Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Vilenjačica stvarno me zanima gdje si platila skaj Urban Republic torbu 600kn??
2014 02 25
Elena, torba je bila kupljen u Padovi u Italiji. Trazila sam za nju oko 200 kn. Moram ti se zahvaliti, cak mislim da bi ti trebala i proviziju uplatiti jer nakon tvog upita na forumu torba je pregledana 50tak puta i vec je prodana. Zahvaljujem stvarno. Ako ima jos upita...slobodno jer sam u ovih sat vremena prodala 3 stvari zahvaljujuci posjecenosti mog profila. Ja sretna.
2014 02 25
Vilenjačica, nema na čemu meni je drago da si ti torbu prodala i zaradila, normalno sam te pitala di si kupila tu SKAJ torbu za 660kn sa obzirom da znam koliko je koštala i kakve je kvalitete, a nisam znala da se UR prodavao i u Italiji :) Ne trebaš mi davati nikakvu proviziju hvala ti ne muči me nikakva pohlepa hvala na pitanju [:smijesi] Sretno i dalje sa prodajom!
2014 02 25
andrejama mislim da bi cure za tvoje lacoste tenisice tražile minimalno 250kn. a ti ih tu prodaješ za cca 35kn. što je presavršena ponuda vilenjacica... što sa new yorkerom ne valja? ima milijun puta kvalitetniju odjeću od npr.zare i calvin kleina. da, kupujem i njihovu odjeću i znam o čemu pričam i new yorker mi je po kvaliteti najbolji do sada.
2014 02 26
uvijek se uzjapure sve koje se otvoreno pita neko pitanje [:smije]
2014 02 26
nisam se ja uzjapurila...dapače..meni je bilo jako drago jer su svi išli gledat koja je to torba odjednom..super. Evo primjera pa ocijenite d ali pretjerujem sa cijenama: u ponudi je Guliver kožna poslovna torba koju sam platila cca 1300 kn to znam. Nosila sam je na točno dva poslovna sastanka (čak znam i koja i gdje) i sad je prodajem za 335 kn. Mislim da je sniženje od 1000 kn i više nego dobro. U ponudi je i IPL Lumea aparat kupljen u 12/2013. Košta 2.999 imam i račun iz Elipsa. Probala jednom. Ima još 80.000 bljeskova i snizila sam cijenu isto 1000 kn i prodajem ga za 2.000 i sa računom i garancijom i svime. Mislim da sam realna. Ima nas svakakvih.
2014 02 26
@vilenjacica oni koji znaju cijenu znat će da je i kolikjo sniženo nemojte se dati
2014 02 26
Ne treba se nitko uzjapuriti, sve ok, pitala sam jer sam radila u UR i znam koliko je ta torba koštala, tako da mi ne može nitko prodati priču da je bila 660kn, ali ok nek si ti zaradila to je najvažnije. Nisam ništa ni rekla za Guliver torbu niti me zanima, ali ovakva torba kao tvoja UR smeđa je teški skaj i vidim ju i tu na krpicama za 50ak što je , po meni, realna cijena. No kako je torba tvoja imaš pravo staviti cijenu koju hoćeš hvala bogu. Ali govoriti da je kožna kad nije, to već nije ok.
2014 02 26
hvala ti pasgaro na komentarima, a što ću da idem sad sve zbrajati koliko sam ja to platila, a koliko tražim, ne isplati se, evo ovako nudim realno, jer na lacosticama čak isto se ne vidi baš nošenje i mogla bi sam za njih onda tražiti toliko koliko nudim sve zajedno, ali čemu, pa nije model od prošlog mjeseca, a inače šta koga briga koliko je netko nešto platio, ovdje se radi o tome koliko je netko spreman nešto ponovno platiti, i ne razumijem ovo da ste platili torbu toliko i nosili dva puta, ja sam svoje armani tenisice platila pa skoro 3000 kn prije 5 godina i dandanas ih nosim i u savršenom su stanju i nisam nikad požalila, ali draga moja to se samo vidi kako su neke žene prave štetočine u svom domu, ja razumijem da se čovjek zaleti ak je neka glupa vestica ili neka krpica par desetaka kuna, ajd i oko 200-500 za torbu, haljinu, cipele, ali da s namjerom nešto platim preko 1000 kn, pa onda nosim dvaput, di ju tu logika i zdrav razum?
