Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

andrejama, potpisujem sve što si rekla. a najviše me nasmijalo: druga opcija vam je zara, tamo sve pokupovati kad je sniženje i onda ovdje preprodavati, ne po cijeni po kojoj je bila u početku već duplo, troduplo zašto ne, ionako se nema gdje nabaviti, a za zaru se ipak isplati odvojiti sa što modernijom pozadinom, ukratko kao da ste vrhunski fotograf za vogue. (uvijek se sjetim predivnih pozadina, a ja tu na ormaru starom 20 godina [:smije] )
2014 03 04
jesus ovakve su bile pod zadnje u robertu za 29kn doduše brojevi 40,41, su ostali, ali ja sam neki dan tu kupila od cure za 30kn i još sam joj dala 10kn više jer mi je bilo žao da joj dam samo 30, baš broj 37 iste takve, pa ako je netko zainteresiran, meni su malo velike, ipak mi je trebao broj 36 ili ako se netko hoće mijenjati za broj manje, svejedno, ali ova kujetina al ga laže, al na ovo mislim da ne bude nitko nasjeo pa iza svakog ćoška neki roberto [:sokiran]
2014 03 05
Ja sam joj poslala poruku da mi pokaže račun za te štikle jer znam da identične u robertu se mogu kupit za 50kn inače, bez sniženja. Kakva lažljivica isusa ti!
2014 03 05
idem oglas podijeliti na fejs na stranicu od roberta [:smije] [:smije] da ih pitam pošto su im te štikle [:smije] [:smije]
2014 03 05
bile su i 19 kn :D
2014 03 05
podijelila sam oglas na fejs stranicu [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 05
Gore pise 10€ Inace te stikle skripe ko blesave [:smije]
2014 03 05
pisalo je gore isto 300 kn ali je maknula u međuvremenu valjda biti će da ju je netko izmaltretirao [:smije] [:smije]
2014 03 06
je ja sam joj također poslala poruku da ne sere [:smije] [:smije]
2014 03 06
ili sam ju osramotila na fejsu [:smije] [:smije]
2014 03 06
PREDLAŽEM BOJKOT KUPOVINE OD CURA KOJE SE PONAŠAJU KAO DA SU TAJKUNICE A ROBU PRODAJU PUTEM KRPICA........ZAOBIĐIMO IH POZZ
2014 03 06
A ljudi moji nek svatko kupuje i prodaje po cijeni koju misli da moze dobit . Ako je prevelika neće se prodat i gotovo... Za svaku robu ima kupac.. [:kesi]
2014 03 06
voljela bih naglasiti da ima ipak puno djevojaka s kojima se da dogovoriti, a i u startu daju povoljne cijene! i sama se trudim biti pristupačna, a mislim da poanta ove stranice i jest da se mogu naći lijepe krpice za sitne novce [:hihot]
2014 03 07
fahionholic nažalost to ti je stvarnost, sve je više cura koje ovdje stvarno imaju pravi mali biznis, eto ja sam bila ljuta na tebe što si napisala zg, ako jesi ti, ali vidim da si promijenila, pa eto nadam se da se ne ljutiš, a s ovakvim kučkama koje preprodaju već su imale cure problema, npr. znaš koliko je njih poklanjalo nešto, a druge su to tu prodale, što reći nego eto očito vrijedi stara: u nevolji se najbolje poznaje prijatelj, a sudeći s kakvim sugrađanima živimo nije ni čudno da nam je država ovakva, ljudi su postali gori nego ikad, a ne shvaćaju da jedino zajedništvo može napraviti promjenu, a ljudi razdvojeniji nego ikada, a i također pomozi sirotu na svoju sramotu, nažalost ne možeš nikome vjerovati, ostaje ti jedino da ju prijaviš tam di je oglas objavila imaš dolje prijavi, a i s vremenom ju budu cure prokužile pogotovo kad si sad objavila
2014 03 08
andreja,jesam promjenila sam.. meni oduvijek stoji u napomeni da zivim u dva grada,da bi s curama mogla imati primopredaju tamo di jesam pa u porukama uvijek kazem kad sam di.. ne ljutim se bez briga,mozda bi i ja isto reagirala :) ja sam se za ovu curu dugo razmisljala da li ovo napisat jer ne zelim biti 'baba' ali stvarno stvarno pretjeruje i jedini cilj mog posta je bio samo upozorit cure jer nebi volila da npr.dobiju bas moju robu prodanu njoj, i da sad plate paprenu cijenu a roba je nosena ko zna koliko.. a posto je tema pretjerivanje s cijenama onda van ovog mog slucaja,cura ima i te kako pretjerane cijene drugih stvari..
2014 03 08
1 2 ... 44 45 46 47 48 49 50 ... 148