Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

ma daj što uopće imaš razmišljat, dobro si napravila, pa nemožemo svi sam šutiti, a fala bogu zato i postoji ovaj foum, bude se njoj to odbilo kad tad
2014 03 08
elenaalma, vidjela sam danas identične NOVE NOVCATE u newyorkeru za 9kn!!!!!!!!! zašto bi netko davao i kunu za ovakvo nešto?
2014 03 08
Ma ja iskreno ne bih dala ni kunu ni za nove ali ovo kad sam vidjela šokirala sam se!! Čak sam joj mislila poslati poruku da se ne bruka i obriše tu sramotu, ali sam odustala, nije mi se dalo.. Netko bi joj trebao reći da stvari imaju svoj rok trajanja, a ovo je bogme već odavno zrelo za smeće!! Svašta smo već tu viđali ali ovo je stvarno najgore što sam ja vidjela [:vrti]
2014 03 08
Isuse propustila sam te 'ostećene 41 tenisice' jer ih je pametnica maknila kad je skužila valjda. Mooooolim vas recite da netko ima sliku? [:tuzan]
2014 03 10
ja sam htjela kupit neso od jednezenske ali par stvari.. znaci par tobi istih samo druge boje.. i pitam ako uzimam vise, i jos navukla svoje frendice da uzmu, i da, pitam jel ima kakav popust kaze ona naravno da moze.. i skine mi po 5 kuna, po torbi, pa halo pa nisi mi skinula ni za postarinu a svejedno saljes sve odjednom [:ljut] pa mislim, i kao na kraju kaze moze skinuti max 10 kn po torbi, pa opet je to samo postarina i to ne cijela... i sta sad, stvarno zelim tu tobru, ali ne da kosta k'o svetog petra kajgana [:znoji] [:place] [:sramezljiv]
2014 03 14
A čuj, možda cura preprodaje, pa npr sebi od svake torbe uzme 15-20 kn profita; onda joj se ne isplati toliko sniziti cijenu. Možeš li nam reći koje su cifre u pitanju?
2014 03 14
meni su najbolje ono što prodaju npr haljina LIKE zara, pa onda stavi nez 300kn... pa za te pare moreš u zare i po punoj cijeni kupiti jbt, ako je LIke nešto, onda nije original nego kopija i onda vridi 100kn...
2014 03 23
ajd like Zara mogu probaviti ali kada napišu like Kim Kardashian - eto nemogu.. nije mi jasno uopće koja je fora personalizirati haljinu :misli: pogotovo jer nije brandirana... a i te Kim Kardashian haljine su varijanta seljačluka bum cile bum... lepe Brene (ako mene pitaš)
2014 03 24
cure, nova sam ovdje pa vas molim da zavirite, mislim da nisam pretjerala sa cijenama :)
2014 03 26
Ma kakvi, Jelena, cijene su ti skroz ok! [:smijesi] Sretno s prodajom! [:poljubac] [:smijesi]
2014 03 27
Kada sam postavljala oglase nikada nisam mislila da su mi cijene pretjerane, nego sam pokušala realno. Međutim, na fb stranici za prodaju mi se javi djevojka i pita cijenu cipela koje sam postavila i ovdje i nakon što sam joj rekla cijenu me toliko izvrijeđala, za 180kn može kupiti nove, mislim li ja da prodajem ne znam kakve cipele i slično. Ne razumijem potrebu za vrijeđanjem ljudi radi postavljenih cijena. Pa nisam iz špilje izašla, platila sam ih 300kn, mislim da je 180kn sasvim realna cijena, jer apsolutno nijednom nisu nošene, samo po stanu i još joj nudim sve dodatne slike, može ih i uživo vidjeti, a kupljene su prije mjesec i pol dana. Pa neka si kupi onda iste takve nove za 180kn ako može. Stvarno ne razumijem to. I apsolutno nikada nisam mislila da bi me netko mogao napasti zbog cijena jer svi ovdje pokušavamo biti realni, pa ne mogu dati mjesec i pol dana stare, nenošene štikle za 50kn. Mislite li vi da sam ja pretjerala? Jer ne mogu sad to objektivno gledati.
2014 03 27
Ta cura vjerojatno nije cula za ovu stranicu.... [:hihot] [:hihot] Da tek vidi kolko tu neke cure "cijene" svoje artikle pala bi u nesvijest. [:place]
2014 03 27
Hahah, ima i toga :) Zbilja ne znam koliko sam trebala staviti, nisam ih ni ja na ulici našla
2014 03 27
tockadvotocka - ti jedino nisi navela otkud su te štikle? tj marku? možda je cura takve vidjela u robertu i francu a svi dobro znamo koliko tamo kostaju iste. lol
2014 03 27
Nije nikakva marka, kupljene su u Pitarellu, imam i račun. Ne znam ima li takvih u Francu ili Robertu jer tamo ne kupujem, ali ih odbijam dati za 80ak kn, koliko je bio njen prijedlog
2014 03 27
1 2 ... 45 46 47 48 49 50 51 ... 148