Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Pa di si ti to vidila Daliju22? [:hihot]
2014 11 24
Da se vratim stranicu,dvije u nazad i odgovorim korisnici Busbulic.. dakle ovako, kad smo vec kod truda i ti si sebi dala truda da napises ove besmislice. Nakon mog upozorenja o tvojim ultra visokim cijenama si izbrisala 50% artikala, zasto? Zar je bolje maknut artikle s krpica koji ti u kuci netrebaju, nego sniziti cijene i prodati ih? Vidim imas velik ponos. A sta je najbolje od svega po tvojim odgovorima se da zaključiti da si ti sve platila skupo, a sve ostale cure koje prodaju identične artikle ko i ti kupile identičnu stvar na popustu? Kako si samo to smislila haha, radije se pomiri s tim da krades ljude i to ti je to.. nema potrebe za izmišljati toplu vodu. Torba koju si spomenula je iz City Stylea , jedna jedina kakva provjera prave i lazne koze ne znas ni o kojoj se korisnici radi. Haljina koju si prodala za 150 kn, mora da te korisnica molila danima posto kod vecina artikala pise 'nema zamjena,cijena fiksna' jak ti dogovor oko cijena :D Al dobro, moras prodat skuplje da si zaradis novčeke za neke nove fejk stvari u kuci [:smije] jer kupovat lažnjake je (nazalost) sve sto znas....LP [:poljubac]
2014 11 26
Mislim da si previse vremena u zivotu potrosila na ovaj komentar . LP
2014 11 26
Iva, evo snizila je. Na 510. [:smije]
2014 11 27
Ja mislim da ako netko ima toliko novaca da kupi tene ili cipke od 7000 kn više pari onda stvarno logično proizlazi iz toga da nema smisla da ih prodaje na krpicama jer ima jakoooo puno novca..i 7000 kn mu ne znači puno jer imaju stotine tisuća kuna, i jer će opet kupiti novu torbu ili cipele za isto toliko, a s druge strane netko živi dva mjeseca od toga...i sve što neki ljudi ovdje među recima hoće reći je upravo to, da možda ima ljudi koji prodaju stvari višak stvari jer nemaju, a ne zato što imaju previše i da to nitko od nas ne bi trebao zaboraviti.. Dakle ima ljudi koji iz zabave prodaju stvari koje su im dosadile nakon dva nošenja pa su kao nove pa i vrijede 4200 kn,ok, a onda opet tko ima te novce sigurno je logično da će otići u dućan pa si kupiti nove, a ne kupovati na neviđeno preko neta i krpica..,kad malo bolje razmislim puno je nelogičnosti i besmisla to sa cijenama od par tisuća kuna....barem meni..
2014 11 27
ne mora imati 'stotine tisuća kuna'. Možda pegla kartice da bi se dočepao nečeg takvog, zatim se moda promijeni, pa taj netko proda jeftinije na 'krpicama' i ima početni kapital za sljeeći objekt želje..... Netko tko ima (uvjetno rečeno) puno novaca ne mora automatski biti rastrošan - zar da baci ono što je skupo platio? Nije li bolje da proda (kupi) ovdje? Znam neke više nego dobro stojeće ljude koji su to postali zato jer su ekonomični, 'znaju s novcem' i nisu bahati, iako bi si to mogli dozvoliti, pa im nije čudno ni mrsko kupiti dobru skupu rabljenu stvar. Ili je prodati.
2014 11 27
Ma meni osobno nema smisla" peglati kartice" da bi se dočepao neke marke ako nemaš love za nju jer onda očito imaš prvo mislit naneke prečnije stvari. To nisu za život neophodne stvari, ako za markice novca imaš imaš, a ako nemaš ne kupiš ih, jer očito ih onda ne moš priuštit.
2014 11 27
Ma meni osobno nema smisla" peglati kartice" da bi se dočepao neke marke ako nemaš love za nju jer onda očito imaš prvo mislit naneke prečnije stvari. To nisu za život neophodne stvari, ako za markice novca imaš imaš, a ako nemaš ne kupiš ih, jer očito ih onda ne moš priuštit.
2014 11 27
I tu ne mislim na prosječne žene koje dvaput u životu odluče kupiti sebi markiranu torbu ili cipele pa kupe na rate ili kartice, to je nešto drugo, govorim o onima koji imaju skoro sve markirano ljer baš moraju nositi sve marke.
2014 11 27
Za što je ovo kupon???
2014 11 27
Posve se slažem Majalike. Ali, sto ljudi, sto ćudi....... Imam poznanicu koja je stalno u banani s lovom, nikad je nema, kasni s plaćanjem osnvnih računa, svako malo mora pobjeći iz podstanarskog stana jer nema za platiti ni podstanarinu, ni račune za struju, vodu.....ali su joj zato sve krpice markirane, o kozmetici da se ne govori. Bila sam prisutna kad se oduševila nekim komadom robe na nekoj curi 'Vauuu, kako dooooobro, gdje si nabavila?, savršeno!!!...'; ženska joj kaže da je to neka stvar s akcije iz nekog 'običnog' dućana i oduševljenje odmah splasne u blagi prezir. Žalosno. [:pospan]
2014 11 27
Evo ja necu pretjerat sa cijenom.....dajem sve stvari koje su mi na profilu tako da vi predlozite cijenu....Bubnite bzv i mozda se dogovorimo..........Preprodajte sto god zelite.... [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2014 12 01
evo dajem sve za 280 kuna
2014 12 01
Smatram da sve polovne stvari trebaju imati i u pola manje cijenu bez obzira koliko bile lijepe . [:zaljubljen]
2014 12 01
evo moje imaju 1/4 cijene pa navalite [:kesi]
2014 12 01
1 2 ... 60 61 62 63 64 65 66 ... 148