cijeni, s tim da se kredibilitet potkrijepi linkovima, a upravo to je ona i učinila. Prema tome, sve legitimno. [:zaljubljen]
2014 12 31
gitadevi mozes mi objasnit pojam 'pljuvat'? Radim ono sto je i naslov teme, pokazujem kakve kradljivice ovdje postoje. Uzeti nekome 500kn nije mala stvar. Sto se tice lažnog racuna, imam i onaj takorec pravi ali samo sam kupac, ne prodajem jos nista! Zato mi ovakve stvari i smetaju! Uljeshura [:poljubac] [:poljubac] tocno to!
2015 01 01
Pozdrav, nova sam i imala do sada svakakvih iskustava.. Ali mi je zanimljivo da cure nisu ni malo fleksibilne oko cijene posebno kada se isti artikl može trenutno kupiti jeftinije u trgovini.
2015 01 06
i još je top član [:vrti]
2015 01 09
Tu sam nova pa evo da se prikljucim temi. Iskreno sokirana sam cijenama.Ne mogu vjerovati! Jesu ovdje svi poludjeli ili sam ja luda? Najbolja mi je ona NOVO!izuzev sto stoji u ormaru 5god.(vec se napola raspala roba). Pa ovdje ne bi trebalo, ni smjelo biti nista preko 150kn. Ideja je super,ali kao sve ostalo ljudi to moraju zloupotrijebiti.
2015 01 13
Sto nije poanta da se rijesimo stvari koje nam smetaju u ormaru? Nadopunimo nekom drug robom ;)Ali eto smeta mi stara haljina koju sam jednom ili dvaput obukla, pa mi bas ne odgovara ali ona je NOVA! nema veze sto je stajala neko vrijeme jer pamuk se ne raspada,ALI posto je tako krasna i meni vise ne treba ne dam je ispod 100kn.
2015 01 13
mivis2, poanta je u lažnom profilu, Dakle, imaš pravi, ali kad trebaš kritizirati, to radiš s lažnjaka? TO nije fora. Pljuvanje može biti legitimno ili nelegitimno, ali praviti novi profil da bi ga se radilo, to je jadno.
2015 01 15
bok svima! i ja sam ovdje nova, tu sam došla kako bi nešto kupila. I mene također šokiraju cijene nošene robe. čak sam naišla na pojedine artikle s etiketom koji imaju manju cijenu od nošenih stvari.
2015 01 15
Loksi, najčešće i je tak.. Netko normalan radje proda nesto s etiketom povoljno i kupi nesto drugo.. A ostatak ekipe valjda samo puni kasice [:poljubac] vremena jesu grozna i novac potreban al ovoooo..vrijeđanje inteligencije [:vrti]
2015 01 15
ne mogu sad nac, ali sokiralo me da netko prodaje amisu pletenu haljinu za 350 kn od akrila [:sokiran] ne sjecam se da sam ikad vidjela da se prodaju za vise od 250 kn u ducanu, cak nije ni vunena. ista korisnica prodaje kardigan iz manga za 500, napisano da je placen 1000. za tu cijenu sam vidjela samo svilene haljine i kapute, eventualno nesto od kasmira. makar se sve to moze nac u njihovom outletu u pola cijene
2015 01 16
1 2 ... 64 65 66 67 68 69 70 ... 148