Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

ma nije stvar u tome koliko tko stavi cijenu, ako zaista to toliko vrijedi,ali realno ovdje su neke cure pokvarene i bezobrazne u smislu da nabijaju cijenu nečega samo što je high brand, a to nije u redu, mislim pogledajte samo službenu stranicu prošlogodišnjih modela armani, guess, kenzo, i da ih sad ne nabrajam, i još dobiješ extra rabat za više komada, a ovdje se prodaju rabljene i još k tome kopije majice za 500kn, strava, ovdje su definitivno neke da bi zaradile na prljav način, a na žalost neke to ne kuže i to je poanta što ovdje cure žele upozoriti, a ne prozivati nekoga, evo konkretno cura prodaje tenisice neću imenovati nikoga iz poštovanja prema drugima, da ne bi opet bilo problema, ali eto primjer fer prodaje: cura je platila tenisice 1600kn i sada ih prodaje za 900kn, skoro kao nove i eto to je fer prodaja, oni ih se želi riješiti, a opet netko tko ih si je želio sada ih može kupiti za 700kn manje. to je poanta iove stranice, da si onaj tko ne može nešto kupiti kupi ovdje jeftinije ili povoljnije ili uspije dogovoriti, jer uvijek nekome nešto treba, a ne ovdje uzimati neupućenim curama novac, varati i stavljati cijene skuplje nego u dućanu [:smijesi]
2014 01 26
@JeftinaProdaja sorry što ne hodočastim po Zari i nemam pojma o njihovim modelima [:hihot] Puno sam propustila u životu [:smije] Normalno sam priznala svoju pogrešku i ispričala se, nikoga nisam blatila normalno sam postavila pitanje curama dali bi dale 300kn za takav artikl, di je tu blaćenje??? I dalje mislim da je cijena too much za takvo stanje, ali evo tko voli nek izvoli :) Možeš se sad smiriti :)
2014 01 26
Cijene su stvarno previsoke, shvaćam za artikle koji su i inače skupi, ali za većinu stvari cijene nisu opravdane. Više se isplati kupovati na store envy, etsy i ebay, je da se moraš malo potruditi i kopati, ali second hand stvari sa poštarinom dođu manje nego ovdje :(
2014 01 26
Iskreno, je da neke stvari su markirane i vrijede toliko. Ali ako si ih ti toliko platio ne znači da češ za iste te koje si nosio dobiti neku veliku cijenu. Ja kad' vidim veću cijenu od 2oo kn ni ne pogledam. Jer za te novce, odem u trgovinu i kupim novo. ;)
2014 01 27
Uvijek ista priča i pokušaji opravdavanja cijena koje nisu fer. Nije mi jasno ovo - model kojeg više nema u dućanu, a neko ga je propustio tko ga je želio - pa ajde da ja sad toj osobi naplatim skupo što joj je ovo nekakva prilika da ga nabavi... vi to zovete poštenom prodajom? Ja ne bih iz principa, poučena iskustvom - nikad ne treba žaliti za nečim što nismo kupili - bit će prilika za naletit na još puno boljih stvari :) Naručivanje iz e-baya kineskih gluposti za sitniš i prodaja po cijenama od 300tinjak kuna? Ja se iskreno nadam da ipak te ženske ipak u većem postotku same sebe blamiraju svojom gramzivošću, a ne da imaju neku redovnu klijentelu. Možda ako koja naivka popuši, a teško protiv toga kad se takvi oglasi ne brišu [:smijesi]
2014 01 27
U proteklih tri mjeseca cijene su se gotovo udvostručile, ne prodajem već kupujem i zato pratim cijene,stoga mi nije jasno kako netko može staviti parfem kojega je ostalo možda za dva- tri puta pošpricati i za to tražiti 40 kn, lonsion ili krema za tijelo, koje je ostalo pola,polupotrošena dekorativna kozmetika za koju traže pola stvarne cijene proizvoda u koju je uračunat najam, prirez, pdv, doprinosi radnika. Pitanje je dali te osobe uistinu ne znaju osnove ekonomije ili nemaju srama, smatrajući sve ostale blago rečeno priglupima u odnosu na njih?
2014 01 27
Ukratko; NEMAJU SRAMA I OSLANJAJAU SE NA NAIVNE I GLUPE BUDALE KOJE NE ZNAJU DA MAJICA U ZARI NA SNIŽENJU KOŠTA 100 KUNA A NA KRPICAMA 200, ILI DA ESSENCE SJAJIILO KOŠTA 15 KUNA U DM-U A NA KRPICAMA 15 + POŠTARINU....STRAŠNO JE OVO POSTALO! [:frustriran]
2014 01 27
u Mark&Spenceru je takva bapska haljina na sniženju ovaj čas 180-220 kuna... nova, sa etiketom, sa računom na koji još platiš PDV + imaš mogućnost vraćanja robe u roku od 30 dana... Ma dajte ljudi.. nemam riječi
2014 01 28
Kak ne kužiš haljina je made in france i još ima efekt smanjivanja kilograma, tako da cijena prava sitnica s obzirom na podrijetlo i kakve moći ta haljina ima [:smije] [:smije] [:smije]
2014 01 28
A baš.top shop moći [:smije]
2014 01 28
Ja sam narucivala sa ebaya ovakvu istu ogrlicu i narukvicu samo zlatna boja i bilo me izaslo 90 kn.
2014 01 29
trššš!! kad vidim po koliko se prodaje taj nakit s ebaya, tlak mi skoči.. ispričavam se na izljevu bijesa [:hihot]
2014 01 29
ma kako... mene 1 $ ogrlica, isto toliko narukvica...
2014 01 29
nije baš jedan dol. narukvica je najjeftinija bila kad sam ja naručivala tri i pol dolara ogrlica oko šest, sad padaju cijene
2014 01 29
možete vidjet na ebayu, nađe se i za 0.99, pogotovo bidanje... no nebitno :) al što je je, ovo je petjerano..
2014 01 29
1 2 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 148