Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

mene ne dira tko stavlja kakve cijene, od malena me je mater trenirala za kupovanje po rasprodajama,tako da me teško tko može dignut na foru s cijenom, a kamoli s brendom. kod mene cijene nit su visoke nit su niske,artikli su mi ionako za zamjenu,jer mi je samoj sebi bed u ovakvim vremenima kupovat novo kad mi je ormar nakrcan lijepim stvarima.a ovdje se zgodno zađoramo i malo razveselimo za tih desetak kuna poštarine. a ono kaj sama nebi više nosila ne podižem na stranicu nego poklonim curkama koje poznam koje nisu pri novcima. Ali ono kaj me iritiraaaaaa jesu preprodavači-stvari s ebaya, ioffera, od janjevaca, iz bih... po cijenama da boli glava..orginal ovo,orginal ono..žao mi je cura kaj nasjedaju na to zbog neznanja. pa imam i ja fejk guessovu torbu kaj ni ovaj iz guessa nebi znao da je fejk jer mi je prekrasna a ne zato kaj je guess-al da ju idem preprodavat, a ma daj! bilo bi super kad bih mogli ostavljat komentare ispod artikala pa bi bilo daleko manje tih điberica. kužim da su teška vremena i da svatko pokušava zaradit kako god umije,ali nije mi to ok. s druge strane-cure kaj pucaju samo na brendove radi nekakvog prestiža su toliko lakome da i zaslužuju da ih se prevesla [:ljut]
2014 02 23
Pa kao da su te Kim Kardashian neka kvaliteta ili neka marka ne znam ti ja kakva pa da se stavljaju takve cijene. Baš bih voljela da nam se Garavuša obrati i objasni čemu te bezobrazne cijene!?? Zar smo mi ovdje toliko glupave da ne znamo koliko stvarno ta roba vrijedi?
2014 02 24
kod mene mozete predlozit cjenu za sve i mozemo se dohovorit sto prije da rasprodam stvari mi je bitno ..
2014 02 24
bravo! mislim, po mom i 100 kn za nešto nošeno je bezobrazluk :)
2014 02 24
a vidjela sam i Roberto cipele koje u dućanu dođu 100 kn pa ih tu netko prodaje za 150.. xD
2014 02 24
ma Roberto cipele tj Franco su do 100 kn...znaci polovne 50 eventualno,ja imam jedne gleznjace koje sam platila 80 i dajem ih za 40 iako skoro pa uopce nisu nošene ali sam realna jer Roberto i Franco nisu bas kvalitet neki
2014 02 24
uglavnom cure moje ovdje se baš i ne isplati kupovati, u dućanu kad su sniženja je jeftinije nego ovdje i još i novo, a ovdje neke kao da kupuju s namjerom pa tu preprodaju onim curama koje nemaju u svojim mjestima zaru, bershku, roberto, itd..., ajde našla sam si par markiranih stvari po ok cijeni, ali jbt za to moraš biti brz, inače odmah prodano iako mislim sve mi je to nekak sumnjivo, gledam neku guess torbu, ono ok mi je i taman dok sam došla s pregledom do kraja torba prodana, mislim kad već, a piše dodano prije 1 sat, i tako bude na masu stvari, pa kaj ima onih koje kampiraju tu cijeli dan i sam čekaju da se nešto novo izbaci????
2014 02 24
moram se uključiti u spiku, odnedavno sam ovdje, zasad samo gledam i kupim ponešto, neke stvari me čude. kao piše "možemo se dogovoriti za cijenu", ja ponudim 15 kuna manje za kupnju 2 artikla i kao "ne može". Ok, tko je tu lud? Hoćeš se riješiti krpa koje ne nosiš? Nećeš? Za par mjeseci će ih badava dijeliti. Žao mi je naivnih koje će platiti nešto što će isto završiti na hrpi nenošene robe. Ali svatko je svoj gazda. Posebno su mi tužne cure što padaju na marke. Helou! Ovo je second hand, pamet u glavu! U dućanima nema razlike, marka ne marka! Nošeno je! Mnoge bi trebalo bojkotirati. Ajd živile!
2014 02 25
meni osobno te Kim Kardashian haljine izgledaju tako jeftino.. cajkaški... ma užas (neovisno o ebay-u ili tu na krpicama)...
