Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Markenzi, mogla si se jednostavno javiti meni ili nekoj drugoj curi koja živi u mjestu koje ima Zaru. Ja bi ti kupila haljinu po cijeni koja je u trgovini i poslala u 'tvoje selo'. Ali eto kada ti voliš skuplje plaćati, samo izvoli :)
2014 02 08
Sad će biti glavna frajerica na vatrogasnoj zabavi [:smije] [:smije]
2014 02 08
Ja mislim da je u redu što ova djevojka, navedena koju stranicu ranije, prodaje Herve Leger haljinu za 900kn, uzevši u obzir da nova nije ispod pet tisuća kuna, a i to je malo koja da je pet, uglavnom su puno više. Neke cure ovdje dođu i očekuju sve gotovo besplatno. Pa nismo robu na ulici našle, ne možeš mi očekivati za dizajnersku haljinu cijenu od 400kn ili manje, plaćena je deset puta više. Naravno da ima pretjerivanja, previše, ali ima i djevojaka koje s razlogom traže koliko traže za svoje artikle. Jednostavno ih zaobiđite i to je to, svaka roba nađe kupca, ima i ovjde cura koje traže original Chanel i slično, pa će dati par tisuća kuna, opet im je povoljnije.
2014 02 09
MA TO JE TO! neke cure traže tako malo da ne vjerujem očima(potcijene se), a neke baš zacjene više nego su u dućanu platile. a i nije isto je li nošeno ili ne. po mom neobučena jakna iz bilo kojeg(i jeftinijeg dućana) košta više od iznošene skupocjene marke! onog trena kad je nešto nošeno,mora imati makar 50%manju cijenu od početne!
2014 02 09
ProdajaOsijek22 ja bih i razumijela toliko visoke cijene da su neke stvari zaista original poput nekih torbica i čizmica koje vure prodaju,ali stvar je u tom da vecina cura nabije cijene za neato sto je kupljeno prek neta jeftino ,a realno gledajuci danas nitko nema novaca da si priusti original stvar jer ono sto je zaista originalno je preko 1000 eura ostalo su sve jakoooo dobre kopije i svatko tko se ne razumije ce pasti na tu foru ( a vecina nas je takvih- tipa guess torbi-hrpa ih se prodaje al vecina nije original a cijene astronomske od 400kn pa nadalje)
2014 02 09
Isto tako provodili su neko istrazivanje citala sam na netu prije par mjeseci da se original stvari (ja sam trazila isabel marant) jedino mogu nac u isabel marant ducanima ili original guess torbe nalaze samo u njihovih ducanima i podruznicama,ostalo sve prek ebaya ioffera itd su samo kopije koje su skoro pa identicne originalu...
2014 02 09
ima mica-pohlepnica i uvijek će ih i biti, ali ima i nas, studentica i svakodnevnih radnica, koje mijenjaju garderobu za knjige i (u mom slučaju) umjetnički materijal. uvjerite se da je naplaćivati za odjeću troznamenkaste cifre bezobrazno te provjerite cijene šarenog ormara! :) hvalaaaa
2014 02 10
jil sander sun 75ml 171kn, na krpicama 20-25 ml 80kn ili više [:sokiran]
2014 02 10
CURE NARUČUJEM REPLIKE MICHAEL KORS SATOVA I TORBI! MARC JACOBS SATOVI, CARTIER I ARMANI SATOVI!! [:smijesi]
2014 02 11
Kad je prije makla!! [:frustriran] [:frustriran] Evelyn sad BAŠ NAPIŠI koja je korisnica prodavala majicu i po kojoj cijeni!!
2014 02 14
ne znam koja je korisnica, ali cijena majice na sniženju haha je bila 90 kuna, a prava cijena 110 kn. [:vrti]
2014 02 15
Eh, klasika nista novo....ja nemrem prodati originalne NOVE majice za 40, 50 Kuna; a tu neke cijene svoje stvari u tisucama KUna!!!!!! [:ljut] [:sokiran] [:sokiran] I uredno ih prodavaju, te imaju hrpuuuuuu pozitivnih povratnih.... [:tuzan] Torbica koja inace kosta oko 3100 Kuna, ona ju prodaje za 100 Kuna manje..... [:hihot] [:hihot] Ma lista je dugacka.....ne kuzim uopce; koja je to sreca...... [:jezik]
2014 02 16
Ima sad u NY akcije suknje, majice, za 19 kn ;) (ako već nije sve pokupovano, ja sam bila prije tjedan-dva...)
2014 02 16
maci25 hvala za link parfema jer tu su neke žene zabrijele da imaju svoj dućan
2014 02 18
najboolje mi je kad kaže ja sam jako skupo platila. da i? big deal, platila si iz svog gušta a buvljak je buvljak i zna se čemu sluzi
2014 02 18
1 2 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 148