Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Zanotti prodaje RE Artu ne Karla
2014 10 17
Krpice sam nedavno otkrila i od tada sam konstantno na stranici, stalno nesto trazim gledam skicam. I iskreno neko mora objasnit curama da se za nosene hlace ne moze trazit 150,200 kn. Ipak su nosene i oprane Bog zna koliko puta i cinjenica je da nemaju veze s novim hlacama koje se u ducanima kao sta je H&M mogu nac za 100 kn. Dalje ako je nesto "LIKE" chanel ili givenchy onda to noje chanel i givenchy i nemoze kostat 700-1000kn. Netko tko ima 1000 kn za torbicu nece je kupit ode. Dalje ja osobno nosim samo zara i nike odjecu i svjesna sam kako se zarina i nike-ova roba izoblici od nosenja i pranja a necu ni zamisljat sta se onda desi sa teranova robom. Nedavno sam naletila na to da cura prodaje relativno nove rebe 4 para iz h&m-a i bershe za 200 kn (znaci sva 4 para 200 kn) da sam ih ulovila kupila bi sva 4 para. Tako da cure moje drage ja znam koliko svak cijeni svoju odjecu i obucu al nesto cim se obuce i opere po meni vridi 50% manje od placene cijene. Bilo bi bolje da stavite realne cijene mozda bi nesto i prodale. Hvala.
2014 10 17
Ahahaahahhaa maska za spavanje
2014 10 19
Prodavala sam jedan šal za 35 kn. Bio je plaćen barem preko 150 kn, nošen samo jednom i u odličnom stanju, i doživjela sam situaciju da je djevojka rekla (pomalo uvredljivo) da neće "to" platiti toliko novaca, kao da pretjerujem s cijenom. Uglavnom, pretjerivanje s cijenama je jako subjektivna stvar. Nastojim sve prodati po nižim i pristupačnim cijenama jer mi je prioritet rješavati se stvari. No, ako je nešto potpuno novo, nenošeno ili odjeveno samo jednom, cijena iznosi 40-50% iznosa koji sam platila za taj artikl. Mislim da su to razumne cijene. Treba gledati i na stanje u kakvom je odjeća, koliko je plaćena, ima li trenutno u trgovinama nešto slično.
2014 10 19
izgleda da su se krpice pretvorile u exkluzivizni butik sa cipelama [:hihot]
2014 10 22
Barbsi čisto sumnjam da će ti se itko ikada javiti, nije svaka tema za reklamu samo si dosadna!!
2014 10 22
Ajme cure! Pa ja ne mogu vjerovat jos uvijek da ima takvih džiberki ovjdje da se prave mutave em ne znaju izračunati cijena + postarina, pa racunaju tako da oduzmu to dvoje, pa se izvlace na djecu, pa me izmaltretiraju sa slanjem slika pa im na kraju bude preskupo, a ako je jeftino zasto je jeftino, a ako ponudim platit postarinu jer vidim da im se nesto svidja onda mi nude zamjenu hahahhaha! Pa ja s luda vise umirem svaki dan kad se ulogiram ovdje! [:smije]
2014 10 23
jesam ja jedina koja ne razumije zašto se KOPIJE trenirki prodaju po 200-250kn?! prije par mjerseci kupila sam si u Reeboku komplet (donji dio trenirke + gornji dio) za sveukupno 150kn. sniženo 75%. i ne razumijem, ako se originali mogu naći po 150kn, zašto su kopije po 100kn skuplje?
2014 10 24
zato sta reebok i adidas nisu u istom cjenovnom rangu, pa bi kopije reeboka bile jos jeftinije od kopije adidasa. ako me razumis :)
2014 10 25
Meni taj novčanik izgleda poderan na jednom mjestu iznutra i kao da je nošen barem 200 puta [:hihot] Svejedno, ni novi takav ne vrijedi 120 kn, čovječe... [:smije]
2014 10 25
sada sam vidjela na webu, kompleti trenirka od adidasa su po 650kn. cjenovno kao i reebok također, od pume se s lakoćom mogu naći kompleti od 180kn na sniženju.
2014 10 25
al ne mogu vjerovati da se i na ovoj temi neke reklamiraju [:smije]
2014 10 25
slažem se, snobovi, a još mi je gor kad nosi stvar i već je poderana, a još uvijek traže 300 kuna za nju ili 200 sramotno od pokondirenih tikvi
2014 10 27
joj ma meni su te cure samo komične... prodaju će ostvarivat vrlo rijetko i to samo njima ide na štetu. ipak je ovo stranica s većinom rabljenom odjećom, i nitko ne misli plaćat nešto rabljeno (pa makar bilo nošeno na samo sekundu) kad za istu, ako ne i manju cijenu može dobiti tu stvar novu iz trgovine. svašta. bolje prodati više stvari po jeftinije, nego jednom godišnje nešto 'skuplje'. al meni su ipak najdraže one cure koje za svoju odjeću napišu 'prelijepa haljina', 'fascinantna majica' i slično [:hihot] kad ti je to sve tako super, zašto ih onda prodaješ, kupci su tu da procjenjuju što im je predivno, a što ne [:kesi]
2014 10 28
Ja evo prodajem NOVI adidas donji dio trenirke original i malo sam gledala koju cijenu da stavim i zaista nisam znala pa sam stavila 100 kn (: ne znam dal je to previse ili ne al s obzirom da fejk stvari prodaju po tri puta vecoj cijeni mislim da je ovo moje ok (:
2014 10 28
1 2 ... 57 58 59 60 61 62 63 ... 148