Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ove neon čarape su iz deichmanna ak se dobro sjećam i mislim da je 5-6 pari došlo 40-50 kn [:kesi]
2014 04 25
ne zna ona preračunat dinare u kune
2014 04 25
Nije me bilo ovdje neko vrijeme, ali vidim da se nije ništa promijenilo. I dalje presmijesne cijene, a što je najzalosnije te stvarčice se prodaju brže od pristupačnijih.
2014 04 25
kod mene je zato sve u POLA CIJENE + artikl do 15 kn gratis, a svejedno teško ide i razglasila sam i na forumima i na profilu i nitko se baš ne javlja.. jesu mi stvari tako dosadne? xD
2014 04 27
bok cure ja sam se prije nekoliko dana priključila na krpice,,,,gledala sam malo cijene i vidim da ima "prenapuhanih" ...ja sam svu robu stavila u pola cijene koliko sam ju platila, a nošenu i više... npr. donji dio badića vidim da prodaju po 60 kuna nenošen al meni je to previše pa sam stavila 15 kn i još cure traže 20kn sveukupno s poštarinom................ ;(
2014 04 29
@Damajanti nisu nikako, ali recimo nisu moj stil, osim LOTa kariranih tunikica [:place] zašto to nisam prije vidjela [:tuzan]
2014 04 30
Djevojke da vas pitam onda koliko biste cijenile ovaj parfem, 30 ml, korišteno možda 7 ml [slika:1053b913-0164-4c23-9d46-491c5aeb235c]
2014 04 30
Ja htjela kupiti tally weijl majicu, kao od trenirke, na patent, isla gledat u taj ducancic, cijena 69 kn, razmisljam si - ako je nova toliko, idem pogledati n. Krpice, nosena bi trebala biti u pola cijene, kad tamo - 60, 50 kn plus postarina, pa da je i primopredaja, to je previse, cim ti kupis nesto, tom.Pada cijena za 20 posto, ako skines etiketu, cijena dolje za 40 posto, ako nosis, 50-70 posto [:ljut] - ja lotove prakticki novih majica prodajem za 60 kn plus poklon, a one jednu majicu koju za skoro istu cijenu mogu kupiti u trgovini [:hihot]
2014 05 01
aj ken beliv - doslovno... prošle godine jednoj prodam nove nenošene sandale za 90 kunai i sad vidim da dotična te iste ali nošene preprodaje po 150 kuna... o majko moja stvarno na što su sve ljudi spali
2014 05 01
Kaj se čudite moje dame? Pa tu vam cijena nošene krpe ima veću vrijednost nego one s etiketom i nove [:place] [:place] [:smije] [:smije] Neke stvari je ipak bolje kupit u dućanu.
2014 05 01
Da tako je, nazalost! zato i je prodaja stala, pa nisu ljudi novce nasli na cesti. [:frustriran] [:ljut] [:ljut]
2014 05 02
Meni nije jasno kako itko može staviti predmet na prodaju i još dodati kako "fale cirkoni", "malo je poderan", "izvučeno par niti" i slično tome, ali to "ništa nije strašno i dade se zakrpati/zalijepiti". Takve stvari su za nosit po kući a ne za prodavati. [:smije]
2014 05 02
Joj pa kak ne, da vidiš na kakve sam bisere naletila prošlih dana [:hihot] I ajde da su onda cijene niže, al ono simbolične za te predmete, ali ne to je uvijek "skupo plaćeno" pa su cijene takve [:hihot] boli mene kuki jer to marka, ako nije nosivo [:vrti]
2014 05 02
piše 0,99 funti a to je prema srednjem tečaju nešto manje od 9kn, da ti pozli.......
2014 05 03
Ja zbilja ne kužim čemu cijela ova tema, pogotovo sa toliko stranica - svatko ima pravo staviti cijenu koju želi. Na kupcu je da si razmisli/provjeri/odvaže i sl. Ako kupi 10x skuplje, mislim, tko je kriv? Po mojem kupac, jer ne zna misliti. I još nešto - ako je negdje drugdje jeftinije - kako znate otkud to tom prodavaču? Možda je on kupio od nekog drugog skuplje? Ili u nekom dućanu. Kaj, sve na krpicama bi trebalo biti ispod najniže cijene koja se nađe ne netu? Ponavljam, nije prodavač kriv ako je kupac glup.
2014 05 03
1 2 ... 48 49 50 51 52 53 54 ... 148