2014 02 25
ja sam za fer cijene. ako nešto ne nosim i nisam NIKAD nosila a platila sam 600 kn, onda ću prodat za 150-200. ne mogu prodat za 20 kn takvu stvar ako je kvalitetna, markirana i nova. radije ću je poklonit. znam koliko šta vrijedi. ako sam nešto nosila, kao npr čizme koje sam obula 4 puta platila 600 kn prodajem za 85. mislim da je to realno. ne kupujem stvari jeftine i nikakve, niti ih prodajem takve. ja moje stvari ne mogu nazvat "krpe" nikako. ali žalosno je što sam na krpicama naičla na stvari od 150-200 kn kupila a dobila nešto što ne bih stavila ni psu kao dekicu..žalosno
2014 02 25
ja iamam realne cijene za robu koju nudim... kome se ne sviđa drugdje je jeftinije
2014 02 25
cure, ovo nije tema da se reklamirate... sve imamo povoljnu odjeću, ali se već zna na kojim se temama može reklamirati. ovo nije jedna od tih tema... @andrejama zato ja ni ne kupujem ovdje. iskreno, jeftinije mi je u dućanu nego ovdje. evo, prekjučer sam bila u west gateu, kupila sam si 6 hlača i sve skupa platila oko 110kn (te hlače). znači, svake su bile 19kn, a nisu niti loše kvalitete (new yorker) također, kupila sam si 4 vesti. isto svaka 19kn. odlične su!!! jučer sam bila u areni centru. evo, sada ću baš prebrojati što sam točno kupila. sve skupa platili 243kn. sva roba ili 9 kn ili 19kn. mama si je kupila 3 muške majice, dugih rukava, ali se ni ne vide da su muške. 100% pamuk. svaka majica 9kn. a ovdje teško da ćeš novu majicu naći ispod 80kn. znači, za 243kn kupile: 2 muške košulje dugih rukava (jedna 9kn, ejdna 19kn), jednu topliju mušku majicu dugih rukava (19kn), jednu mušku vestu za 9kn 8mama će je nositi za po doma), 3 muške majice dugih rukava (jedna crna, dvije bijele, vel.S/M pa može nositi i žensko, svaka 9kn), jedna prekrasna majica dugih rukava, crna a naprijed ima kao neku svilenu pressliku (19kn), jedna ženska toplija vesta( 19kn), tri prekrasne majice kratkih rukava (svaka 9kn), dvije prekrasne crne majice, viskoza, naprijed šljokice (svaka 19kn), jedna sportska majica/vesta (kupljena na mušom odjelu, 19kn) i dva gornja dijela trenirke (svaki po 19kn)
2014 02 25
@vilenjacica ako je nešto marka, naravno da nećeš dati za 50kn. ovo što si spustila na 85 kn je odlična ponuda. jer si neke mogu kupit nešto za jeftinije novce! presmiješno mi je kada cure stave za rabljene starke cijenu 350kn. pa radije ću onda skupiti tih 100kn pa si kupiti novo, nego za nešto iznošeno dati 350kn. a i u areni preko ljeta ima akcija 1+1 u converse dućanu, tako da se više isplati to pričekati pa dobiš starke za 220kn. ali ja ne razumijem ove koje prodaju od new yorkera, tally weijla, terranove stvari. stave cijenu koja je identična u dućanu, a stvar je nošena. npr.haljine stavljaju po 350kn, toliko je i u dućanu. pa radije ću onda otići do new yorkera i isprobati haljinu, kada je već cijena ista...
2014 02 25
ma iskreno new yorker...ok svatko ima svoj ukus...ali ako si nešto kupio za 50 kn pa ne možeš stavit cijenu na krpicama 40, ni da je novo!!!!
2014 02 25
kako sam napisala, znam koliko što vrijedi i jako sam realna da stanje mojih stvari bude u omjeru sa realnim cijenama. Imam u ponudi Guliver torbu koju sam platila 1350 kn, sad je manje od 350kn, a torba nova. Pa mislim, ako popust od 1000 kn nije dovoljan...da je nešto imalo oštećeno ili nošeno bilo bi još jeftinije.... Smatram da vrijedne stvari uvijek imaju svoju cijenu...ali ako nešto na početku kad kupiš u dućanu vrijedi 50 kn...pa koliko bi onda trebalo vrijedit nošeno na krpicama????
2014 02 25
1 2 ... 41 42 43 44 45 46 47 ... 148