Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Bok, misljenja sam da roba koju prodajete a niste nosili i ima etiketu mora ici barem 50% jer realno ducani daju do 70% popusta. Ako ste nosili proizvod on mora biti snizen 70-80% od prve cijene, ja osobno tako i prodajem i kupujem. Sve drugo nema smisla na ovoj stranici. Eto komplet od max mare koji sam platila 3000kn prodala sam za 350kn sve drugo bi bilo bezobrazno izvlacenje novaca od drugih korisnica koje isto traze sto i ja...povoljniju robicu. Lp [:smijesi]
2014 12 01
gledam sad malo po stranici, i vidim čizme koje cura prodaje za 180kn a u trgovini Maxi Nova takve su 49.99kn [:sokiran] također ista osoba prodaje haljinu za 140kn a opet u trgovini Maxi nova je 49.99kn. Što je najbolje ima sve pozitivne i to preko 30 njih..
2014 12 03
evo još njih ima, kupila danas haljinu za 49.99kn kn u maxi novi, a ženska prodaje tu takve po 100kn. i kaj je najbolje ti imaju više prodanih stvari nego ja, a digne cijenu još barem duplo gore :facepalm:
2014 12 03
@gremlinka - nagledat ćeš se svega ovdje [:hihot] još je gore kad pročitaš ovdje da neke kupuju u SHS-u i onda tu prodaju po 5x skupljim cijenama ... [:boji]
2014 12 03
a cipele/čizme (i u maxi novoj i tu na profilu) seljačluk teški... (bar meni)
2014 12 03
a gle, nekome se sviđa nekome ne. ali eto bolje platiti 50kn nego 180kn. iako se nađe i tamo dobrih stvari. ja imam 2 čizmice, jedne do koljena, druge gležnjače i meni su zasad dobre. čak su i udobne. u gležnjačama sam bila cijenu noć vani i nisu me noge boljele, što je čudno u mom slučaju :D tako da si svatko nađe nešto po svom ukusu [:smijesi]
2014 12 03
ZAMJENE sa curama iz Virovitice... navaliteee curkeee..
2014 12 05
ja nisam dugo ovdje i uvijek sam kupac..imam za sada samo par krpica,reda radi :) kud ja nisam bila kad se vodila ta rasprava jer bi imala damama šta reći i usta im začepit! evo sad sam bjesna..i ja sam viđala nenormalne cijene i uglavnom se smijala...ali sad više nije smješno.. većina nas je ovdje da kupimo jeftino i da zaradimo koju kunu..prodavač može naglasiti da je roba nova,naravno,kako bi dočarao kako izgleda,ali samo iz tog razloga,ne radi opravdanja visoke cijene...jer mene osobno briga dal je nešto potpuno novo ili nošeno par puta,bitno samo da je očuvano..da mogu kupovati novu robu,nebi bila ovdje.. isto tako i što se tiče brendova...netko pati od toga..meni i to svejedno..zato neću nikad dati 400kn za trenerku jer je orginal nike naprimjer..i da imam novaca nebi..a te što se ovdje hvalisaju,nek se pokriju ušima od srama..fujj!! evo nek se meni slobodno jave u box te koje će vrijeđati i preko foruma i poruka...nek nastave živjeti svoj savršen život i odlepršaju odavdje..jer ako imaju toliko novaca,onda im sigurno kruh ne ovisi o tome hoće li svoju torbicu prodati ovdje za 8000kn... joj,ma samo da mi se hoće jedna takva javiti..pokazala bi joj da joj novac ne može kupiti razum i ljudskost...
2014 12 07
jbte ovaj essence puder je prije bio 25kn vidi sad skoro 40.. kako to smeće poskupljuje strašno nešto
2014 12 14
Slažem se ima ljudi koji tu stavljaju stvari kupljene u jednom jeftinom dućanu za 50 kn i onda to prodaju tu po 150 pa nadalje ( čizme, suknjice, haljine ). Po meni to nije lijepo jer svi smo tu da dobijemo koju kunu, a ne da pravimo blesave jedni druge bubanjem cijena koje nemaju veze s vezom. Ali et nismo svi isti, očito. Zato je dobro uvijek dobro pregledati i pronaći jedan omjer cijene i kvalitete, ali svaka roba ima svog kupca.
2014 12 14
MajaKraljik, to što ima na toj stranici na fejsu su sranja nekvalitetna i nisu ni približno dobra kao moje haljine. slobodno ti prodavaj kinesku robu, ali ne moraš ako ti ne ide pljuvati po meni i lagati ostale cure. započela si rečenicu s lažima, jer nema ni jedna kao moja.dakle,ono što je vidljivo iz priloženog je tvoje laganje. lažeš, a zbog toga te sram bilo.
2014 12 18
Eta jes ti pukla? To ne prodajem ja,nego sam nasla povoljne haljine na toj stranici za svaki djep.I otkud ti znas kakve su haljine od te zene?I zasto da ja vjerujem tebi na rijec da su tvoje bolje?I nisam to usporedila radi kvalitete vec radi cijena,jer puno cura kao ja trazi haljinu samo za tu Novu G.recimo,i za te novce je haljina super.Za te tvoje cijene,iskreno,koje ti imas,radije odem u trgovinu,i opet dam manje za dobru haljinu,i ne cekam,i ne platim postarinu. [:smije] Znaci laz je sto kazem da su haljine dobre? Ajd dobro ako je to laz. I ja nikog ne pljujem,da sam nasla jos slicnih haljina,isto bih napravila,bila to Ivana,Jovanka,Manda ili Djurdja [:pospan] jer to je istina
2014 12 18
Laž je što govoriš da su haljine iste, a nisu. Pa odi u dućan,tko ti brani. Bavljenje tuđim oglasima i tuđim cijenama je posao tipične žene. Lijep pozdrav ti želim.
2014 12 18
Naslovnica i elfs majica iz prastare kolekcije za 700kn? Znaci u trgovini dok je bila sezona te majice je kostala 300kn najvise. Ne znam, mozda djevojka razmislja da joj na cijeni daje to sto je kolekcija stara tri cetiri godine [:smije]
2014 12 18
Draga,ova tema je i otvorena za usporedbu cijena,ne? I ocito nisi shvatila poantu price,nisi uopce ti kao ti bitna,ali dobro,svaka tebi cast sto si ti netipcna zena [:zaljubljen] ,pa ocito obozavas samu sebe.Kao sto ti tvrdis da su tvoje haljinice prepreprekrasne i kvalitetne,tako ja tvrdim da ja imam pravo. Lijepi pozdrav i tebi [:poljubac]
2014 12 18
1 2 ... 61 62 63 64 65 66 67 ... 148