2014 02 26
ja se ne mogu žaliti nije mi loše u životu i mogu si dosta toga priuštiti, ali neću iz principa neke stvari ni nositi a ni kupiti, to mora biti onda zaista nešto extra, kao npr.tenisice, i fora je što ih nije puno napravljeno,jer ova stranica je samo dokaz kakve su žene ponekad, kao guske u magli, jedna kupi zaru, odmah sve u zaru, eh kad bi te iste same zarađivale za sebe, malo bi drugačije kupovale, i pasgaro baš mi je drago što si tako jeftino prošla, pa to i jest bit kupovine, da čovjek bude domišljat i snalažljiv, pa nije kao u bakino doba, kad si kupio jednu stvar i kvalitetnu i to imao i cijenio i bilo je nepoderivo, danas je svejedno, jer svi veliki brandovi i oni mali, su u istim tvornicama, samo su tetke koje stavljaju etikete dugačije, a materijal, kemikalije, boje, način prerade sve je isto, oni jadni nepismeni u Pakistanu i Bangladešu, umiru s 30 od raka od tih kemikalija gdje doslovno goli uđu u taj bazen s bojama da bi mogla ići dalje roba što prije u prodaju, a najgori od svih po tome su upravo hm i zara, gdje doslovno na tone robe se štanca svaki dan [:sokiran]
2014 02 26
@andrejama podržavam, briga me koliko je koštalo, to nije moj problem, mogu kupiti i ostaviti, a ukusi su različiti, neke skupo plaćene stvari ja ne bih ni mom mačku obukla, mislim da se ovdje treba rješavati robe i jeftino kupovati. naglašavam JEFTINo jer je u gradu obilje jeftine robe, nove, tako da bih ja bila presretna da dobijem išta za stvar koja mi ne treba. ali..velim, no problem, pišite koju god cijenu želite, ja točno znam koliko bih dala, ide-ide, ne ide-ne ide [:smije]
2014 02 26
točno tako, ali nažalost eto meni se dogodilo par puta za cijenu koju sam ponudila da mi je osoba odgovorila da je čak dobila i veću ponudu samo da ju ona nikom ne proda, a kaj da joj onda ponudim duplo???? a definitivno kad su rasprodaje po gradu jeftinije je 1000%, i opet se ponavljam ali sve mi se čini kako ovdje su neke jer misle zaraditi, kupujući na sniženjima, a ovdje prodavajući po prvotnoj cijeni,pa otkud toliko robe s etiketama, pa kupljeno, a nijednom nošeno, ok može se svašta desiti, dobiveno na poklon, ne može se zamijeniti, ali tu je svaka druga nagrađena poklonima, nema krize ni recesije na krpicama [:smije] [:smije]
2014 02 26
imaš tone robe kod ciganki na okretištu dubrava, sve novo, zapakirano (mislim da imaju žnjoru negdje na carini), nađe se super stvari, cjenkaš se malo i ide po 20 kn!!! pitam se ponekad što radim ovdje, hmmm...i tu vidim istu robu kao kod njih, ne kažem da netko preprodaje, ali... [:smije] [:smije]
2014 02 26
ja mislim da je vrijeme da podignem svoje cijene...mozda ce bolje tada ici prodaja hehe [:kesi]
2014 02 27
cure bi markiranu robu za 50 kn kupile ako je skuplje, bune se da mogu i jeftinije proći... ja im kažem da onda kupe tamo gdje su jeftinije našle... ja svoju robu prodajem jer mi više dupe ne može stat u ništa :) a cipele.... nema šanse sa tim petama da u ovim godinama hodam
2014 02 27
1 2 ... 42 43 44 45 46 47 48 ... 148