Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

a curke nije bitno što neko preproda za dosta dosta skuplje, oni imaju staviti cijenu koju zele bila ona normalna ili ne. na vama je hocete li kupiti, inace samo zaobiđete bez da se gube zivci i energija [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 12 18
Ja sam onaj link stavila prvenstveno da cure vide i da si kupe jeftiniju haljinu,jer je situacija kakva jest,uz sve troskove u ove dane,tesko si netko moze puno odvojiti za haljinu,a htjele bi si kupiti...a u nijednoj recenici nije stajalo ime doticne,nego link haljine,gdje se ni u linku ime ne spominje..velim opet,ona mi je totalno bila nebitna,nego usporedbe cijena haljina.
2014 12 18
Ja ne kužim zašto se neke cure ljute ako se uspoređuju cijene,..Pa budimo realne, ako iste dvije stvari u jednom dućanu recimo koštaju 100, a drugom 200 pa logično je da će svatko želit kušit jeftinije..ne vidim problem..Nitko ne osporava nikome pravo da stavi cijenu koju i kakvu želi..
2014 12 19
Ja sam se naljutila zato što je MajaKraljik lagala. Napisala je 'iste haljine kao moje' - a uopće nisu iste. Ne toleriram kad netko laže, volim iskrene ljude, lažljive ljude ne volim.
2014 12 19
Eta,ja sam linkala stranicu zene koja ima vise haljina,a medju njima je i kao tvoja,sa dubokim V izrezom i sljokicama na V izrezu.Tko god otvori link,vidjet ce da imam pravo. I po vec ne znam koji put naglasavam da se ne radi o slikovito svim tvojim haljinama,vec o usporedbi te jedne,i da jos uz to zena ima i drugih haljina,citiram sebe "pa,i ljepsih".Necu vise raspravljati,jer ocito si jos zelena za neke stvari,curica koja se vrijedja,i ne das si reci,shvatila si to ti osobno,a uopce se ne radi o tebi,vec o cijeni haljina.Prozvao te imenom nitko nije,sama si se prozvala i toboze uvrijedila,samo ne znam radi cega. Lijepo te pozdravljam,zelim ugodne blagdane i sretno u prodaji.
2014 12 19
ja ne vidim istu haljinu kao moju pa te molim da dokažeš što pričaš i staviš točan link haljine koja je ista kao moja
2014 12 19
Na Arizoni haljine po 60kn, ovdje 200kn. [:smije] [:smije]
2014 12 19
Overstock,svi ovdje nabubali paprene cijene haljina,ja je trebam,i iz principa necu kupiti ovdje,jucer narucila s doticne stranice,za 200-300kn kupim markirano u trgovini,a sa stranica 2-3 super haljine [:smijesi]
2014 12 19
Normalno. Odeš u prvi kineski i na Arizonu sve nađeš za pet puta manje cijenu. Ali tamo nisu guzice u prvom planu pa se ne vidi da je to ista haljina. :-)))))
2014 12 19
Ajde hvala bogu da netko razmišlja kao i ja [:zaljubljen] pogotovo ovo za guzice [:place] [:hihot] i koliko njih isto tako nakupuju haljina po niskim cijenama i tvrde da su extra kvalitetne,i prodaju ih ovdje po abnormalnim cijenama,jer znaju da curama trebaju haljine za N.G...kako nisko i pohlepno.
2014 12 19
Ma neee, nije to kineska robetina, to je talijansko. Kvaliteta par ekselans. [:smije] [:smije] Vrhunska replika šanelice sa dva o. [:smije]
2014 12 19
[:hihot] [:hihot] [:place] [:place] Ako je talijanska,onda još gora neg kineska,Italija mi prek puta pa to jako dobro znam [:smijesi]
2014 12 19
MajaKraljik , sada si i sama dokazala kako lažeš jer nisi mogla naći link haljine iste kao i moja, tako da, završavam raspravu jer je život previše kratakat da ga trošim na lažljivce
2014 12 19
Svaka cast,rijeci su na mjestu... :)
2014 12 19
Eta, kaj si ti prepotentna i bezobrazna [:sokiran] Kako ženu možeš nazivat lažljivicom zato kaj je iznjela svoje mišljenje? Jesi ti lažljivica kad pišeš da su ti sve stvari visoke kvalitete i da su "tamošnje stvari vrlo, vrlo kvalitetne" (Italija, Turska...)? Jebate, kao da smo sve glupe, vidimo od kud si, znamo gdje tamošnji ljudi idu u shopping i realno - roba ti ne izgleda vrhinski jedino kaj se naprčiš pa misliš da izgleda bolje nego kod drugih......
2014 12 20
1 2 ... 62 63 64 65 66 67 68 ... 148