Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

elenaalma - čak me cijena i ne šokira toliko već cipele same po sebi. Za ples u bordelu, niš više [:smije] [:smije]
2014 10 01
Gea - to je za sexy noći s dragim. [:hihot] [:hihot] Ne znam samo kako bi napravila tih 10 koraka od vrata do kreveta samo [:smije] [:smije]
2014 10 01
Mislim ako ti se cijena za neku krpicu čini prevelika lijepo date svoju ponudu.meni nema ništa gore kad mi neko pošalje prljavu obuću ili poderanu odjeću a to još i platiš da ne vrijedi toliko. [:ljut] dobro se zna da ni u caritas ne nosimo prljavu,zgužvanu ili poderanu robu.nije važno jesam to platila i 10 kuna i da je to iznošeno nego da je to uredno. do sada nisam davala negativne ali ću sada početi.
2014 10 02
@jazmal - ako je nešto nošeno par sati to onda više nije novo! Daj se naučite tome.
2014 10 02
[:smije] [:smije]
2014 10 02
Ove štikle su nešto naružnije što sam ikada vidjela, čak su ružnije od Zanotti tenisica na petu i Uggsica zajedno [:hihot] U biti lažem, ništa nije ružnije od Zanottica [:vrti]
2014 10 03
Za original zanotti ako je jako dobro ocuvan je cijena od 1100 kn itekako ok. Pogledajte malo po ebayu cijene nosene dizajnerske obuce - cak su i vece od ovoga. Ne govorim sad o cipelama koje su iznosene ili sa defektom vec o jako dobro ocuvanima. Za onoga ko voli skupe dizajnere a ne moze si ih priustit je opet prihvatljivije kad ovako s vremena na vrijeme naleti neko s originalom koji je dosta dobro ocuvan. 1100 kn je puno al nekome je to prilika. Ko voli nek izvoli
2014 10 04
ne slazem se s pokretacicom teme. i za puno i za malo love se mozes zeznut. kupit premalo, preveliko. odlicno, pa smrsat, ostarit, slomit kraljezak pa se morat odrec visokih peta. jednostavno se predomislit ;)
2014 10 06
Upravo skontala da je moj oglas prozvan ;) Bome je original i cipela i kutija i naljka i 3700 kuna placenih za sandale je bilo zaistac :))) Ni ja ne vjerujem da sam toliko ruknula za suze ;))
2014 10 08
A ak je nes noseno 2 sata, meni je isto kao novo. U svakom slucaju, na fotkama se vidi sve.
2014 10 08
Jeste vi koke svugdje nabrijane il samo na ovoj temi? [:smije]
2014 10 08
teško je ne bit nabrijan kad je na stranici 60,000 kokoši [:smije] [:smije]
2014 10 08
Ne radi se samo o markiranim stavrima već opcenito, cure kupe npr. neki puder za 100 kn koriste ga 5 puta i onda ga ovdje žele prodati za 90, dok platiš poštarinu i puder možeš ga kupiti i u ducanu! stvari čim su otvorene pada im cijena za sve korišteno -50% i još puno takvih sličnih situacija viđam....
2014 10 10
@Jazmal, koji ducan kod nas drzi Zanotti? :) Malo offtopic, ispricavam se
2014 10 15
Giuseppe Zanotti drži koliko ja znam Karla, neka me netko ispravi ako griješim
2014 10 15
1 2 ... 56 57 58 59 60 61 62 ... 148